Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
8. feb 2010

A čo drobec kopka?Ten moj-ja kope o dušu a hlavne,ked si ľahnem alebo šoférujem.Dráhy ho už tiež par krát citil a bol z toho paf....

krivka5
8. feb 2010

vierka...no veru to amnio aj mna strasi...

mirm
8. feb 2010

ahojte
zajtra mam ist na krvicku a dnes som dostala ms ☹ v nedelu ked som si robila test tak som sa vyrovnavala s tym, ze moje 1 ivf je neuspesne. ☹

Chcela by som sa spytat, pravdepodobne ste tu niektore kt uz mate nejake ivf neuspesne za sebou. Ci ste zmenili lekara, alebo co ste robili?
Ja by som nechcela ist tak skoro do druheho ivf.

krivka5
8. feb 2010

mirm...to mi je luto ☹ ...mne to vyslo nastastie na prvy krat,ale keby nie hned by som sla do druheho,bo mna by tlacil vek.v aprili mam 39r. a poistovna plati len do 38r. ty si urcite este mladucka a ak ti aj krv nic nepotvrdi,tak si radsej oddychni a zregeneruj aspon dva tri mesiace.tak to aj lekari sa mi vidi odporucaju...

mirm
8. feb 2010

krivka ano "nastastie" som mladucka, mam 26r. takze nas nic do toho netlaci....

viera6
8. feb 2010

krivka,ti verím že ta straší... to každu z nas, ale nebojsa bude dobre a budeme mat zdrave miminka 😉

mirm,pripajam sa ku krivke.

denis19
8. feb 2010

krivka....je jasné, i u nás je pohlaví jedno 🙂 a co se bríška týká, já mám pocit, že mne už i elasťáky tlačí 😀

vierka...vše co to dr dal, muže tehuhu holka papapt, tak klid a proč by jsi uvažovala o amnio????? máš nejaké nezvyklé hodnoty nečeho????? a je pravda, že ted je úplne bezpredmetná, když jsi nemocná a potom už je pozde,ale fakt...klid, dyžť naše mimča jsou úplne zdavé, že ROmy!!!!

romy, vybrala jsem si ten MUTSY URBANRIDER..tab mel být ten košík Ok, také sjem si toho všimla a zelený 😀jen ta cena,ale co nadeláme.....potom se mi líbí ješte ta caramelka, co i tobe a ješte jeden tuším ESPIRO....mám takový pocit....

mirm...ješte není vše ztraceno....a kam chodíš do centra???? ono víš, doktor za to moc nemuže.....

krivka5
8. feb 2010

vierka...ved to do porodu budeme asi stale ako na trnoch...
denis...teraz nam je to jedno ze sme trosku pribrali a ked bude babo vonku raz dva pri nom schudneme 😉

denis19
8. feb 2010

krivka.....no na to se teším, jak to pujde dolu, ulítáme se jako blázni a to možná ty budeš lítat za dvema.....

cisielko
8. feb 2010

Ahojte, v skartke ako teda som na tom....
sliznica je tak ako má, doki nechápe stále čo sa deje, prečo krvácam, sliznica sa neodlupuje, ani nesplasla..vraj ekby tak bolo tak mi rovno povie že je po všetkom..tak beriem teraz vyšiie dávky liekov a čakám teda na ten zázrak...a k prestanem krvácať mám prísť pondelok, utorok na krv, už by vraj mal zistiť či som tehu alebo nie..ak neprestanem štvrtok, piatok mám prísť zase na sono, kukne sliznicu ak bude zlá tak vysadzuje leiky a je to jasné..takže nádej tu je..ja som úplne mimo, táto nesitota je hrozná..no ale ešte teda zabojujem, ešte poseldný krát to skúsim..držte nám palce 😉

no a takto sa snažím k tomu postaviť:

aby som sa úplne nezbláznila, (lebo vždy ked idem na wc tak čumím na vložku, bohužial krvácanie sa stupnuje ale to už neriešim) tak som si povedala, že nad tým nejdem rozmýšlať, nejdem to riešiť a budem sa snažiť žiť ako keby sa nič nedialo...snažím sa aj nejako, že veriť ale nejde to tak to riešim takto..je to v božích rukách a ak sa to má stať tak sa to stane....necháme to na osud ...

Dakujem vám všetkým, že na mňa myslíte 😉

Viki..takže je to za tebou 😖

Minka..držím palce na krvičke 😉

všetky, ktoré čakáte silno držím palce a tým ktoré to nemajú momentálne lahké želám aby sa nezvdávali a čoskro sa dočkali 😉

viktoria77
9. feb 2010

Čisielko moc ti držím palce..nech sa ten zázrak podarí. Nádej umiera posledná.
..mám už za tým, život tým nezastane, treba riešiť kopu vecí a ísť so vztýčenou hlavou ďalej.

denis19
9. feb 2010

dobré ránko bojovnice!!!!

cisielko...tak to zní stále nádejne 50:50!!!!!mzslím si , že je to super! a postoj nic nerešit , že je výborný dle mne, oc si to život vždy stejne vyreší sám!!!!!!!

viki....ako ináč, hlava vzhuru a jede se dál!!!!

zdravím všechny!

gubik
9. feb 2010

Ahojte dievcata,
no z mojich 15 embryjok prezilo jedno jedine, tak mi ho vcera vlozili. Opravujem tabulku. Mam z toho take zmiesane pocity, sanca je nizka. Ach jaj...

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok = neg.
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok = neg.
13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 3.2. ** ET: 8.2. ** 0 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

UZ STIMULKY:

14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. ? * OPU 4.2 ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
16. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-???* ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 **************** VEK: 30 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 21tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 21tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 21tt / 1

luko
9. feb 2010

gubik...moooc drzim palce 🙂

luko
9. feb 2010

doplnenie do tabulky - GF Ba, moje prve IVF

kajka39
9. feb 2010

Dobre ranko vsetkym mamulkam,tehulkam aj stimulkam.... 🙂 🙂 🙂

gubik- nevadi ze ostal len jeden bojivnik, mozno prave on je ten pravy. Prajem ti, aby si to v pokoji dotiahla do // a verila mu ze ostane s tebou 😉 😉 Dolezite je, ze je tam kde ma byt, a ostatnym sa nezatazuj... 😵

cisielko-mas to velmi narocne, tiez prajem vela pozitivnej energie a musis verit!!! tabulku hned opravim pri tvojom mene to moze byt nakoniec uplne inac. Drzim palceky!!!!

afrika-som sokovana, dufam, ze sa das velmi rychlo do poriadku, urcite to nie je jednoduche.
Drzim palce, ono bude zasa lepsie 🙂 🙂

minka-ako? myslim na teba stale, a cakam na pozitivnu spravicku!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kajka39
9. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok = neg.
13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 3.2. ** ET: 8.2. ** 0 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

UZ STIMULKY:

14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. ? * OPU 4.2 ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
16. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?
17. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: 30 ** výsledok ?
18. GUGINENKA * BA - ISC ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 21tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 21tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 21tt / 1

denis19
9. feb 2010

kajka...to já čekám i u tebe i čísielka...zdravím..už opet v práci?????

luko
9. feb 2010

cisielko---drz sa... 😉

denis19
9. feb 2010

gubik a neveš hlavu ......hele na Romy, ať ti jde príkladem!!!!! té nakonec mohli jen jedno oplodnit a to má v domečku...tak klid!!!!!!

cisielko
9. feb 2010

Ahojte

Dakujem vám všetkým naozaj vám dakujem, hádam ten môj bojovník ak je ešte v brušku zabojuje a otom ked vyratsie mu budem o vás rozprávať 😉

Gubik...aj ked mi bolo ťažko stále som na teba mylsela..nesmúť zlatko, teraz musíš byť naozaj silná..to že je jeden predsa je krásne..drž sa a hlavu hore, čas na plač bude ked bude nato dôvod..silno ťa obímam 😉

Viki..nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť horšie a ty si urobila krok aby ti bolo lepšie 😉

Luko..dakujem 😉

Denis..ako izbička, už ste ju porobili?

figurka.m
9. feb 2010

ahojte 😉

cisielko, wuauuu,si ma potesila, takze predsa je tu este sanca, drzim moc moc palceky, aby sa bojovnicek udrzal u maminky 😉 😉 😉

viktoria, tak gratulujem k bezproblemovemu rozvodu, to sa len tak nevidi, prajem ti , nech ti zivot prinesie uz len to dobre 😉

gubik, netrap sa, urcite je to prave ten pravy bojovnik a uz je u maminky, tak je vsetko OK 😎

mirm, je mi to luto, ale naozaj si mladucka, mas esta vsetko pred sebou, drzim palceky do dalsieho boja

afrika, no ja neviem co by som povedala, slova su asi zbytocne, prajem ti vela vela sil, aby si sa dala do poriadku zdravotne, je to hrozne co si zena vytrpi pre babiku 😒

kajka39
9. feb 2010

denis- ja to mam uz za sebou, u mna zacal novy cyklus na 200% .Zajtra na sone mi to len potvrdia, a aspon sa dozviem ci sa tvoria nove foliky. 😉 Tipujem ze aspon jeden tam bude cca 10-12mm.
Uz som celkom v pohode, beriem to ako stav, ktory nemozem znenit. Do dalsieho pokusu sa uz nechystam /aspon nateraz/ .... 🤐

figurka.m
9. feb 2010

kajka, to je dobre, ze to tak beries, a mozno sa prave teraz zadari prirodzene, vraj po IVF je ta sanca vacsia 😉

denis19
9. feb 2010

kajka...tak jsi si už jistá....no ty to víš a cítíš nejlíp,ikdyž se to dobre nečte a co potom žije,co????
pokud se rozhodnete na další pokus , tak to ti držím vše co se držet dá a smekám.....já asi nejsem takový bojovník!!!!!

viktoria77
9. feb 2010

čisielko aj figurka ďakujem, aj ja som rada, že to tak bez problémov vyriešila.
Teraz už len niekde nájsť toho správneho muža, s ktorým budem štastná 😉 .

kajka39
9. feb 2010

dievcata-dakujem za povzbudenie, myslim ze ak by som mala o par rockov menej brala by som to dost ,,sportovo,, a verila by som ze sa to podari. Len tak ako som pisala viac krat, ten cas je neuprosny a mne asi dotikali moje biolog.hodiny.... ☹
Ked sa ma podarit tak sa podari, a ak nie tak to budeme riesit az potom...
Zatial si budem uzivat vsetko co mi zivot ponukol, a vsetkych ktorych okolo seba mam a s ktorymi mozem byt..
🙂 🙂 🙂

denis19
9. feb 2010

kajka.....nemám ten blbý klobouk ,ale smekám...máš pravdu.....človek je i rozhodnut možná na život bez detí,ale pokud se stále skýtá nejaká ta nedeje, tak se k ní upne!!!!!
Já byla pred rokem s mnž rozhodnutá už pro život bez detí, když jsem nechctela na IVF a ta adopce je fakticky náročná......a ted když to život zarídil jinak, tak dekuji za ten pocit, takže bych ho každé z hloubky srdce prácla.....nikdy jsem to nechápala, jak se ženy rozplývaly,ale ted se všem omlouvám!!!!!

cisielko
9. feb 2010

Kajka..je mi to naozaj ľúto, sama veľmi dobre viem aké to je ťažké a čo prežívaš...kedy ideš na krvičku, či si už bola?a nehlad nato koľko máš rokov, vekom to nieje..ved pozri na mňa. mám 29 a moje telo si robí čo chce..musíme to nejako zvládnuť, prejsť si tým ťažkým obdobím a potom sa pustiť do boja znova ale už pripraené na plno bojovať 😉

Figurka..máš krásny pas..je to krásne...

Afrika..musíme bojovať...mala si to veľmi ťažké ale čas to všetko zuahojí a ja verím, že my všetky sa razdočkáme toho malého uzlíčka a budeme šťsatné 😉

Viki...nájdeš, len všetko chce svoj čas..ani sa nenzadáš a budeš ho mať o boku 😉

kajka39
9. feb 2010

viktoria- urcite sa ten spravny cloviecik najde vo chvili, ked to budes najmenej cakat. Mne sa v zivote prihodilo nieco podobne ako tebe, viem si to ozaj zivo predstavit /islo to tiez nasledovne: problem - dovolenka a prehodnocovanie priorit - rychly rozchod - v pohode rozvod - resetovanie hlavy - necakany vztah, ktory zato stoji.../ vela,vela stastia zelam uzi a vychutnaj si chvilku slobody a volne dychaj !!!! 🙂 🙂

denis-rozhodli ste sa spravne a v spravny cas!! Dokazom je mala bublinka a vasa radost 🙂 🙂 🙂

cisielko - mas pravdu, na krv idem zajtra rano... 😉

babulky-teraz mi volala jedna pani ,ktora bola so mnou na ET vkladali jej 2embr.. 8den od et zacala krvacat a vcera bola na sone+krv. Krajko jej kazal vysadit vsetky lieky vraj vsetko ukoncil, sliznica 4mm, ale o 15hod. mala volat pre istotu ako dopadla krv... Ani sa jej nechcelo volat, ale predsa zavolala a vysledok: KRV POZITIVNA !!!!!!!!!! Vsetci boli v soku vratane dokiho, myslim ze ten bol najviac prekvapeny...... no coment..... 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre