Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
10. dec 2009

vierka, četla jsem tvou prosbu dnes ráno,ale musím sklamat tebe i kuspitku, na tech trzích je jen samý punč a klobása, zatím ani jeden rozumný stánek, tak ucidíme, možná od soboty.....

kuspitka
10. dec 2009

denis nevadi moja.uz nieco kupim na stromcek pekne ak budem este schopna ist von do mesta.

viera6
10. dec 2009

denis,tak zatial dakujem
babule dnes aj niečo varite?

kuspitka
10. dec 2009

vierka ja sladku ryzu s kompotom chcem

viera6
10. dec 2009

tak aj ty kuspitka hladaš niečo na stromček?ja som chcela aj niečo hačkovane ,ale neozvala sa mi ani pani cez mail.

kuspitka
10. dec 2009

vierka ja chcem nieco pekne ani neviem co.
ja vyberam tak co mi padne do oka to kupim 😀

viera6
10. dec 2009

kuspitka ryžovy nakip to neni zlí napad, ale to si budem jest len ja,ale nevadi.

kuspitka
10. dec 2009

ja nemyslim ryzovy nakip.
ja urobim len ryzu a otvorim si kopot a tak to papam

denis19
10. dec 2009

no já si včera uvarila rýži se zeleninou a mnž jsem udelala plátky masa i sestrenici a ješte mi zustalo, nejak ted frčím na rýži 😝

kuspitka
10. dec 2009

denis inak aj ja .papam ju samotnu a tak .

viktoria77
10. dec 2009

Ahojte, mám len taký dotaz. Čo ste si brali zo sebou keď ste išli na odber vajíčok. Či len to čo je napísané na tom papieri? /Vravím o Heliose/.

kuspitka
10. dec 2009

viktoria hej iba to co je natom papieri napisane.
a biele ponozky

denis19
10. dec 2009

nic, jen sebe, manžela a bílé ponožky a já lahev vody, byla jsem potom jako sahara vyprahnutá a peníze, ale to si nejsem jist,ale asi ano.....

kuspitka
10. dec 2009

dievcata mne sa nic nechce robit.tolko prace a kaslem na vsetko

denis19
10. dec 2009

no já mám uklizeno, tak jen nákup a vánoční posezení, už jsem i vybrala prádlo z pračky, dnes mi to jde.....

kuspitka
10. dec 2009

denis ja musim celu komodu vypratat ,aby sme mali kde dat postielku neviem ,kde si dam kozmetiku a vsetko

viktoria77
10. dec 2009

Vďaka, peniaze mám doniesť aj ja, ale si nezapamätala za čo všetko a koľko budem teraz platiť. 😖

kuspitka
10. dec 2009

viktoria to ti ja nepomozem uz neviem kolko sme platili.zober vsetky peniaze

denis19
10. dec 2009

viki
záleží jestli máte ICSI a kolik budeš mít odebraných oocytu....já mela 12 a meli jsem icsi a bylo to kolem 550€

viera6
10. dec 2009

tak aj ja sa idem do niečoho pustiť hadam niečo idem teda uvarit
ale tu tak krasne svieti slniečko,že sa mi do ničoho nechce 😎

denis19
10. dec 2009

vierka neprovokuj, já jsem ráda, že se tu roplynula hmla a vidím sousedum do okna 😀 😀 😀

kuspitka
10. dec 2009

tak ja by som isla vonka,ale je nanic pocasie .
a uz mam aj depku sama so seba.

denis19
10. dec 2009

kuspi neblázni, ikdyžti tak trochu rozumím....dej si čoko 😝

kuspitka
10. dec 2009

denis ,keby aspon snezilo ,ale ani to.

viktoria77
10. dec 2009

Jo máme tiež ICSI. Však nevadí, zoberiem všetky a uvidím koľko budú pýtať. A koľko času ste tam strávili?

viera6
10. dec 2009

jaj denis.... hej u vas je tak škaredo prave som dovolala so sestrou tak spomenula,že vo Zvolene je škaredo.Tak prid denis na kavčo,čaj, dame okružnu po meste ,ale nezabudni na brilky lebo tu je fakt pekne. 😉
kuspitka tak taka som bola včera čiež bolo u nas škaredo.

kuspitka
10. dec 2009

viktoria ides na odber vajicok pravda?
tak asi take 3hodin

afrika
10. dec 2009

ahojky,
denis, romy vy ste mali po ET bolesti ako na mršku? lebo ja asi ani nie, dokonca aj brucho prestáva bolieť. to asi nieje dobré, že?

kuspitka
10. dec 2009

afrika moze ta zas zacat boliet kedy kolvek nemusi ta stale boliet.
neboj vsetko bude dobre.
kolko dni uz preslo od ET?

afrika
10. dec 2009

kuspi dnes je 4deň od ET s PK 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre