Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dana10
26. jan 2010

Ahojte dievčatá gratulujem krivka a aj wodanka 😉 🙂
Brmbolcek testuj????? 😉
Zdravím ostatné tehule 😵 😵 😵 😵 😵
Ostatné idete testovať???

brmbolcek
26. jan 2010

ciselko tebe sa uz KET-ko pomaly ale urcite blizi 😉 😉 ako znasas lieky ? da sa ? a nervy na test hm... sbazim sa na to nemysleit 😒 ale je to tazke

Kajka t mas dobry prehlad o dnoch kto je na tom 😉 je to chvalihodne ako to uzasne ovladas 😉

Danka ahoj- tak ako testla si ?

Wodanka- ty si testla na 12den tak pokym nepride do tych cias menzes skusim aj ja testnut , inak som na PN a bez vychadzok

denis19
26. jan 2010

romy ahoj...ne šaty jsem kupovala v normálním obchodu jen mají nadčasový strih pro tehulky, tak verím, že se do nich dostanu i na konci mája 🙂
co fotbalista...kope?????

romy01
26. jan 2010

no krpec kopal v nedelu v noci no vcera som sla spat skoro tak som to prespala. Cez den som ho este ani raz necitila. A co ty ? Ja sa uz tesim ked bude mm moct citit tie pohyby.

kajticko
26. jan 2010

ahojte kočky wodanka nezúfaj ešte to príde 😉

ja som 6tí den po ET ,ale odvahu na testovanie ešte nemám najskôr možno 10tí aj to ešte uvidím radšej sa držím toho ,že som tehotna ako byť po teste sklamana.

denis a Teba fotbalista kope????

denis19
26. jan 2010

no já bublinku cítila o víkendu, naštestí, neboť jsem po amnio necítila nic a od víkendu ni, je to ted jen tak z času na čšas,ale také se teším na ty porádné pohyby 😀 já mám poradnu až 11/02 a zdá se mi to nekonečne dlouho......nejradeji bych bublinku kontrolovala každý týden, jestli je ok a tak..... 😲

kajticko
26. jan 2010

denis ,ale verím, že je to nádherný pocit že 🙂

inak ja neviem ako to u Vás funguje ,ale ja som volala do centra po 14 dnoch na krv a ked bude pozitívny tak za po dvoch týždnoch kontrola u lekára.

mylsela som si ,že ta kontrola u lekára bude skor.

gubik
26. jan 2010

Teda dievcata testovatelky, to su nervy. Pevne verim, ze // tam budu!!!

Denis- ja ani nechcem pomysliet na to, aka by som bola v tehu. Asi by som sa furt kontrolovala, sledovala, ako vlastne aj teraz 😉 Inak po IVF Ti neodporucili ist na rizikove? Ja som myslela, ze to sa berie automaticky ako rizikove tehotenstvo

cisielko
26. jan 2010

Kajtičko..no aj u nás je to 14 dní krva dalej neviem..hm tam som nedošla ale zdá sa mi, že tiež až o 14 dní doki..asi aby už aj niečo videli 😉

Romy, Denis..tak krpec kopká..júj ale to sú ešte len také malé kopančeky či už riadne?

Danka..a ty čo, testovala si? mrcha určite neprišla, ako ti je?

Brmbolček..ja fajn, neriešim KETko..aspoň sa o to snažím a lieky brnkačka...uvidíme ako to doapdne..riešiť budem ked ho začnú rozmrazovať 😖 no si dobrá, 10 deň by som už asi neodolala, musela by som testnúť 😝

romy01
26. jan 2010

gubik, po 12 tyzdni sa mozes pytat do prace ak nie su nejake problemy. JA som mala napr v 8tt hematom a spinenie tak ma automaticky nechala doma, no keby som sa teraz pytala do prace asi by ma nechala

denis19
26. jan 2010

kajticko...v heliku je to tak,že po 14dnech po ET jdeš na krev a sono do CAR, potom na další týden opet do CAR na akci srdíčko a když bije tak nás odelaly k svým, gyndarum a ten si už určil ten svuj režim podle týdne tehul... u nás to bylo tak, že jsem k nemu dorazila v 8tt, vzal mi krev a sono, určil termín porodu a následne si určil další datum kontroly a to bylo 12tt a 16tt ted jdu na 20/21tt tak nejak.....
gubik...tehul z IVF není automaticky rizikové,ale jakjsem pochopila dr s tím nedelá v tomto prípade nejaké obstrukce a je to lehce dosažitelné.....já byla doma do 12tt a potom hurá do práce, jsem v podstate ok, až na to tehotenství 😀 😀 😀

kajticko
26. jan 2010

je denis dakujem 😉 už len čakať a čakať 😠

dana10
26. jan 2010

Kajtičko tesni ty máš dve a myslím aj kopu mrazáčikov? 😉 😉 😉
Romy 01 z čoho sa tvorí ten hematóm a čo to je ? Môže to ublížiť plodu?
Cisielko včera cez deň ani kvapka dnes ráno zas 2 pásiky 3x1 a 1x1 ale červené??,Tak neviem???Žiadne bolesti na mrchu možno že to brzdí ten utroš a duph.a samozrejme stále som hore brdy

denis19
26. jan 2010

dana a zkusila jsi další test? kolik je to dnu od ET?

viera6
26. jan 2010

ahojte kočky....

ako tak čitam tak sa tu tstikuje želám vam všetkym // 😉
krivka...po tichučký gratulujem
kajka... to je spravička tešim sa stebou,že sa chrustikom dobre dari 😵
denis pekne šatočky poriadna cica s teba 😉
romy nebola si na nakupoch?
danka....netestikuješ?

denis19
26. jan 2010

ahoj vierka...videla jsem ,že máš tehul pás...už ho nosíš? já jen zatím na cvičení,ale už se na nej teším a kde je bríško holka jedna a jak se máš?

viera6
26. jan 2010

denis....pas nosim aj po dome aj ked niekam idem je fakt super.Bruško??...no ani sama neviem včera som v poradni dostala kapky,že vôbec nepriberám, ale chudnem.Nechápem... jem všetko čo min chuti 😖
a tebe sa ako dari ? tuším vysmiata v praci 😀 😀 😉

marcy28
26. jan 2010

Ahojte baby, zostal mi pregnyl, dve davky a dve balenia duphastonu.
Darujem niekomu, kto potrebuje. kontak cez IP.

marcy28
26. jan 2010

Bratislava

denis19
26. jan 2010

vierka a kolikjsi zhubla???? asi muš víc papat toho co ti chutná....ty jsi sice od prírody hubeňour...ale zkus to...tak neodfotíš se????

cisielko
26. jan 2010

Gubik..aké rizikové, netáraj..všetko bude ok a žiadne rizikové enbude..to, že ideš IVF ešte neznamená riziko ale skôr pomoc 😀

Dana,..to ej super...už si 11deň po ET..nechceš skúsiť testík?

romy01
26. jan 2010

ahojky vierka

na nakupoch som nebola, teda bola som v sobotu v ZA s mm - on mal skusku a ja som obsmejdila prior - tesco a tam som kupila akurat nove podbradnicky a ponozticky - mali tam na to vypredaj a hlavne obrovsky vyber. V tomto sa hypermarkety nechytaju.
dana - neviem z coho sa to tvori. v 6 tt ked som bola na sone tak bolo vsetko OK. Iba som mala po stimulke stale zvacsene vajecniky a tekutinu v brusku, ale to ma kazda po stimulke no a v 8tt som mala zrazu spinenie. Je ale pravda ze som sa den pred tym natahovala s drevom na chate. Chcela som mm za kazdu cenu pomahat. Hematom je nieco ako prasknuta cievka, alebo to moze byt odlupovanie sliznice maternice. Ja som ho mala nastastie maly - len 9x2mm takze mi dali k utrosu este duphaston a tyzden poctivo v posteli. Neda sa to liecit , len lezat a lezat ako v nemocnici. Ked je hematom vycsi - tak okolo 2 cm to ta uz hospitalizuju v nemocnici, lebo je tam vysoke riziko potratu a je pri tom aj vacsie krvacanie.

viera6
26. jan 2010

denis,že hubenou 😅 to je len hore, ale zadok, boky a stehna mam riadne.
2kg ja by som to ani nepovedala,to im zrejme zle váži vaha alebo ja som nebola najedena 🙂 🙂
a s tím fotenim, ešte uvidim...

denis19
26. jan 2010

vierka...nevíš co je to zadek a boky!!!!porádne jsi si mne prohlídla??????? 😀 ty jsi ukázková postavička....a cítíš prcka???? já ted ne,ale to snad nevadí,asi to bude lenošek 🙂

dana10
26. jan 2010

Vy tehulky vy stie nejaké hubené 😲 😲 😲
A testovať ja nejdem lebo neviem čo ma potom čaká či smútok a plač alebo plač s následnými slzami šťastia

krivka5
26. jan 2010

caute snazilky
bombrlcek...a ty si sa vcera kde tulala?som ta tu nevidela.ta moja druha ciarocka je taka slabucka chudinka ,ale ako deni napisala,skusim to este aj vo stvrtok nech ju vidim krasne jasnucku...

krivka5
26. jan 2010

romy...dakujem za gratulaciu 🙂 ,este si to potvrdim vo stvrtok...

kajka39
26. jan 2010

krivka ahoj, a kedy si skusala testovat naposledy? oproti vcerajsim foto nie je troska silnejsia?

brmbolcek
26. jan 2010

ahoj Krivka uz som tu 😉 ver tomu, ze den co den budes robit test tak bude cim dalej tym silnejsi 😉 , ako bolo dnes v praci ????

kajka tak ako ? ostrihane ?

kajka39
26. jan 2010

brmbolcek- ano, ostrihani a nova farba u mamky, uz su z nich fesaci na cely mesiac... 😀 dokoca som si skoro 2hodinky pospala 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre