Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
29. jan 2010

figurka dakujem tak to sa už musí ako ináč. Včera nás ten tam hor skúšal ale obstáli sme 🙂 Idem si lahnúť a budem prepínaťTV. Ale asi zaspím lebo som stále nejaká unavená.

figurka.m
29. jan 2010

kjticko, citim sa normalne, zacinam trolilinku citit brucho, krcok ide hore, tak zajtra alebo v nedelu je tu mrcha, no co uz....ja mam ist tiez vo stvrtok na krv, a ty sa citis ako? testovala si?

minka, len pekne oddychuj, ved ten vcerajsok ti dal zabrat 😉

kajka39
29. jan 2010

Uzival niekto z vas po ET liek ESTRIMAX????? Mne ho lekar predpisal, ale ked citam pribalovy letak tak by som ho urcite nemala brat... skuste napisat co beriete 😒

kajticko
29. jan 2010

kajka ja mám utrogestan a tom tvojom som nič nepočula.

minka051
29. jan 2010

kajka ja beriem Estrahexal, Prednison, Anopyrin a Utrogestan. Myslím že ten Estrimax bude asi n sliznicu. Idem to pozrieť. Potom napíšem

kajka39
29. jan 2010

kajticko-utrogestan mam tiez ale k nemu mi lekar napisal aj tento Estrimax. V prib.letaku sa pise, ze sa nesmie uzivat ak si tehotna alebo je podozrenie na tehotnost, vraj zväcsuje myomy, sposobuje krvacanie,...... 😠

denis19
29. jan 2010

kajka...také jsem brala utroš,ale holky v ČR toto také brali....co tam tak hrozného píšou???

kajka39
29. jan 2010

minka-ano je to na zväcsenie sliznice, to viem, ale aj tak sa mi zda nevhodny. Sliznicu som mala vcera len 8mm tak mi lekar predpisal aj estrimax..

kajticko
29. jan 2010

´tak to neviem ja mam len ten utrogestan. ty kono tak to neviem prečo Ti to predpísal 😲

denis19
29. jan 2010

možná ej to kvuli zahnízdení,aby tam toho bylo dosti

figurka.m
29. jan 2010

malo by to byt podobne ako estrofem, na rast sliznice, ja som ho uzivala, ked som brala clostylbegyt, lebo ten sliznicu znizuje, a do kedy ti ho kazal brat? az do kontroly?

kajka39
29. jan 2010

denis- vsetko zle tam pisu, asi po jeho uzivani by som mala uz len 😎 ,, umriet,, 😅 Viem, ze radsej necitat neziaduce ucinky na letakoch, ale toto...ved sa to predpisuje zenam ktore nemaju maternicu..

denis19
29. jan 2010

h,,,kajka...tak to ti vubec neporadím.....mestačilo si prečíst utroš...takže bych asi verila doktorovi

minka051
29. jan 2010

Kajka aj ja som sa pýtala doktora na tie moje lieky ale povedal že je to nutné brať a vlastne teraz som čítala ten Estrimax je to isté len liekovej forme ja mám náplaste. Je to na podpou sliznice lebo v našom veku už neje taká ako ked sme mali 25. Tak je to nutné. Ja ich mám brať všetky až do 12tt. Tak asi to musí mať svoj význam. Inak ja som po ET trochu špinila ale to len preto lebo mi doktor nejakými volá sa to Americké kliešte trochu cvakol ale povedal že z toho si nemám nič robiť lebo to je povrchové špinenie a nie to vnútorné. Už mi to aj večer prešlo tak som kludná.

kajka39
29. jan 2010

figurka-ano, asi to ma mat ieto ucinky ako estrofem .. urcite vravel dr. ze mi to predpisuje aby sliznica neklesla viac lebo je ok ale hranicna 8mm 😨

lubik30
29. jan 2010

ahojte 🙂 dakujem za privítanie 🙂 denis boli sme na genetike kvoli tomu lebo mal mm za krátku dobu znízenú kvalitu spermií. preto sme boli obaja na genetike.výsledky budú o dva mesiace 😒 teraz som pár dnípo laparke a poslala som lekárke správu aby to mohla poslat do poistovne. hovoríte že nemusím čakat dva mesiace na tie vysledky možem nás objednat do CAR skor? 😨 ...ostatným babulkám želám nech sa im podarí rozbehnuté veci doviest do úspešného konca... 😉

kajka39
29. jan 2010

dievcata, tak si idem jednu na skusku dat, ak mi bude blééé tak zavolam dr. dakujem
..mam pocit, ze kazda berieme to iste len v inej farbe?, 😀

denis19
29. jan 2010

kajka presne tak..... 🙂
lubik....já si myslím, že klidne mužeš do car, stejne to tam dlouho trvá a to tak akorát dorayí ipotvrzení z pojisťovny a tak...

kajticko
29. jan 2010

bože nič sa mi nechce 😠 v telke nič nedávaju len by osm spala 😔 10 hodín som spala a zas ma to bere.

tolko mám roboty a dnes ma níč nebaví 😠

cisielko
29. jan 2010

Ahojte

Dakujem, že na mňa myslíte 😀
Ja už tu...cesta otras ale mužo to zvládol..no a ako sme dopadli? ani sama neviem na sone mi zistili ešte aj cystu takže nielen že mám upchatý vajíčkovod ale ešte aj cystu o 28mm proste radosť, už ani nezúfam, ...KET bude na bud. týždeň vo štvrtok 04.02...ráno si mám ešte zavolať či máme vôbec chodiť, šanca rozmrazenie je 50 na 50...takže viac menej je to v rukách božích...moje pocity sú všelijaké,ak sa toto podarí tak prisahám bohum, že ja začnem veriť na zázraky 🙂

Denis..no zajtra na mňa môžeš mylsiť to budem domka 😀 😀 😀

Libika, Mimik..vitajte 🙂

Kajka..len sa pekne prihováraj, nech si dobre rozmylsí kde sa bude túlať...u teba jej bude krásne 😉

Gubik..ty máš sny 😀

cisielko
29. jan 2010

Cuki...a ty ako, zmizla cysta?

Figurka, kajtičko..tak vy vo štvrtok na krvičku..budem držať palce 😉

denis19
29. jan 2010

cisielko...já myslela myslet dnes,hlavne ty strašné cesty...jete že jste ok...a ano je to v rukách božích!!!!

kajticko
29. jan 2010

čisielko ja verím ,že sa ti to konečne podarí 😉 je to všetko náš osud 😠 prajem veľa veľa štastíčka toho potrebujeme najviac.

wodanka
29. jan 2010

caute holky, prisla som Vas na chvilku pozriet a precitat si ako sa Vam dari... ja zarezavam v praci 😝 ale dnes to tu je aspon trocha pozitivne, zdvihnu mi plat, co ma teda dost potesilo 🙂

denis19
29. jan 2010

wodanka...a to jen tak zničeho nic ti v pátek reknou , že ti zvednou plat???? MNe tak max zvednou tlak!!!!

luko
29. jan 2010

wodanka...tak fajn sprava pred vikendom 😉

kajticko
29. jan 2010

wodanka super!!!! 🙂 🙂

denis aj mne vždy v práci zdvíhaju tlak 😉

wodanka
29. jan 2010

denis, sef mi poslal pozvanku na miting a tam mi povedal svoj navrh..bolo to fajn, konecne po tolkych zlych spravach pocut konecne nieco takto vyrazne pozitivne.. 🙂 mohol by chodit s takymito spravami aj castejsie.. 😀

denis19
29. jan 2010

kajticko tak to chodíme do nejaké špatné práce!!!!
wodanka...aspoň neco dobrého,ano.....

kajticko
29. jan 2010

denis tiež si myslím 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre