Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

annamary27
3. dec 2010

@adrika610 dakujem 😉 😉 😉 😉 som zvedavá aký bude vysmiaty manžel,ked príde domov,lebo zatial som ho len počula cez telefon jak sa vytešuje.

katyka10
3. dec 2010

@annamary27 mna to nebavy lezat ale musim.len syn sa ku mne tuli a tak by som mu chcela povedat ze bude mat surodencov ale nechcem predbiehat fnuk.drahemu hovorim hladkaj brusko a prihovaraj nech sa pekne zakuskaju haha.len znova mam bolesti len sa bojim koli tomu.

annamary27
3. dec 2010

@katyka10 ved sa v tebe hrabkal pán doktor,tak to musíš cítiť,možno si citlivejšia,neboj,oddychuj,počúvaj hudbu,kukaj tv,spinkaj,čítaj,lúšti 🙂 🙂 🙂

majda27
3. dec 2010

Tak dnes sme konecne dostali vysledky z genetiky, nic tam nenasli, čo by bránilo IVF. Dnes som pre istotu ja volala do tej poistovne ako je to s tou mojom žiadosťou. Máme to schválene (24.11) pytala som sa aj na lieky aj na zákrok, bolo povedane, že všetko je schválené 😲 , a keď som sa pýtala kedy to poslali povedali mi, že oni to posielajú raz za dva týždne. 😢 Tak som zvedavá kedy sa mi ozvú z Heliosu tam som preistotu včera volala a povedali, že ju ešte nemajú, že keď ju dostanú tak sa mi hneď ozvú. Hypnotizujem už každý deň telefón... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

katyka10
3. dec 2010

@annamary27 to ano ale mna to boli od OPU ale to asi koli mojim vajecnikom a zrastom.boli ma panva tak mam strach zo zapalu.ale nejdem sa stresovat a idem kuk bez servitky.

annamary27
3. dec 2010

@majda27 tfuj-tfuj,nech ti čím skôr zavolajú 😉

annamary27
3. dec 2010

@katyka10 nám sestrička po OPU povedala,že máme nárok na bolesť aj 2týždne.

katyka10
3. dec 2010

@annamary27 ano? To nam vobec nepovedala.tak teraz som kludnejsia dakujem.

katyka10
3. dec 2010

@majda27 neboj buduci tyzden sa ti ozvu a utece ti to ako voda a budes aj ty tehulka.

romy01
3. dec 2010

ahojte dievcata, Tak pozeram ze sa tu robia IVFka len taky fukot tak posielam vírusiky od Timka 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
3. dec 2010

@romy01-,....boze ale to leti,ze uz mate 5mesiacikov 🙂 🙂 🙂 drzkajte sa 😵 😵 😵

adrika610
3. dec 2010

@annamary27 vsak to je najkrajsia radost aka moze byt

annamary27
3. dec 2010

@adrika610 ešte je to taká opatrná radosť z mojej strany,uvidím po 😵 druhej krvičke či bude väčšia 😀

annamary27
3. dec 2010

@romy01 dakujem za vírusíky,musím posilniť tehu imunitu 😎 😎 😎 😎

adrika610
4. dec 2010

@annamary27 neboj sa urcite bude a nezapomenutelna radost to bude a ako reagoval manzel

katyka10
4. dec 2010

@romy01 romi dakujeme ja som len den po ivf a icsi tak dufam ze vyrusiky aj k nam dojdu.

annamary27
4. dec 2010

@adrika610 manžel sa vytešoval do telefonu a obvolával kolegynky,ktoré o tom vedia a fandia nám,bol nervozny,vraj ma predtým ako som mala volať o výsledky aj vytáčal,ale že som mala furt obsadené,tak už vedel,že volám do centra a len tak prešlapoval v obchode.doniesol nám 2kokosové tyčinky a pobozkal bruško. 😎

majda27
4. dec 2010

Tak to dufam ze sa ozvu buduci tyzden. Snad to uz budu mat.

krivka5
4. dec 2010

@annamary27 gratulujem a drzim palce do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂

krivka5
4. dec 2010

ahojte dievcata 🙂 denis19,romy,vierka,bombrlcek a ostatne maminky...ako sa maju drobci?

adrika610
4. dec 2010

@annamary27 to je mile a ze chlapi niu su citlivy a su netrpezlivy viacej nez my zienky 😀 😀 😀

makovicka53
4. dec 2010

@annamary27 ....moc drzim palce nech to vyjde na 100% 😉 ....a potom nakazis pozitivne aj mna

annamary27
4. dec 2010

@krivka5 dakujem 😎 😎 😎
@makovicka53 dufam,že už s väčšou istotou budem po utorku posielať tehu vírusíky,zatial si netrúfam 😉

majaja75
5. dec 2010

@krivka5 ahoj, nejak moc sem už nikto nechodí..normálne mi to chýba. A ty čo máš nové?

figurka.m
5. dec 2010

@annamary27 tak potichucky gratulujem 😉 😉 😉

zdravim maminy,uz asi nemame ziadna moc casu pisat, vsak?ako sa mate,my sme boli v stredu na poradni a maly uz vazi 5800g,no neviem kto ho bude nosit za chvilu 😀

natalia80
5. dec 2010

ahojte tehulky a aj vsetky ktore vas to este len caka.chcem vas velmi pekne o nieco poprosit.mam silnu endometriozu a aj zrasty a doktor mi povedal ze nemam na co cakat a ze pravdepodobne budem musiet podstupit ivf.doteraz som sa o veci s tym spojene nezaujimala a preto by som vas chcela poprosit ci by ste mi to mohli aspon trosku podrobnejsie opisat.myslim aj co sa tyka pripravy aj samotneho zakroku.je to moc bolestivy zakrok?ako dlho to trva od samotneho rozhodnutia podstupit to kym to schvali poistovna potom stimulacia a vsetko s tym spojene?ako casto treba pocas pripravy navstevovat centrum?neviem si predstavit ako to vysvetlim v praci ☹ Velmi pekne vam dakujem za odpoved.Prajem vam kraaasny den

annamary27
5. dec 2010

@figurka.m potichučky dakujem 😀 😀 😀 😀

makovicka53
5. dec 2010

@annamary27 ...ale urcite ver tomu 🙂

annamary27
6. dec 2010

@makovicka53 dakujem,veríme 😵 😉 🙂

krivka5
6. dec 2010

@majaja75 ahojky 🙂 my sa mame celkom fajn,akurat Andrejko uz nechce cez den moc spinkavat. musim sa mu stale venovat 🙂 jooj keby som nemala aj skolu ,tak by to bolo lepsie 🙂 ale v noci spinka krasne,zobudi sa len na papanie a spi dalej. a ako sa dari vam s Miskou?

krivka5
6. dec 2010

@majaja75 ahojky 🙂 my sa mame celkom fajn,akurat Andrejko uz nechce cez den moc spinkavat. musim sa mu stale venovat 🙂 jooj keby som nemala aj skolu ,tak by to bolo lepsie 🙂 ale v noci spinka krasne,zobudi sa len na papanie a spi dalej. a ako sa dari vam s Miskou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre