Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
15. feb 2010

luko gonal som mala aj ja a je to pohodička je to pero a je jednoduche 😉

denis19
15. feb 2010

kajticko....tak ve čtvrtek víme kolik vás je!!!! hurá 🙂

kajticko
15. feb 2010

denis to áno 🙂 ale´myslím že sme traja 😀 😀 😀

ako sa cítiš?? aj tebe bývalo zle tak ako mne?? 😠

demizon
15. feb 2010

Ahojte, dnes som 6 deň po ET testla som a výsledok bol negatívny, ale zatiaľ to nejak neberem vážne nakoľko je to asi skoro testovať ale ja som nemohla vydržať...

denis19
15. feb 2010

tak traja....to zní super...až mi naskočila husí kuže...... 🙂

mne je fajn, i ranní bolení bricha ustálo....mne nebývalo zle,jen jsem mívala vlčí hlad a když jsem se nenajedla..tak mi bylo zle,ale zároven mi nic nechutnalo, super kombinace 🙂

luko
15. feb 2010

a uz som bola kuknut do chladnicky...este mam pergoveris a pregnyl 😉

katjicko...fiiiiha...myslis, ze budu dvojky? 😀

kajticko
15. feb 2010

neviem prečo ,ale mám tušaka že áno 😀

tak denis to aj mne je tak ked som hladna mi je zle ,ale nič mi neako nechutí. jedine na čo mávam chuť je dusena zelenina a lahke jedla 😉 čo ja osm do teraz len vysmažane milovala.

tak to brucho bola tiež možno len náhodička možno si neako zle spala ako si písala

luko
15. feb 2010

moja kamoska sa az v 6tom mesiaci dozvedela, ze budu dve... 😀 😀 😀 to bol šok... 😀

denis19
15. feb 2010

kajti...asi ano...ted je líp...sranda...mne také šlapala jen dusená zelenina,ani ne čerstvá a ješte jen uvarená rýže 😕

demizon...to bylo fakt brzo...vydrž ješte aspoň4 dny 😉

kajticko
15. feb 2010

no pekne super som zvedavaá či to tam uvidia. 😀 zle mi je za troch 😀

denis19
15. feb 2010

kajkti...klid to uvidí už ted a budou slyšet i dve srdíčka.... 🙂

janula18
15. feb 2010

Luko ten pergoveris, to som ešte ani nepočula. Na čo to je?
Ja začínam pichať Menopur zajtra 😵 , čo bude 5DC čo sa mi zdá neskoro, ale hádam to bude dobré.
Ak to pôjde ako minule tek OPU by mal byť 1.3.

luko
15. feb 2010

janula...a viem ti ja 😀 planujem sa opytat ked pojdem na kontrolu nablizsie...ale vygooglila som ze na stimulaciu vyvoja folikulov

janula18
15. feb 2010

lebo som ešte nepočula že by to niekto bral.
A ty čo, mrcha kedy má prísť

cukotka
15. feb 2010

tak spolubojovníčky moje, aký je teraz postup? Kedy by sa ten môj Nemuško mal začať uhniezďovať?

luko
15. feb 2010

janula...vidis...ja som priekopnik 😀 MS som uz mala mat...dnes som 31DC...ale mne bezne meskava

janula18
15. feb 2010

len aby nemeškala kvôli niečomu inému 😉

luko
15. feb 2010

to nie...to viem iste 😉 tento mesiac beham s maminou po lekaroch takze na nejake snazilkovanie ani pomyslenie nebolo 😒

janula18
15. feb 2010

daj si červené vínko a teplú sprchu nech sa ti to urýchli

cukotka
15. feb 2010

luko a skús veľa tonicu

luko
15. feb 2010

ale prsia uz mam citlive...takze ma len natahuje...

janula18
15. feb 2010

ono ked na ňu človek čaká, tak sa to akurát naťahuje.
Ja sa už vytešujem že zajtra začíname

luko
15. feb 2010

presne tak....posledne som uz mala nadej, ze by som bohla byt tehu...36DC dosla 😠

janula18
15. feb 2010

tak to je na porazenie. A to vtedy nemáš tendenciu si spraviť test, aby si vedela na čom si?

luko
15. feb 2010

spravila som si...lebo to bolo akurat ked som mala zacat s liecbou endometriozy...prisla hned v ten den co som kupila test...cakala som az na 36DC...myslela som ze ma vazne porazi...ale co uz zabudnute 😉

brmbolcek
15. feb 2010

Sandy- prva konzultacia ... mne sa zda ze asi ano , neviem presne to by som klamala... ale skus si zavolat a povedia ti presne info 🙂 🙂 🙂
DENIS - no budem zvedava aky typ kocika ste zvolili, mi sme sa pocas min. vikendu boli aj s nasimi pozriet do babetkovskeho obchodu, maly tam vselico, od postielky po fusakle , baldachyni... no vselico a nadherne 😉 😉 🙂 🙂 , ale tie palky cien na tie kocare no neskutocne ceny .... tak som zvedava ked das do albumiku 🙂

cukotka- tak fajn, 6 bunkove a bez fragmentikou, zajtra bude mat 8 buniek a den co den sa bude znasobovat 🙂 🙂 🙂 teraz sa musi uhniezdit , na vystelke maternice a poriadne zahryznut 😀 😀 😀a drzat sa zubami 40tt 🙂 🙂 🙂

Luko- to bude PREGNYL 🙂,ten budes uzivat si pichat perom do bruska 🙂 a ano ty si na to uz aj sama prisla ze uz stimulujes len to chcelo cas , a je to tam , tak este druhu polovicu dotiahnut a budes na tom ako cukotka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
15. feb 2010

brmbolcek...ty sumy jsou hrozné, my naštestí vše podedíme po sestrenici co má dvouletou dcerku a kočár nám chtejí koupit moji rodiče..tak hurá....ted jsem investovali do bytu a do IVF,dyť víš jak to je.....

cukotka
15. feb 2010

denis na koľký deň sa má ten Nemo začať uhniezďovať?

denis19
15. feb 2010

cukotka 😀 asi tak na druhý- tretí si myslím.....ty NEMO...... 🙂 muže se stát , že budeš mít silné krečovité bolesti v podbríšku....

cukotka
15. feb 2010

aha ok, lebo úprimne povedané, cítim sa ako keby mi mala začať ms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre