Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

a co planujete dnes v nedelu ? ake mate plany dnes ???

denis19
7. mar 2010

no , práve jsem douklízeli společné prostory paneláku, vyšla nám služba a manža varí druhý chod obedu a j polévku, už jsem upekla koláček a čekám na rodiče...mají nás poctít návštevou.... 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

ja som vcera tiez napiekla, ovocnu bublaninu, a k tomu som spravila domaci citronovy puding 🙂 🙂 🙂 vcera nam rodicia navarili a dnes ide mm navarit mnam, mnam.... 😀 😀 😀 ked od neho mi to tak chuti 🙂 🙂 🙂

viera6
7. mar 2010

Ahojte kočky,prajem krásnu nedeľu 😉

majaja75.......blahoželám k babuliam 🙂

denis.......prečo si myslíš,že si blázen?

brbolcek.......tak napíš ten fajný puding 😵 😉

brmbolcek
7. mar 2010

vierocka ahojjjj- poslem ti v IP 🙂 🙂 🙂

viera6
7. mar 2010

brbolcek......velmi pekne ďakujem 😅 😅 😅 😅

no my dnes čakáme svokričku tak idem tiež niečo upiecť chcela som veterníky,ale nejak som od toho upustila 😝 tie budu budúci tyžden, keď príde sestra s neterou 😵
no.....normálne sa mi nedá byt pri PS mala žabka-anjelik kopká,kopká.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
7. mar 2010

pre mlsne jazycky

citronovy puding , taky mnam

Potrebujeme : 1/2 vody, 1/8 masla, 21dk kryst.cukru, 1 vanil.cukor, 3 citrony, 3 vajicka, 2 zlate klasy

Postup: 1/2 vody damen varit do hrnca,ked je voda zohriata, vysypeme21dk cukru a varime az do roztopenia cukru. Do hrnceka vysypeme 2 zlate klasy a trosku vody a rozmiesame a vylejeme do hrnca z vodou a cukrom a pomiesame pokym nebude z toho pevnejsia hmota. Potom odstavime z ohna a vmiesame maslo, vanilkovy cukor 1 koru z citrona a z 3 citron.stavu a zltka z vajicka. Z bielka urobime sneh a dame ho nakoniec do pudingu a zlahka premiesame . puding mozme doplnit cokoladou, piskotikom alebo slahackou

Vierocka uz to mas v ip 🙂 🙂 🙂

viera6
7. mar 2010

brbolcek..........ten je teda mnam 😝 😝 😅 😅 😅 dakujem 😉

brmbolcek
7. mar 2010

vierocka- za malicko 🙂 🙂 🙂 a aj tak chuti taky mnam , 😀 😀 😀

dnes sama rodinka bude na navstevach u nas 🙂 🙂 🙂 no mi pojdeme kuknut stavbu ako to vyzera tento mesiac kolaudujeme a potom sa budeme rodinkovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
8. mar 2010

Ahojte,
prajem pekný začiatok týždňa 🙂

Tak sme doma....mali sme dnes poradnu.Robili nám vyšetrenia krvi,pili sme glukózu a skontrolovali srdiečko a to nám bilo ako zvon 😵

A kde ste dnes všetky???? 😉

denis19
8. mar 2010

Ahoj Vierka......tak jste zdraví jak má být a co glukoza? OK?

viera6
8. mar 2010

je ...ahoj denis 🙂 Ty si dnes v praci alebo si išla na PN?glukoza....dobre myslela som,že to bude sladšie ale v pohode.A vy sa ako mate?

denis19
8. mar 2010

ješte jsem v práci..kontrolu mám ve čtvrtek tak se sním asi dohodnu co a jak, jen nevím jak mi chce delat ten cukr, když tam jdu až odpoledne???

viera6
8. mar 2010

denis.....kukám,kukám asi si zabudla na fotečky do albumu.Alebo si mala zaneprázdnený víkend 😀 😀 😀 😉

denis19
8. mar 2010

kukáš dobre, já nestíhlala,ale vykonám nápravu 🙂

viera6
8. mar 2010

teda...Karolinku tak zavčasu ráno budíš 😔 Tak to ti dá asi na budúce ja som to vypila o7 hod a o8 hod mi sestrička brala krv.No a recept mi dal pred dvoma tyždnami.Ale ved oni vedia neboj denis možno tvoj lekár ma iný postup.

viera6
8. mar 2010

Takže ste vybrali zas nejaký iný kočík som čítala, už si ho aj na isto objednala alebo ešte počkáte?Je to trojkolesový či štvorkolesový?

denis19
8. mar 2010

vierka...také verím, že dr ví co delá......a co se kočárku týče...jsem blázen......no nakonec jsem dnes objednali ten brio go od kamaráda z obchodu, čtyčkolesový...tak snad budeme spoojeni, udelala jsem to i hlavne kvuli mamce, mne teda jako kočár také vyhovuje,ale šla bych i do levnejšího,ale ona by ráda tento a když to platí naši, tak jsem jim s manžou udelal po vuli......už ted jen ho hezky využít a tak nejak...... 🙂
kámoška si byla v sobotu kupovat také kočár, je stejne tehuhu jako já a její manža je kolega mého a šla na xlandera,ale potom to vzdala, neboť ji byl strašne težký a vybrali quinny speedi trojkolku, mají je ted u nás v super akci. 🙂

majaja75
8. mar 2010

ahojte...chcela som sa spýtať či nemáte nejaku skúsenosť s PK, mali sme PK so 7 embryjkami, dve my vložili, ale zvyšných 5 sa slabšie delili, tak sme mali volať dnes že či sa delili ďalej a dali ich zmraziť, no a dnes som sa dozvedela, že sa embryjká prestali delliť...je to normálne? Teraz sa bojím že aj tie dve slniečka čo mi vložili že sa prestali deliť. Často ma pobolieva podbruško, niekedy je to na tých istých miestach a niekedy je to aj na spodku a na vaječníkoch

ppismenko
8. mar 2010

majka neboj brusko pobolievalo aj mna a sem tam aj teryz ma pichne....s pk neviem ako to je ale z pk vyberaju tie naj....bublinky drzim ti palceky
ja som mala dnes rano spinenie a bolelo ma brucho

luko
8. mar 2010

tiez myslim maji...treba verit, ze prave tie dve zabojuju 😉 niekedy ked to clovek najmenej caka tak to vyjde

viera6
8. mar 2010

no idem pozrieť aký to je.Ja ti mam už z toho tiež mierny chaos dosť sa mi páči ten x lander aj troj aj štvor kolesový, ale aj casualplay s4 sa mi páči,ale ta športova čast sa zda byt mala.

denis19
8. mar 2010

majaja...je normální, že i po PK se prestanou embrijka delit,ale to neznamená, že ty tvoje dve v domečku se prestanou vyvíjet, jsou v prirozeném prostredí a to jim určo delá dobre 🙂 ono ta PK vyloučí slabší,ale neznemná to, že po klasické kultivaci trí dnu se embrijka neuchytí, hele na Romy...jak se jí malý krásne chňapl 😀

viera6
8. mar 2010

majaja.......ako už písali kočky treba verit,že tie dve zabojujú 😉

denis19
8. mar 2010

vierka.....tak casualplayS4 je lepší, má ho sestrenice a rozhodne ta sedačka není malá....její dcerka má dva roky a je tam v úplném komfortu!!!!ten Ti doporučuji, chceš ho z pod ruky po jednom díteti?????

viera6
8. mar 2010

luko......ako sa darí zajtra by si mala mat transfer, či?

majaja75
8. mar 2010

ďakujem ...neviem ako vydržím do pondelka na krv...po akom dni sa môže testovať? v piatok som mala transfer

pobielavalo vas brucho na tých istých miestach?

viera6
8. mar 2010

denis.....stačil by aj z pod ruky, ta cena za novy je dost.

denis19
8. mar 2010

majaja...mne pobolievalo 🙂 a i pichalo, tak jen klid a nestresuj se!!! a testovat...no nejdrív až tak v nedeli bych na tvém míste testla, drív určo ne!!!!! 🙂

majaja75
8. mar 2010

chodili ste do roboty, ja som do piatku doma, ale neviem či sa nezbláznim z toho čakania, zase moc do roboty sa bojím ísť v škole su občas poriadne nervy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre