Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
3. nov 2009

minka to je super, maju dobry systém, to sa mi páci.
vierka fakt? nie je to na magnezium priskoro ? Lebo baby ho beru az ked uz maju velke brusko a male kope a brusko kvoli tomu tvrdne. No ja sa na to tiez opytam. A ty si uz bola aj na pocuvani srdiecka ? ja idem az o tyzden.
no komarika mi je tiez luto, Ona si toho chudatko preskakala tolko, ze nam sa ani nesniva, a nakkoniec takto .
Idem si kuknut tvoj albumik 😀

cisielko
3. nov 2009

Vierka..to je suuper..a krásna bublinka tam je 😀

Minka..tak to sú skvelé správy..tak som zvedavá čo bude ďalej 😉

romy01
3. nov 2009

vierka krasna bublinka 😀

viera6
3. nov 2009

Romy fakt vravela som jej,že mavam bolesti až pichanie, ktore vrcholi do krčovita tak mi kazala magnezium.
Nebola som na počuvani srdiečka.Doktorka mala rano vela času boli sme tam len dve tak ma popozerala a skusila či bude počut aj srdiečko a bolo.
Dievčata idem požehlit a potom na navštevu do nemocnice.
Tak zatial prajem pekny den.

denis19
3. nov 2009

Už se teším na pátek a četla jsem , že magnézium se muže celé tehul

minka051
3. nov 2009

dievčatá dakujema dúfam sa tu ku vám z tt čoskoro pridám. Budem vám písať ako postupujem 🙂

romy01
3. nov 2009

minka, urcite sa coskoro pridas 🙂
denis ja este pockam s magneziom do kontroly, predsa len mozno ma to boli pre nieco ine, kto vie

denis19
3. nov 2009

jasan, počkej, pokud se to dá vydržet, tak zbytečne nic neber romy!
a je už lépe?

romy01
3. nov 2009

teraz mi je fajn aj ked podbrusko stale citim, no nie su to zas tak hrozne bolesti , ale mam pocit akoby mi maternica tvrdla - no to citim uz dva tyzdne. O hodinu vypadnem na anglinu, prechadzka mi hadam prospeje

denis19
3. nov 2009

Romy, no uvidíš jak Ti bude.....když tak volej gaťovej

romy01
3. nov 2009

no hej, ved ked bude zle tak urcite tam zavolam, idem sa chystat, tak zatial papa, asi sa tu ukazem az zajtra lebo po angline byvam vecer utahana. papa

denis19
3. nov 2009

tak to chápu,mne leze ten utroš krkem, jsem z nej úplne mimo!

sasko25579
autor
3. nov 2009

ahooooojteeeee vsetci

denis19
3. nov 2009

neverím!!!!!!!!!!!!!

denis19
3. nov 2009

jen mám pocit, že zrovinka ted tu nikdo není, jen ty a já, romy je na angle, eodanka si své vybrala začátkem týdne a nekteré jsou ješte v práci.....
tak povídej co ty????
i kajtičko jsem dnes čekala,ale asi maká

denis19
3. nov 2009

tak kde jsi????

soni1
3. nov 2009

Ahojte, ešte by som sa chcela opýtať:
1. metóda ICSI sa robí aj vtedy, keď má žena málo vajíčok?
2. po IVF sa čo neodporúča robiť žene? (myslím tým nejaké nákupy, upratovanie...)

Ďakujem

denis19
4. nov 2009

Dobré ráno! Tak včera jste mne tu hezky nechaly holky o holičkách!!!!!

SONI1
težko ríci či doporučuji ICSI i v prípade málo vajíček,ale je tam vetší jistota,to ano
po IVF se doporučuje klidový režim, žádný sport, tahání nákupu či celkové pretežování organismu,pokud pod pojmem úklid si nepredstavujes vystehování sklepu, tak klidne uklízej, s rozvahou 😲

romy01
4. nov 2009

dobré ránko, denis tu sa asi este spí, alebo uz riadne zarezava v robote
Soni v nasom prípade podmienili ISCI poctom vajicok a kedze som mala iba jedno tak bolo rozhodnute.

denis19
4. nov 2009

asi máš pravdu, zase nekdo pracovat musí 😀

katti77
4. nov 2009

dobré ránko tehulky, no vám je, čo nespíte, ja by som ležala v postelke ani by som sa nepohla...
makám o sto tristo, ale už teraz ma bolí hlava, toto počasie nie je pre mňa 😠

denis19
4. nov 2009

a co kontrola????

romy01
4. nov 2009

katti no pocasie je fakt na prd- to treba klidek tabacek

katti77
4. nov 2009

denis kontrola ako vždy prišl pozreli a odišli....a teraz im bude neskutočne dlho trvať kým napíšu protokol, keď majú dať peniaze tak sú neskutočne pomalé... 😀

no mňa už od včera bolí hlava, mám nízky tlak tak a keď je takého počasie tak to som vtedy hrozná....

a vy sa ako cítite tehulky?

martinkasman
4. nov 2009

Ahojte. Dlho som tu nebola. Takze zajtra idem na sono do MT Helios a som zvedavá ako dopadnem. Ak bude všetko OK tak takto o 2 tyzdne mozno budem tehu s vami 🙂

dana10
4. nov 2009

Ahojte herečky 😀 😀 😀 😀 ,
Martinkasman aj ja idem zajtra na 2IUI možno sa tam stretneme 😉 😉

martinkasman
4. nov 2009

ale ty asi ides na zakrok však 🙂

martinkasman
4. nov 2009

ja len sono, a ak bude OK tak 11- teho idem do Brna na ET.

romy01
4. nov 2009

martinka, dana - drzim vam palceky 😀

dana10
4. nov 2009

Martinkasman,áno na zákrok idem
Aj ja držím palce všetkým tehulkám a aj netehulkám. 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre