Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
29. dec 2009

Ránko dievčatá 🙂

Katkáááááááááááááááá...držíme ti palce 😉

dana10
29. dec 2009

Ahojte kočky
Cisielko neboj sa viem čo to je človek stále iba na to myslí čo keby a prečo práve ja?
Všetko bude OK len si to musíme odskákať 😉
Najlepšie je Vierke, romy, denis tie už priberajú dúfam že aj my ostatné sa toho dočkáme?
Ja priberám aj bez toho zatiaľ 😀
Ja som bola včera v Helíku ale bol to už 6DC, volali mi o14hod. HP v poriadku a pichani gonalu od dnes 225 jednotiek a kontrola 3.1.10 + pichanie stále diphereline.Nemám tú dávku nejakú vysokú keď tá pichačka má trvať cca 14 dní , no asi to potom aj bude skôr?

cisielko
29. dec 2009

Danka ahoj..nemáš, sa mi zdá, že aj Katka takú dávku pichala..neboj, vedia čo robia...ty si už raidna pichajda a za chvílu ideš na OPU a ani sa nenazdáš a bude bublinka v brušku 😉

mariamaria
29. dec 2009

Katka aj ja drzim palceee 😅

dana aj ja priberam aka som nervozna zo vsetkeho tak len jem a jem...
inac Dr.vedia kolko coho ti maju nadelit,neboj...mne napr.tiez povedali ,ze ma budu stimulovat 9-12dni..tak som zvedava kolko to vlastne bude...ozaj baby...ako je to po ET?musim lezat doma?lebo 23.1.mame ist baby na party...oslavuje kamaratka 30.tku a nerada by som jej ju pokazila tym,ze nepridem:(
dani ,cize tie injekce sa zacinaju pichat na 7.DC?ci je to rozne?a baby aj vy ste brali nejake prv antikoncepciu?ja teraz beriem Minisiston od 2.DC poslednej mrsky...a pise mi to tam ,ze ju mam brat do 2.1:2010 a potom 6.1.2010 kontrola HP a 7.1.sono a od 6:1:vraj uz budu injekcie... ja tomu stale nechapem...

dobreee ranko cisielko ,ty si taka pozitivna dusicka...posobis tak na mna 😅 😉 🙂

mariamaria
29. dec 2009

baby este jedna otazocka ,citim sa ako cvok...sorry...ked tam mam napisane ,ze Minisiston do 2.1.2010 ,tak to znamena ,ze posledna tbl ma byt 2.1.?alebo 1.1.???dakujem..ale teda asi toho 2.1. ze?

cisielko
29. dec 2009

Mariamaria...ked je písané do 02.01. taj ja si tiež mylsím, že ešte toho 02.01 ich máš zobraž a potom koniec...mala by si ležať aspoň dva ni ale poznám aj baby, ktoré išli hned do roboty..ale odporúčam aspoň dva dni..a tei injekcie sú rôzne..ja som piochala až na 6dc lebo čakali kedy mi klesnú hormóny, mala som ich vysoké a Katka pichala hned na druhý deň.......všetko pochopíš, oni ti to vysvetlia 😉

mariamaria
29. dec 2009

dakujem cisielko...tak som zvedava ako to vsetko dopadne ,ale neskutocne sa tesim..len ma stve ,ze krvacam,ale to je tymi nizkohormonovymi tabletkami Minisiston... 😠 a takeee akne sa mi na chrbte vyhodilo odkedy to beriem...des...normalne ma to boli ani spat na chrbte nemozem 😀 😝 ty sa uz tiez tak tesiiiis????kolko rokov alebo teda aky dlhy cas sa snazite o babo?ja nieco cez 2roky...

cisielko
29. dec 2009

Musíš veriť, že dobre..ak aj nie na prvý krát tak sa netreba vzdávať ale bojovať 😉 ja sa zatial nemám načo tešiť, do ketu je daleko ale budem sa ked sa mrazáčik v poriadku rozmrazí 🙂 ..kuki do labumu tam to mám všetko popísané ale ak to rátam tak cca zo všetkým tak 4 roky ale tak intenzívne asi 2,5 roka 🙂

mariamaria
29. dec 2009

ciisielko tak som to precitala vsetko ,tak si si toho teda presla...aj s manzelom..chudak musi byt zroneny ,ze ma spg taky aky ma... ☹ drzim ti veeelmi siiilno palce ,aby sa to podarilo 😲 aby ste boli konecne kompletna rodinka a stastna 😉

cisielko
29. dec 2009

maria..je v pohode..zronený sme boli ked sme sa to dozvedeli...chvílu nám to trvalo kým sme sa z toho dostali ale bojujeme..je mi obrovskou oporou a povedala by som, že nás to ešte viac zblížilo 😉

mariamaria
29. dec 2009

tak som rada ,ked toto citam..ze ste sa este viac zblizili 😉 len tak dalej a do stastneho vytuzeneho konca 🙂

cisielko
29. dec 2009

Dakujema podobne...nech nám to rýchlo ubehne a už len s úspešným koncom 😀 inak sa cítiš dobre?

mariamaria
29. dec 2009

citim sa akosi divne ,ten sprej ,ked si streknem do nosa tak sa mi toci hlava...busi srdce..ale to je asi tou davkou hormonu...a minisiston mi sposobuje krvacanie,takze nemozem ani keksikovat 😀 no ale co uz..vdrzim do 2.1.,minisiston potom uz vysadzam..a 6.1by mi mali nasadit tie injekcie..tak som zvedava ..a ty ako?

cisielko
29. dec 2009

Ja dobre...ničím sa nenapchávam, žiadne hormóny tak mi je dobre...aspoň od tohoto mám pokoj...len sa teším na mrchu lebo potom to už príde rýchlo tak sa hádam nebude niekde flákať ked teraz prišla ako hodinky 😉

afrika
29. dec 2009

ahojte, chcem len napísať ako som dopadla aj keď sa to tu asi nehodí. bábo sa zastavilo vo vývoji, takže je všetkému koniec. je to už moje druhé MA. a vždy na Vianoce-minulé a tieto. ani si neviete predstaviť ako strašne zle mi je. iba plačem a plačem. držím Vám všetkým pršteky, opatrujte sa. ja potrebujem od koníka vypnúť. pa

denis19
29. dec 2009

ahoj holky....
afrika ☹ to mi je líto.....tak si odpočiň a bojuj.

katti...kde jsi????
holky, já mám dnes bricho jako balon a strašne mne bolí...zadržovla jsem čúrání a ted si tluču hlavu o zed!!!!
co jinak nového?????

cisielko
29. dec 2009

Afrika...bože zaltko..to mi je ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ neexistujú slová, ktoré by ti vytrhli bolesť z tela..je mi to naozaj strašne ľúto...musí to byť naozaj ťažké..ja viem, že teraz to vyzerá zle ale ja verím, že čas zahojí všetky rany..naozaj ma to mrzí ☹

Katka..to má bohužial tiež negatívne..bola tehu ale niečo tam nevyšlo a tak sa bublinka neuržlala ☹

Denis..a ty pozor na čúranie..nie je to sranda 😉

wodanka
29. dec 2009

ahojte...
afrika tiez je mi to luto ☹ dufam, ale ze aspon zistia pricinu, aby sa to uz viackrat neopakovalo..

denis19
29. dec 2009

jééé, tak ani katti....k sakru!!!!!!! ☹ pozdrav ji!!!!!!
ahoj wodanka.....

wodanka
29. dec 2009

cisielko tak to nie su moc dobre spravy o katke ☹ a ma nejakych mrazacikov?

cisielko
29. dec 2009

Bohužial nemá ☹ rozhodla sa, že istý čas nebude chodiť ani na koníka..pozdravím ju od vás, ja sňou ostávam v kontakte 😉

wodanka
29. dec 2009

tomu rozumiem, ze sem nebude chodit, hlavne nech si oddychne a naberie novu energiu do dalsieho boja..

ja som bola dnes na krv a ultrazvuk a este neidem pichat puregon, este mam vysoku hladinu nejakeho hormonu, tak musim pockat.. ☹

cisielko
29. dec 2009

Wodanka..nieje to ženský hormón? ja som ho mala vysoký a tak sme museli pár dní počkať..on s odchádzajúcou mrchou klesá 😉

wodanka
29. dec 2009

ja neviem aký to bol, nepýtala som sa 🙂 ale mne sa mrcha nejako nechce rozbehnúť, včera som tak trocha začala, tak som sa objednala na krv a dnes takmer nič 😒

cisielko
29. dec 2009

Tak to potom neviem..ja som mala mrchu práveže normálnu až nato, že trvala 9 dní na miesto 5-6... 😉

wodanka
29. dec 2009

no ešte počkám, ja som dnes zatiaľ 27DC, takže mám čas..

mariamaria
29. dec 2009

afrika to mi je velmi luto..to ani mozne nie je... 😔 ☹ prajem vela sil...skore zotavenie...a svaty pokoj od vsetkeho coho sa teraz budes stranit.... :((((((((((((((

denis19
29. dec 2009

wodanka...dej si červené vínko nebo tonik a ona se rozbehne.....

cisielko.....ta katti mne serinká.....ale co už nejak nejsou nakloneny hvezdy ani tobe, ani katti a o africe také nemluve a to jsou vánoce!!!!!! asi vás to fakt čeká v novém roce, má být lepší a to v každém ohledu, tak se necháme prekvapit...možná by ji koník dodal energie,ale určite si rozumí i sama bez mojich blbých kecu!!!!!

viera6
29. dec 2009

Ahojte dievčata

☹ afrika,katti je mi to velmi luto nemam ani slov,ale určite vás chápem je to hrozný pocit ☹

zo srdiečka vám prajem aby ten novy rok bol pre vas cisielko,afrika,katti ten najpozitívnejší.

viera6
29. dec 2009

denis tak ako sa citiš? okrem toho brucha.Tak takto som aj ja zdržiavala,ked som bola v poradni lebo som už už mala ist dnu a potom tie bolesti 😠
dnes som ani ja vobec nič v tesku nekupila po lacnejších vecičkach ani chýru.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre