Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

martinkasman
23. nov 2009

no uvidíme ako podla výsledkov, ale v stredu idem na výsledky z krvy a tam by to malo byt čo to presnejšie aj ked skôr ako tehotenský test.

afrika
23. nov 2009

ahojte, skôr som napísať nemohla. takže volali mi a NESTOPLI MA tentokrát, ale ešte stále môžu. najbližšie idem vo štvrtok a rovno aj na embriologický pohovor. denis, romy na ktorý deň asi pred odberom ste mali tento pohovor? koľko to bude asi trvať? zostávam na dávke 75 jednotiek a dosť ma naťahovali kým mi povedali, že to nieje stopnuté.
martinkasman čítala som si ťa aj predtím a strašne moc ti držím pršteky. zaslúžiš si to už konečne.
čísielko nezúfaj, to, že ešte nepicháš druhé injekcie nič neznamená. ja som ich začala pichať na 5dc. musíš mať pokoj. nemáš žiadne cisty, maternicu čistú, tak treba dúfať.

afrika
23. nov 2009

a mám piť strašne veľa vody+bielkoviny.

mirm
23. nov 2009

chcela by som sa spytat pri ivf, kedy je najdolezitejsie byt v klude resp. lezat doma? mam este dovcu a musim si ju vybrat do konca roka.
Dik za odpoved 🙂

afrika
23. nov 2009

mirm závisí to od toho ako sa cítiš. ja mám už teraz dosť bolesti brucha. ale po OPU a najmä po vklade by si mala byť určite v kľude a šetriť sa.

romy01
23. nov 2009

afrika ten pohovor je na 15-20 minut, ale uz si nepamatam kedy presne to bolo - viem ze par dne pred odberom

mirm ako pise afrika - aspon tie 4-5 dni pred odberom a potom to potiahni asi 2 - 3 tzdne

mirm
23. nov 2009

tak to vidim, ze sviatky stravim doma. Ale ked si premietnem dnesok (mala som dovcu) tak to len budem jest a jest :((
neviem ci aj vy mate ten problem ked ste doma, ale ja ked som doma tak len jem a jem 😒

wodanka
23. nov 2009

ahojte babule..

cisielko, neboj nestopnu Ta.. zbytocne sa teraz nestresuj a snaz sa byt co najviac v pohode

mirm, tak to vyzera, ze zacneme tak nejako narovnako. Ja by som v decembri mala zacat s proverou a aj s Dipherelinom (este uvidim co mi povie dokina na tie lieky, ci ich mozem uzivat a idem na to 🙂)

martinka, drzim prsty nech Ti to vyde 😉

mirm
23. nov 2009

wodanka a kam chodis do caru?

wodanka
23. nov 2009

do Martina - Helios

mirm
23. nov 2009

tak to ja sem do BA do iscaru.
drzim vsetky palce vsetkym nech vysledok je pekny vianocny darcek pod stromcekom 🙂

wodanka
23. nov 2009

no ja to do vianoc este nestiham.. ET (ak vsetko pojde tak ako ma) mi vychadza niekedy v polovici januara.. a Tebe?

mirm
23. nov 2009

no mne povedal doktor, ze mam si naplanovat ms aby som do mikulasa zacala pichat a aby sme to stihli do vianoc, lebo potom maju dovcu.
1.12 mam ist na utz a to mam byt tesne pred ms, tak ked dostanem /dufam/ ms okolo 3.12 tak stihame, len vysledok nebude do vianoc. ale to nevadi, aj keby potesil 🙂

wodanka
23. nov 2009

tak silno drzim palce, nech to vyde 😉 .. ja som mala tiez zacinat teraz ale transfer by mi vysiel na vianoce, tak sme to museli odlozit a preto zacinam az v decembri

mirm
23. nov 2009

Dakujem 🙂 ako by vysiel na vianoce? Kedy by si zacala pichat?

wodanka
23. nov 2009

zacala by som okolo 5. - 6. ☹

mirm
23. nov 2009

mne povedal lekar, ze musim stihnut pichat do mikulasa takze na rovnako.
inak mozno by som aj ja radsej pockala, kvoli psychike. Teraz je to vsetko narychlo

wodanka
23. nov 2009

neviem ako to je v Tvojom CARe, ale v Heliose radsej nechavaju ak je to mozne dlhsiu kultivaciu a to je ten pripad kedy by som to nestihala pred vianocami.. keby mam mat ET na druhy-treti den tak by som to stihla len tak-tak

cisielko
23. nov 2009

ďakujem..vám všetkým..nestrsujem, som v pohode..uvidíme v stredu... 😉

Afrika..to je skvelé...teším sa stebou, že ti to nestopli..je to fakt skvelé..držím ti palce aby si takto krásne išla aj ďalej..držkaj sa 🙂

Wodanka..ubehnde ti to rýchlo neboj..a kedy sa máš stretnúť s oki, volala si jej?

Mirm..dôležitá je psychika..zvládneš to pretože chceš 😉

denis19
24. nov 2009

Dobré ránko preji!

mirm
24. nov 2009

Dobre ranko 🙂

denis19
24. nov 2009

Tak ako v dnešné upršené ráno?

cisielko
24. nov 2009

Dobré ráno 😀

Super..len keby som makať nemusela... 😠 a ako sa majú naše tehule, nejaké grckai grci?

denis19
24. nov 2009

cisielko
tak nemakaj, len sa tvár 😀
u nás žádné grcki nejsou,ale už čtvrtou noc spím tak max 4 hodiny a začínám být z toho nervozní 😠

romy01
24. nov 2009

dobre ranko baby

toto pocasie ma ubija, to je hrozne

denis19
24. nov 2009

romy aspoň víš , že v tom nejsi sama co se týče počasí 😠

romy01
24. nov 2009

to hej - ja mam inak rada kazde rocne obdobie ale toto zamracene uprsane veterne a studene novembrove nemusim

denis19
24. nov 2009

a jak se jinak máš?

cisielko
24. nov 2009

Denis..no zvykaj sa i, o pár mesiacov to bude možno ešte menej ako 4 hodky 😀

A Romy..ty tiež negrckáš?

denis19
24. nov 2009

cisielko
vidím, že i napriek počasí sršíš humorem, tak ti díky!!!!! 😀 já vím, težko na bojišti, lehko na cvičišti!
co včeličky?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre