Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
31. mar 2010

majaja...zmenilla nedobrovolne,admini mi puvodni foto zrusili, že mi neni videt do tvare, tak jsem v praci narychlo nasla toto...také se nedívám už na jména,ale registruji dotyčnou podle foto, no co už nadeláme.
jak se máš?

majaja75
31. mar 2010

pobolieva ma spodok podbruška.....dufam, že to nie je nič zlé...inak včera keď som sa obuvala tak mi asi seklo, asi mám pricviknutý nerv, určité pohyby a sedenie ma bolí...

denis19
31. mar 2010

hm ☹ to znám z drívejška, je to naprd, mosíš dávat pozor....já nejak poslední léta s tím mám pokoj....až teda ted na ty ruce...mršky jedny!

majaja75
31. mar 2010

a čo ti nato pomohlo? aj teba pobolievalo podbruško? Ja sa bojím, lebo pri 1 tehu som s tým skončila v nemocnici až do 3 mesiaca, teraz by som to nerada absolvovala

denis19
31. mar 2010

ne, mela jsem na mysli ten pricviknutý nerv 🙂 na to mi pomohlo cvičení,ale podbruško mne také pobolívalo a i nekdy i ted pobolívá a na to mi pohl klid na lužku a ty jsi který tt?

majaja75
31. mar 2010

ja som 6 a 3d, tu na koníku 7 t

romy01
31. mar 2010

pekny vecer.

Dnes mam za sebou zehlenie ale aj umyte okna v obyvaju a aj balkon - mm ma sprdol, ze preco robim, a ja na to ze neskor to bude este horsie a on to asi tazko urobi. .

Prajem pekny vecer a snad nam konik zajtra pojde aj ked bude prvy april 😀

romy01
31. mar 2010

majaja to sa tak pocita - ze od 6 -0 do 6 - 6 sa rata ako 7my tyzden tehotenstva aj lekari to takto rataju. Cize ak si napr v 10 tom tt znamena to ze uz mas za sebou celych 9tt a prebieha 10 ty tyzden.Takze kludne sa spolahni na kalkulacku na konikovi

viera6
1. apr 2010

ahojte,
prajem krásny slnečný prvoaprilový den 😎 🙂

krivka5
1. apr 2010

dobre ranko!
ahoj vierka,tak u vas slniecko a u nas nejaka hmla a slniecka nikde 😒

minka051
1. apr 2010

ahojte aj u nás krásne slnečno 🙂 🙂

derylka
1. apr 2010

ahojte babule... je tu niektorá ktorá chodí do iscare BA / alebo chodila - mala schválenú žiadosť poisťovňou / najlepšie UNION/ ... potrebujem pozháňať nejaké info ... vopred ďakujem...

mirm
1. apr 2010

ahojte
minka kedy budes testovat? a ako sa citis?

cukotka
1. apr 2010

halo, halo dievčatá 🙂

cukotka
1. apr 2010

derylka, ja som chodila do ISCARE v BA, čo by si potrebovala?

romy01
1. apr 2010

pekny vecer, teda zda sa ze sme vsetky vyuzili par slnecnych lucov. Prajem pekny predlzeny vikend. 😀 😀 😀

derylka je tu viacero bab co ti poradia, ale cez vikendy sa tu pokeca trosku menej, tak maj strpenie a prajem aj tebe skore //

denis19
2. apr 2010

Hezký velký pátek preji!!!
jak si užíváte velionočních svátku???
U nás je veselo, je nás plný byt a detský krik je všude, mám trénink s mnažou 😀 😀
Hezký den!

romy01
2. apr 2010

ahoj denis, tak to si uzi. My zas mame klud, pustame si stare filmy a chystame sa robit obedik, ja si citam konika a aj si studujem gramatiku angliny. Takze riadne relaxujeme

denis19
2. apr 2010

romy, tak to máš krásný program 🙂
my práve doobedvali a chystáme se do kina s malou na krocení draka 🙂 tak huráááááá celkem se nám vyčasilo, tak je i pozitivne venku 🙂
pozdravuj mnž a užívejte si!!!!

cisielko
2. apr 2010

Ahojte, prišla som vám popriať peknú veľkú noc 🙂

Veľa vône koláčikov,
ešte viacej korbáčikov,
dobré vínko do skleničky,
veľa vody zo studničky.
Veselú veľkú noc.

viera6
2. apr 2010

Ahojte

prajem krásne prežitie Veľkonočných sviatkov v kruhu rodiny 😵

reachell
3. apr 2010

Ahojte.Neni mi moc do reci ale velkonocne sviatky mam uz asi pokzane.Mam za sebou OPU ktory dopadol dobre aj uroda bola v celku bohata 5vajok bolo oplodnenych no a cakala som co dalej rozhodlo sa predlzena kultivacia embryjka sa preriedily a zostalo len jedno dvojkove ale ma nejaky spomaleny vyvin lebo dnes mal byt ET na 5den ale embryologicka mi povedala ze uvidime do zajtra to je 6den asi to nevyzera dobre moj mm to uz vzdal ze je koniec ja stale dufam ze sa stane zazrak a zajtra mi ho vlozia mate niektora s tymto skusenost alebo poculi mam este nejaku nadej hladam povzbudenie 😢

majka21
3. apr 2010

Ahojte kočky. 🙂
Dlhšie som sa tu neukázala. Všetky vás pozdravujem a prajem krásne velkonočné sviatky, nie tak pracovne ako ja. 🙂
Od stredy stimulujem menopurom, prosím vás neviete mi niektorá poradiť, či to nie je chyba, že si pichám inj.večer?Musela som čakať koli výsledkom krvi v stredu poobede do 14.00hod. a už som sestričku u dr.nezastihla,tak som musela ísť na pohotovosť a skrz toho si pichám večer. Dr.mi nepovedala, kedy si ich mám pichat, len tolko, že ak sú hormony o.k., tak si už v ten deň mám pichnúť, potom keď mi zavolajú, tak cca. o 14.00hod.mi volali. Sestrička mi ukázala, čo a ako a odvtedy si ich pichám sama. 🙂
V utorok idem na kontrolu. 😉

reachell, nezúfaj, nádej umiera posledná. Hlavu hore.

maryah
3. apr 2010

agoj rachel, ja som mala transfer na 6. deň lebo som ich tiež nemala perfektné a tak som musela čakať, no a 6 deň dopadol tak, žš boli krásne a ešte mi zostalo aj do mrazáčiku 🙂 . takže hlavu hore 😉

dana10
3. apr 2010

Ahoj Rachel, ja som tiež mala vklad na 6 deň tak ako maryah a ostalo len jedno so známk. 2 /pomaly sa vyvíjalo/.Všetko to môže byť OK.
Majka ja som si pichala vždy večer injekcie okolo 20hod, mal by tam byť interval po 24 hodinách

majka21
4. apr 2010

dana, ďakujem. Teraz som si aspoň trocha vydýchla. Akurát že ma pobolieva v podbrušku z oboch strán a zle sa mi sedí 🙂 . Dúfam, že to nie je nejaký problém, lebo na kontrolu idem až v utorok.
Ostatné kočky pozdravujem.

denis19
4. apr 2010

Dobré ránko vespoloek!

majka.....je jedno kdy to picháš, hlavne ať je to denne v približne stejný čas, držím palec!!

Preji hezkou nedeli a možná se dnes i nekdo ukáže...ale nevím, je celkem hezky,jsou svátky...tak si to užívejte!!!!

minka051
4. apr 2010

Ahjte prajem peknú nedelu 🙂 🙂
Dnes ráno od 5tej ma bolí bruško nejako viac. Už pár dní ma pobolieva len dnes viac. Som 9 den po KET a normálne 28DC. to mi chodí mrcha tak hádam nepríde. Občas to pichne a zabolí hádam to prejde.

minka051
4. apr 2010

mirm testovať sa ešte nechystám asi až vo štvrtok ked pôjdem na krv. 🙂

cukotka
4. apr 2010

dobré ránko 🙂 ako sa máme? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre