Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
17. okt 2009

Dobré ráno holky!!!!
CUKOTKA
a dávej ve škole pozor!!! 😀
ROMY
blahopreji ke všemu i k svíčkám,mel manžílek radost????Ale určite ano.
Musím se Ti Romy priznat, mela jsem hroznou noc! Chytla mne asi na 20min strašná zimnice,potom mne dost pichlo v podbríšku, jen jednou,ale fest a potom nic a následne v noci jsem se vzbudila na strašnou bolest bricha, byla jsem na WC a trochu jsems si pozvracela,ale jen vodu a od té doby mne absolutne nic nebolí, ani podbríško ani bricho, co jsem cítila stále,i pri dýchání a dostala jsem konečne chuť na jídlo a mám pocit, že mne už nebolí ani prsa, myslíš, že mne mužeš nejuak logicky uklidnit!?

martinkasman
17. okt 2009

Ahojte. TAk ja som v noci dostala bolesti ako pri menstruacii a do rana som ju dostala. Volala som hned v noci do brna a povedali aby som lieky stale nevysadzovala a isla rano do Heliosu MT. Rano som sa spojila s Krajkovičom a povedal aby som nechodila, ale ze aj menstruacia môze byt a lieky brala dalej. Ze niekto môze mat aj menstruaciu a môze byt tehotný. Aby som nestracala nadej. Aj ked myslím ze mi zbytočne davaju nadej a potom ked to bude negativne bude horšie. No čo uz budes sa stale šetriť a ked to bude negat tak zivot ide dalej. Ale aj tak gratulujem všetkým ktorím to vyšlo 🙂

denis19
17. okt 2009

Adka, klid, také jsem nemela nejlepší noc,musíme to dobojovat, kdy máš kontrolu?

martinkasman
17. okt 2009

Vo stvrtok.

denis19
17. okt 2009

No my v pondelí, tak to musíš čekat trochu dýl!!!Ale to vydržíš. Ty jsi si delala i tehul test?

romy01
17. okt 2009

ahoj ddenis, jedine logicke vysvetleniej je že s tebou začínajú mávať hromony - tie tehotenské. Neboj sa, test si mala pozitivny a to pobolievanie alebo pichnutie v podbrusku na tom nic nezmeni. Ak tta to ukludni mna vcera bolelo podbrusko ako na ms a fakt som z toho nebola nadšena - bojim sa že sa ešte môže tolko vecí pokašlať - Teraz to spolu musime denis potiahnut 9 mesiacov.
inak kuk do albumu
martinka - viem že čokolvek ti ktokolvek teraz bude tvrdiť,, budeš to považovať za slabé slová útechy. Ale fakt je že sú baby čo krvacali a boli tehu, aj ked sa to stava len zriedka, stava sa to a neber to ako slova utechy ale ako radu, že tie lieky tvoje miminko potrebuje, ak to vysadis a pritom by si bola tehu tak ho vyhladujes 🙂

gall, vierka kde ste kočky?

martinkasman
17. okt 2009

Este nejaký 7 den, ale bol negativny. Dnes som len 9 den. Tak neviem či ho zopakovat alebo počkat do utorka na 12 den ako odporučaju v Heliose Brne.

denis19
17. okt 2009

Počkej dodvanáctého dne,ale pokud by te melo uklidnit to, že ho udeláš dnes, tak to udel dnes martinkasman 😀
Romy dikas, bodejď by jsi mela pravdu,jdu teda mrknout ten albumík 😀

denis19
17. okt 2009

Romy, vidím , že nezahálíš a čúráš kde se dá 😀 😀 😀 tak to už je jistota,ne!!!!!!!

romy01
17. okt 2009

martinka, podla mna je skoro, ja som skusila az na 12 den a ledba som ju tam videla, uz som ten test isla vyhodit ked sa mi tam cosi zamarilo a dalsi den to bolo este slabsie
denis testy sa mi uz minuly 😀 😀 😀

denis19
17. okt 2009

no díky bohu, že došly, tri stačí a pondelí je za dverma 😀
jdu holky varit! ale klid nakuknu sem i behem varení 😀

romy01
17. okt 2009

len pekne var denis- ja dnes pokracujem v upratovani - ide k nam navsteva - nasi a to je uplna pohroma, ak mamka najde co i len trosku prachu to budú pohlady

denis19
17. okt 2009

jo to chápu romy, to je nutno vše dokonale vyglancovat!!! 😀 my jsem dojedli , probehla jsem byt vysavačem a prachovkou a jdu relaxovat. Vaší vedí o IVF?

romy01
17. okt 2009

ano nasi uz vedia aj o poz testoch. S mm sme sa dohodli že tím čo vedia o IVFku povieme aj vysledok - aj keby sa nahodou nieco prihodilo ale tím co nevedia zatial nebudeme vesat na nos ani to ze som tehu. Predsa je tam riziko zatial

denis19
17. okt 2009

Takový postoj máme také, to riziko tam je! já počkám do vánoc s oznamováním 😀 jako dáreček pod stromeček pro prátelé 😀
a vubec nevím co na vánoce,včera se mne ptala kámoška, jestli mám už nejaké tipy ajá byla tak zabrána do IVF, že jsem úplne zapomela ,že za dva mesíce jsou vánoce!

romy01
17. okt 2009

ja som drahemu uz nakazala ze chcem fit loptu a ostatne si kupim sama - myslim ze otrepem dost koruniek na tehotenske podprdy a handry

denis19
17. okt 2009

TO zní dobre, o tehul podprde jsem se dnes bavila s mnž, teda on začal, že jestli neco takového nebudu potrebovat,asi sondoval 😀 Rodiče už odešli, byli spokojení??

romy01
17. okt 2009

ano naši uz odisli a konštatujem, že mame torta chutila a oco nemoze papat sladke tak bol na mineralke 😀 Mama mi pochvalila sporak, ale vadilo jej ze mam krabice s vianocnymi ozdobami na skrini v spalni , no chapes? Ale bolo to b pohode celu dobu nam nasi rozpravali historky ako som preletela ako 7 mesacna cez kocik a ze ked som padla tak vraj vzdy ako macka na štyri a braško ako taky puk furt na chrbat a hlavu 😀 😀 😀 😀 Som sa riadne narehotala. Naši sú fest radi a tešia sa na male 🙂 🙂 🙂
a ty ako dneska? Čo porábaš?

romy01
18. okt 2009

halo nikde nikto ?

denis19
18. okt 2009

anooo,jáááá

denis19
18. okt 2009

Včera večer jsem se už jen tak potulovala, dali jsme v dešti asi dvouhodinovou procházku romantika jak vyšitá a dnes dorazí moji rodičeu, donesou si sebou i obed 😀 klepnemne z nich a chtejí jít do shoppingu na nákup, tka bude vzrušo,jinak pohoda, stále sychravo, noc bez komplikací 😀

romy01
18. okt 2009

ahooooj
uz sa neviem doťkať zajtrajška aty ? Inak ako sa cítiš, ja mam stale take pobolievanie v podbrusku ale nie take ako na ms skor take co mi zacina liest na nervy take popichavanie

denis19
18. okt 2009

mne to popichávání prešlo a ted je to jako silná svalovica po cvičení, tak nevím, už aby byl zítrek, potvdil se tes a určil se počet, ješte kdybymi rekl krajko jakou to vystuduje školu, budu spokojená 😀
co tak brzo vzhuru!

romy01
18. okt 2009

nechapem? krajko studuje nieco ?
no to co citim ja nevviem presne popisat, nie je to uplne ako pichanie ale nieco citim s trva to tak dlho ze ma to uz znervoznuje - neviem ci to tak ma byt alebo je to z toho ze mam teraz tak strasne malo pohybu

denis19
18. okt 2009

Nééé krajko nestuduje, jen jsem vtipkovala, že když mi rekne kolik v domečku je detí, tak mi hned i rekne co budou studovat,abych mela klid 😀 😀
jo ty stavy, či bolesti jsou zvláštní a mohou mít spoustu aspektu, uvidíme zítra!

romy01
18. okt 2009

no ale aspon viem ako sa citim ked som tehu a ked to este niekedy pride uz budem vediet ze toto je ono 😀

denis19
18. okt 2009

to je pravda!!! 😀 Já se jen Romy,modlím,aby to fakt bylo tehul!

romy01
18. okt 2009

deni ja o tom uz nepochybujem, ja sa len modlim aby to nebolo mimomaternicové a aby som to donosila v zdraví a aby aj miminko bolo zdravé - to je jediné na čom mi teraz záleží

denis19
18. okt 2009

Romy, neblázni ikdyž také mne už napadlo imimomaternicové,že je tu to riziko,ale pokud jsemdošly takto dalek, tak vesmír by nám už toto sklamání neudel,jen se modlita to ostatní príjde samo!!!!Jak se projevuje mimometernicové?

romy01
18. okt 2009

tak to asi nijak ale z krvi by to zistili - ak bude Hcg nizke tak daju urobit o par dni kontrolu a ak sa nezvysi potom je to mimo ale ja si myslim ze keby bolo mimo tak by som necitila maternicu ale by ma asi pichalo inde - neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre