Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
8. jan 2010

maria, mne to brucho spuchlo az teraz, predtym bolo celkom v pohode 😒 bolo by celkom fajn, keby mi to uz odsali 🙂 alebo to budem brat ako predtehotensku pripravu 😀

denis19
8. jan 2010

mariamaria
pozor na OHSS!!! piješ dost vody????? aspoň 2l denne a to minimálne!!!! a jogurty a mléko!!!!!

kajticko
8. jan 2010

ahojte kočky 🙂 denis nazdarek tak na to pitie si davam aj ja sakra pozor normelne vypijem 2 -3 dc denne hroznéééé ,ale teraz pijem včera 2l a dnes už 3l. tešíms a,že to dokážem ,lebo sa bojim. ked som brala clostylbegit sa mi z každeho vajíčka urobila cysta teraz tomu chcem zabraniť dúfam,že sa mi to nestane

luko
8. jan 2010

kocky pekny vecer, idem relaxovat 🙂

denis19
8. jan 2010

určite to kajti pomuže a tri je už super množství, tak jen tak dál, s náma na OPU byla kočka co chytla OHSS a mela 33 folikulu a stále ji dorustaly!!!! tak pozor na to!!!! a pokud se to neidentifikuje v čas tak je to celkem pruser na infuzky!!!!!

luko ahoj

kajticko
8. jan 2010

inak čo to je to OHSS??

denis19
8. jan 2010

ovario hyper stimulační syndrom.....folikulky rostou ve velkém množství i po OPU a zadržuje se ti velké množství vody v brišní dutine!!!!

wodanka
8. jan 2010

Ovariálny hyperstimulačný syndróm

kajticko
8. jan 2010

a ten pitný režím tomu zabranuje??

denis19
8. jan 2010

ano a i konzumace bílkovin...sýry tvrdé ne tavené, jogurty, mléko a maso

dobrou noc devčata. zítra ahoj,

kajticko
8. jan 2010

dobrú denis 🙂 dakujem

cukotka
8. jan 2010

no mám krátky protokol

romy01
8. jan 2010

hmm to ma az zarazilo ze v heliku uz PNku nedavaju - to im akoze zakazali ci co? Neviem si predstavit ze by som pocas stimulky chodila este aj k svojej gynde - ta by mi PNku zrejme nedala kedze by ma ona neliecila - myslim ze tu starenu na ministerstve by mali uz konecne poslat na dochodok

mariamaria
8. jan 2010

denis dakujem za upozornenie ale pijem sak sa mi uz leje von cez nos oci a usi 😀 asi tak 3l a mlieko 2l a syr som zjedla asi 300gramov...no uz mi je az zle..a 2jogurty..a sunku hydinovu brrrrrrrrrr

minka051
9. jan 2010

Ahojte a pre všetky dobré ránko a pekný víkend
U mňa teda nieje lebo mrcha neprišla 😢 dnes ráno len pri umývaní v hliene slabučé ružové žilky a inak nič. Včera nepomohlo ani vínko ani tonik ani sexík ani horúca sprcha 😢 😢 Dnes musím zavolať a nič sa asi dalej diať nebude. No darmo do mňa už môžu napchať asi aj atómovú bombu a nič sa nestane.
Takže idem variť a o 11tej zavolám. Potom napíšem čo mi povedali. ale asi nič dobré to nebude.

denis19
9. jan 2010

Minka....
😠 to mne štve.....a nemužou ty mrcky zamrazit???? dyt príteluv materiál tam mají?????

minka051
9. jan 2010

denis
Ked budem dnes volať tak uvidím čo mi povedia. Tiež ma to napadlo že aj takáto možnosť je. Ano spermie majú. tak by to nemal byť problém. Mňa brucho aj kríže na mrchu bolí len stále nič ale myslím že príde len neskoro. Ked budem vedieť tak napíšem. U mňa nič nemôže isť bez problémov, ja asi problémy priťahujem. 😒

cukotka
9. jan 2010

dobré ránko dievčatá, ja poslušne hlásim že ms práve dorazila, ale som zvedavá čo povedia v centre, keďže idem tam v pondelok a to už budem mať tretí deň

minka dnes dorazí, uvidíš

luko
9. jan 2010

ahojte🙂
tak k tomu hyperstimulacnemu syndromu - este ze mam rada mliecne vyrobky 😀 ale pit v zime tolko tekutin, to sa mozem rovno prestahovat na WC-ko

majka21
9. jan 2010

Ahojte kočky.
Všetkým vám prajem všetko dobré do nového roka, hlavne zdravé a krásne bábätká a nech sa vám všetky sny a túžby splnia.

Kuspi gratulujem k malej. Je krásna. 🙂

Ja som bola PN, nedalo sa mi skorej písať. Už bud.týždeň som mala začať so stimulkou, ale sme to posunuli koli chrípke. Ani teraz nie som v 100% stave a brala som aj antibiotiká a úprimne povedané aj mám strach v tomto chrípkovom období stým začínať. 😒

Cisielko a všetky ostatné baby držím vám palce, aby nám to všetkým vyšlo. Vela ste toho tu napísali, nechce sa mi to celé spätne čítať.

denis19
9. jan 2010

cukotka tak dnes, je to svine,mohla aspoň zítra, myslím si totiž, že to u toho krátkého protokolu bude problém, protože první den cyklu ti padne na nedeli !!!!! a tot am u vás o víkendu nedelají?????

minka....drž se a dej vedet!!!!!!

cukotka
9. jan 2010

denis vraj to nie je problém, tak dúfam, že ani nebude. KeĎ tak poviem v centre, že som dostala v nedeľu

luko
9. jan 2010

no inak toto je sila...ze ked niekto dostane ms cez vikend....to by mohli mat nejak osetrene...vsak ja mam nepravidelnu a kludne aj kazdy mesiac by som ju mohla dostat o vikendu

cukotka
9. jan 2010

poviem, že som dostala v nedeľu a hotovo. Neviem či sú stanovené nejaké presné pravidlá pri tej stimulke, Kajtičko začala s pichaním hneď v ten deň ako dostala ms, aby nemusela ísť do centra zase na druhý deň

denis19
9. jan 2010

no cuki uvidíš....a ty nemáš už rozpis jak a kdy píchat????

cukotka
9. jan 2010

mám taký ťahák, a tam je uvedené, že druhý alebo tretí deň ms pichnúť injekciu, odber krvi, a ultrazvuk

luko
9. jan 2010

noo, tak potom je to OK 🙂 to stihas 🙂

kajticko
9. jan 2010

ahojte baby cukotka tešíííííííms sa. 😀 😀 😀 😀

cukotka
9. jan 2010

no uvidíme ako to dopadne v pondelok

luko
9. jan 2010

verime, ze dobre 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre