Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
8. feb 2010

viki....pokud nejsou deti..je to rezhodnutí, relativne jednoduché......držím palec do dalšího života....ň

minka a už to s tou prací neprehánej!!!!!

minka051
8. feb 2010

denis Ešte zajtra a do konca týždňa už veget. No nerobím sice lopatou ale dá to zabrať. 8 hodín búchať do PC. Bolia ma už aj oči ale urobiť to musím nedá sa svietiť. Výplaty ludia musia mať.

denis19
8. feb 2010

no tak by si meli polehoučku zvykat na tom,že tam nebudeš!!!!

minka051
8. feb 2010

no to musím ešte niekoho nájsť a zaučiť ,len to nieje také jednoduché. Ale šéfinko bude musieť niečo vymyslieť. Lebo teraz mi je dobre ale čo ak nebudem môcť prísť tak to bude prúser. Už raz ked ma operovali tak ma vyvolávali hned na druhý deň do nemocnice kedy prídem. Mne vtedy riaditeľ odkázal že ja si nesmiem dovoliť byť ani chorá a aj ked budem ťahať črevá za sebou musím prísť. A to mi vtedy aj zobrali z hrubého čreva 70cm. A v nemocnici som bola v kuse na telefóne a robili za mňa 4 ženy. Mali riadny poplach.

majaja75
8. feb 2010

denis..robila som si pre istotu zase test a to meškanie je z hormónov z tých inj.

minka051
8. feb 2010

majaja a ako ti dopadol?

majaja75
8. feb 2010

mám negatívny, takže neviem prečo už tolko dní nič a stale stojím na dipherine a nemôžem pokračovať

denis19
8. feb 2010

majaja...tak už jen vydržet.....a vydržet ☹ neboj ona už musí dorazit 😕

minka051
8. feb 2010

majaja a ty si po ET teraz nie som v obraze.

majaja75
8. feb 2010

minka nie som v stimulke

romy01
8. feb 2010

majaja no zrejme ti organizmus zareagoval dost prudko, uz len fakt pockat do piatku, ale neboj urcite sa ti ms coskoro spusti.

minka no to ti verim ze je to naprd ked nemate maticu zastupitelnosti, ale to je vsade tak - okrem statnych uradov. Len sa hlavne nestresuj, lebo to je horsie ako keby si tou lopatou hadzala.

denis a ty kedy uvazujes o kupe kocika ? teraz jedna baba pisala do tehuliek ze si uz kupila a to je v 25tt. Ja som uvazovala to nechat az na nejaky 34 tt

denis19
8. feb 2010

Romy, po pravde rečeno,máme vyhlídnutý , ujednocenou barvu a výbavu, dodací lhuta je 11 týdnu, tak to ovjednáme tak,aby dorazil v týden porodu a po porodu ho naši vyzvednou v obchode....oni se toti podujali nám ho koupi a moc s náma na tu tému už nediskutují 🙂 takže asi tak. já jsemstrašný posera v tomto a poverčivá a nechci mít kočárek doma pred porodem....ale volba 34tt je prijatelná i pro mne 🙂 kupovat ho25tt pro mne nepripadá v úvahu...víš pokud si nejak zarídim pokoj a nedej bože se neco stane, tak je to pohoda, dás evyužívat dále jako doted,ale najít doma kočárek...to bych nezvládla..... 🙂

viera6
8. feb 2010

ahojte kočky

tak prave som vas dočitala 😝

novym tehulkam zo srdiečka gratulujem 😉
minka, to znie celkom nadejde držim palce 😉
romy,tak ten kočiar je aj naš favorit a hlavne v zelenom.
denis,tak ti už doplnaš bytík......super.

denis19
8. feb 2010

ahoj vierka!!!!!! huráááá už jsi zdravá??????

krivka5
8. feb 2010

ahojte dievcata,
brmbolcek...tak to je supris ze srdiecko bije 🙂 to najtahsie cakanie mas za sebou.noo v piatok uz budes mat knizocku 😉 ja idem v piatok na srdiecko este len.teraz som bola v nejakej depke s mnž som sa vadila,ale uz sme v pohodicke...
minka...ty si taka pracantka ako ja,minuly tyzden som mala kriticky.v robote same staznosti ,doma tiez,ale tento sa zacal celkom fajn 🙂 🙂 🙂
deni...bytik 3+1 je celkom fajn ,my mame dvojizbovy ale veliky s dvoma balkonamy,ale ak budeme mat dvojicky tak asi vymenime za troj...

brmbolcek
8. feb 2010

ahoj krivka- no co je s tebou ? uz je vsetko ok ? mm poslucha ? ty uz v piatok budes pocut krasne srdiecka a zober mm aby si vazil co mu nosis pod srdieckom 😉

denis19
8. feb 2010

krivka...no to si neumím predstavit dvojčátka a malý bytík...možná ješte na začátku,ale potom,ale zase se ti nemají kam schovat,když se rozbatolí každé jiným smerem 😀

viera6
8. feb 2010

denis,ja som ešte nestihla odoslať a ty si už odpísala 😝
ale kdeže akurat dnes som si bola po lieky lebo homeopatika nezabrali.A tito lieky su no 😠 😒

romy01
8. feb 2010

ahoj vierka, a ty si sa nam kde stratila ? Ako sa mas ?

denis ja si ho objednam - teda ak sa medzitym nerozhodnem pre iny v tom 34tt a dodacia lehota je tam 2 - 3 tyzdne. Takze bude doma okolo 37tt to je uz v pohode. A pre aku znacku si sa rozhodla ?

Vierka myslis ten baby smile ? Aj mne sa rata - hlavne ked som si ho ohmatala nazivo a nie je az taky drahy. No dnes som objavila ten druhy a stale viac mu prichadzam na chut.

krivka5
8. feb 2010

brmbolcek...uz poslucha,ale nebol len on kakany aj ja som bola zla 😒 to je jasne ze pojde,on chodi vzdy so mnou 🙂
deni...a to este moj 18 rocny syn uz bude len domka,lebo ho caka vysoka.teraz je cez tyzden u babky,lebo studuje v Handlovej.uz som ho potesila ze babo bude s nim v izbicke a ani mu to trdlu nevadilo.velmi sa tesi na surodenca 🙂 (ci surodencov?)
baby...ja mam strasne nafuknute brucho stale,mate to aj vy?myslela som ze mi splasne,ale ono sa stale vyduva..

denis19
8. feb 2010

Romy, toto objevování nových je katastrofa,co??????
Vierka...máš ANTB?

Romy.....já jsem mela z toho už hlavu kolem, rekla jsem mnž co chci ,aby ten kočárek mel,jakou chci barvu a dala mu pár tipu a ať on rozhodne....a tak on vybral MUTSY....což je dosti drahé,ale co nadelám....jedine co mne upokojuje je fakt, že nebudeme kupovat vajíčko, neboť to dostanu od švagrové, po neteri....tak jeden výdavek mínus pro rodiče 😀 ty zase chtejí, že když budeme mít asi jen jedno díte,ať mu to koupíme vše nové,ale mne se to zdá jako blbost...proč bych kupovala , teda oni i to vajíčko, když je po neteri v super stavu, no ne????? tak ted se jen dohaduji s rodiči, co teda ano a co ne.....já bych nekupovala ani vaničku, neboť ta po neteri už také bude k mání.......

denis19
8. feb 2010

krivka...ted ti už nesplasne nic 😀 😀 😀 😀

viera6
8. feb 2010

romy,som poriadne nascipana naštastie nemam vysoke teploty,ale ten kašeľ ma ubíja.Ano myslela som smile.
ultrazvuk nema chybu romy,..... gratulujem. 😉

krivka5
8. feb 2010

dievcata a v kolkom tyzdni uz vedia povedat pohlavie? nam je to jedno ,mnž to bude jeho prve babatko,ale keby tam bolo aj dievcatko,tak rada by som uz vrkvociky zapletala 🙂

krivka5
8. feb 2010

deni...ved to je v pohode,ked sa ma niekto opyta ze ci som tehu ked mam take brusko ani klamat nemusim 🙂 🙂 🙂

romy01
8. feb 2010

hmm kukla som znacku MUTSY - take ufo moderne - paci sa mi, je tam viac variant - niektore maju dost nizko polozeny nakupny kosik tak pozor aby si ho netahala po zemi ked nieco tazsie nakupis. A aj farby su moc pekne.

vierka je teraz chora ? Som nevedela, chuda nase.

viera6
8. feb 2010

denis,no dostala som V-penicilin,bioparox ,sirup a kvapky na odkašliava nie.Letaky mam pre istotu preštudovane a všetko tehu.možeš.Zajtra mam ist ešte na krv.

romy01
8. feb 2010

vierka takze babske recepty nezabrali ? No hlavne aby si sa cim skor uzdravila nech je aj miminku lepsie. Kedy mas utz ? Uz vies pohlavie ?

viera6
8. feb 2010

no presne romy nezabrali ☹ UTZmam 15/2 a ešte neviem pohlavie.Na amino aj keby som sa rozhodla tak by ho nerobili,kedže som bola taka chorá.

romy01
8. feb 2010

to je jasne, ktovie co by to amnio ukazalo za blbosti a navyse by sa zrejme prilis zvysilo riziko. Ale neboj nic, ved si mala vsetky vysledky ok- nie je treba na to mysliét

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre