Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
25. feb 2010

vierka...ale to je jen kyselina listová...kup si nejaké vitamínypro tehulky......treba maternu calibrum nebo prenatal...mrkni sem http://www.lekaren-nonstop.sk/oddelenie/340-vit... nemusíš brát denne,ale aspoň ted jak jsi nemocná jednou za dva dny....

sanris
25. feb 2010

stale mi blbne koník 😠

leoni1503
25. feb 2010

Ja beriem Jamieson PreNatal a vitamin C navyse. AJ mne blbne konik.

denis19
25. feb 2010

nejsi sama sanris...trochu hapruje....asi nás je tam moc 🙂

viera6
25. feb 2010

ja viem denis......len ten môj sup gyn.tvrdil,že to stačí ved tam mate tiež vitamíny podotkol.Idem to omrknut a napíšem sms drahému nech niečo cestou kúpi.dakujem.... 😉

denis19
25. feb 2010

no jo,ale to jsou jen kyseliny....no jak chceš..ale máš dosti oslabený ten imunitní systém 😠

leoni1503
25. feb 2010

Femibion 400+DHA ma aj ine latky ako kys.litovu 🙂 http://www.femibion.sk/index.php?pid=femibion800

denis19
25. feb 2010

jo,ale nemá žádné minerály a ani vitamíny...jako magnézko, céško, béčko a tak...aspon jsem se to nikde na letáku príbalovém nedočetla.... 🙂

sanris
25. feb 2010

no ja som postavila varit 🙂 dostala som chut na cibulovy šalet a vyprážaneho pangasia 😀 ale mozno ked dovarím tak ma chut prejde 😀

vitamíny ja zatial beriem iba B6 a pred tým kys.listovu 😀

viera6
25. feb 2010

tak.... nákup vitamínov dojednaný,idem dorobiť pudingovú žemľovku,ked nam koník takto blbne 😵

denis19
25. feb 2010

teda vy varíte dobroty holky...kam se hrabu se svýma vajíčkovýma topinkama 😀 😀 😀

sanris
25. feb 2010

tak tie lubim aj ja ale topinku a na tom volske oko 😀

viera6
25. feb 2010

náhodou denis.......ja som minule robila po prve ten biftek čo si spomínala a je to fakt dobre a topinka no 😝 😝 😀

viera6
25. feb 2010

ozaj kuk do albumu 😅

luko
25. feb 2010

slovenskoooooooooooooooo 😀 😀
ahojte...prave som sa vratila od obvodnej...tak este moc mi treba...no fasa...rano poputuje muz so skumavkou bo ja uz musim byt v GF,

sme rano kukali s detmi hokej 😀 😀 velak interaktivna tabula a ti co nechceli kukat tak pocuvali pri radiu,

btw. je mi luto, ze Cesky team vypadol ☹ ☹ ☹

pekny den kocky 😉

denis19
25. feb 2010

vierko...skvelé, jak víš , že je to slečna, tak jdeš i do ružové,co???? 😀 super...to bude slečinka.....

romy01
25. feb 2010

ahojky vierka - ake roztomile ruzovucke. Tak ides na istotu ? Ved aj ja tak kupujem od 12tt ze siesty zmysel nas neklame.

Baby som sa natrepala rezancami s tcarohom a idem si zdriemnut. Poobede uz nepridem, bo mame s mm nejake vybavovacky. Tak sa majte

cukotka - len tak dalej, este do zajtra vydrz .

viera6
25. feb 2010

romy ahoj........tak pekný slnečný den 🙂

baby........ved od soboty na 100% je to baba 😅 no.......trošku aj ružovej 😉

panečku.......tu teda poriadne sledujete hokej 😉

krivka5
25. feb 2010

no tak som doma...
brmbolcek...ja som veduca a moja nadriad. je riaditelka a ta mi povedala ze ked som ostala na PN mala som si niekoho zaucit na moje miesto. ohromne ako by som vedela ze budem PN. za prevadzku som stale zodpovedna ja tak je to asi zbytocne byt PN.nema mi kto pomoct ani moja nadriadena,ze co jej volam co od nej chcem.je mi z toho do placu.vedia uz dva tyzdne ze som PN a tiez ze sa uz pravdepodobne nevratim a aj tak sa nic nedeje. asi zavolam generalnemu do Prahy mozno sa tu nieco pohne 😠

denis19
25. feb 2010

krivka....nemáš nikde napsáno, že behem PN či materské ci musíš za sebe najít náhradu a ať si prečte zákonník práce, vprípade PN je zástupce,to ,že hovaše reditelôka nemá je jí problém...zastupitelnost mosí být...tak nestresuj a do práce už nechod!!!!!!

krivka5
25. feb 2010

teeda vierka...ty uz toho mas 🙂 zlatucke...

denis19
25. feb 2010

no vierka se snaží...co? no já uvidím po víkende jak s tím hneme.....už si budu muset koupit ten detský prášek na praní a tak.... 🙂

viera6
25. feb 2010

krivka........denis ma pravdu......len ty pekne hovej doma 🙂 😉

krivka5
25. feb 2010

denis...ved aj tebe sa to uz tiez poriadne krati, aj my s mojim mnz po UZ toho 18.3. zacneme uz nieco riesit pomaly.

tuzimpobabatku
25. feb 2010

ahojte dievčatá. CHcem sa Vás opýtať, že cca mesiac užívam indonal, čo si myslíte, mám s tým prestať, keď si budem pichať injekcie? A ešte jednu vec. Ako užívali vaši muži profertil? lebo v letáku je písané že 2 tbl. ráno pred jedlom naraz a na krabičke, že 2 tbl. denne kedykolvek. Tak teraz vyber si...:(

viera6
25. feb 2010

krivka.....není toho ešte vela,ale snažím sa aspoň čo to kupit.Niečo by som mala zdediť aj po sesternici,no na 100pro to není takže radšej niečo kupim ako by som mala zostat prekvapená.

denis....prášok na pranie už mam, len ešte neni toho tak na pranie 😵 No ja si budem musieť počkať s kočíkom zatial nám to nejak nevychádza.

tuzimp......tak s týmto ti ja neporadím..

no....dúfam,že mi to už konečne odošle dnes koník nejak nespolupracuje 😒

tuzimpobabatku
25. feb 2010

viera6: veru dnes koník ani so mnou nejak nespolupracuje🙂

denis19
25. feb 2010

vierka..nám totiž kočár platí moji rodiče..tak je to bez starostí...v podstate vše máme zajišteno od sestrenice a švagrové a kočár naši, tak to je parádička..jinak bychom ho ted také ješte nekupovali..... 😲

cisielko
25. feb 2010

Ahojte

nerstíham nič ale prišla som vás aspoň rýchlo kuknúť a prebehla som čo ste popísali 🙂

Danka, super..tak ty už papáš liečiky..super, nech je všetko ok 😉

Sanris..blahoželám 😀

Kajka..bola som na chate a teraz makám, nejako mám toho veľa tak nestíham...a čo ty, ako si na tom?

tužimbobabatku..vitaj u nás 🙂

Cuki...ty máš ale výdrž..tak som zvedavá na zajtra aký bude testík 🙂

Všetkým tehliam hladám bruško, držte sa baby 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre