Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
29. okt 2009

ale byla jsem tak Romy zronená z dnešeních zpráv na koníkovi, že jsem to na pár hodin vypla,jako PC!

denis19
29. okt 2009

nebude to sranda s kočíkom, chtela bych i do PL, určite to tam je levnejší, je já nikdy nebyla v PL na nákupy , tak ani nevím kam se vydat ☹

romy01
29. okt 2009

denis ake spravicky- myslis orsulku ? Ona je silna zienka, bude b poriadku. Ona je na temicke take nase slniecko,
denis, sa niekedy mozeme dohodnut a ist spolu. My chodievame do Bielsko Biala ale tam som nenatrafila na baby shopy - aj ked sme ich vlastne nehladali no potraviny su o 30-40% lacnejsie - drogeria, kozmetika, syry, nátierky, koreniny, klobasky, sunka, proste vsecko Na detske veci by sme chceli ist do noveho targu

denis19
29. okt 2009

No Romy, my bychom se rádi určite pridali, vubec se v tom PL nevyznáme,ale nedá se nic delat podporíejich ekonomiku, neboť dát 600€ za kočár je fakt hruza, ikdyž je to trojkombinace!!!
jo jsem smutná z uršul,ale i co chodím na jinou tému, tak dve kočky dnes testovaly a nic 😢

romy01
29. okt 2009

ja som zacala chodit do fore - tehotenstvo do temyy - prvy krat tehotn a smejdujem ake sa robia testy a vysetrenia a tak
a ti poviem nie som ochotna dat za kovik viac nez 300 eurikov - uz nevedia co by za to chceli. Inak tu v MT mame obchod kde su kociky velmi pekne aj za 300euro len som este nezistovala kolko su kombinacie

denis19
29. okt 2009

romy ani nevím jestli jsem videla kočár za 300€????to je skoro zázrak!
kámoška mne informovala o testech v tehul je toho dost a ona to i težko nesla,pokud nebyl nejaký výsledek na poprvé ok a když ji delalai tripletesty, tak až tretí pokus byl ok a ona na pokraji zhroucení!

romy01
29. okt 2009

ja myslim ze niektore testy su zbytocne - tie testy ani vlastne neurcuju diagnozu ale len nejake pravdepodobnosti a casto krat su uplne mimo

denis19
29. okt 2009

no ale delají je! a možná že je mužeš odmítnout pokud chceš?

romy01
29. okt 2009

myslim ze nie su povinne - no este si to nastudujem

denis19
29. okt 2009

o tom nepochybuji,premáhá mne spáneka, to se mi odpoledne ješte nestalo 😲
dnes jsem mela dokonce varící den 😀

katti77
29. okt 2009

tak vidím, že dve tehulky sa tu zišli tak pozrite sa na toto, mne sa strašne ľúbi tento
http://www.luxusprodite.cz/product_info.php?cPa...

katti77
29. okt 2009

no a ešte aj tento je zaujmavý ale len hlboký sa mi páči, športový už nie je až tak pekný, teda aspoň pre mňa
http://www.stokke-stroller.com/sk-sk/stokke-xpl...

romy01
29. okt 2009

kati pekne 🙂 🙂 🙂

denis19
29. okt 2009

no ten stokke má ovšem nekresťanskou cenu a pro mne absolutne nepraktický, concord se dá,ale to je jen na lehké procházky mestem či auparku 😲
ale ta stránka je super tip, tu jsem ješte nennašla!!! 😲

denis19
29. okt 2009

no a tak jsme zjistila že muj kočárkový favorit se mi nevleze do výtahu 😀 😀 😀 😀

katti77
29. okt 2009

denis oba sú drahé, ale možno sa dajú zohnať za lacnejšie po niekom...nehovorím ,že si ich kúpim, sú to hrozné ceny, ale na inšpiráciu...a presne treba si vybrať taký aby sa všade zmestil...hlavne do kufra auta, lebo mne sa tam nevtrepe skoro žiadny 😀
ale tá stárnka je super, ale všetko v nej je neskutočne drahé...ja si nájdem čo by sa mi páčilo a budem hľadať lacnejšiu verziu

denis19
29. okt 2009

no já na té stránce našla celkem fajn variace a za normoš cenu, takmne to potešilo a myslím, že když se posnažím, tak najdu i prijatelnejší ješte o kousek, každý eurík se nám ted hodí!!!!

wodanka
29. okt 2009

ahojte.. kde ste kto??
dnes som opätovne volala do Heliosu.. a výsledok je... že mám termín s koordinátorkou 😀 20. novembra sa stretneme a ak to bude možné 23. môžem začať so stimulkou.. huráááá

kajticko
29. okt 2009

jééééé wodanka super vidíš nebude to na budúci rok 😎 😎 😎
a baby k tým kočiarom niečo. ja som bola pred 2 týždnami v polsku a mali kočáre 3 kombinácie po 250-300 eur.

wodanka
29. okt 2009

ahoj kajticko.. mám otázku.. nevieš prečo treba stihnúť pohovor s koordinátorkou pred 16DC?

kajticko
29. okt 2009

vobec nie ☹ aj ja sa to snažím stíhnúť myslím,že sa začína vtedy stimulkovať . fakt neviem.asi po 16 dni ti už nemožu tabletky nasadiť neviem. inak aj ja sa to snažím stihnuť a neviem ani prečo 😎 😎 😀 😀

wodanka
29. okt 2009

ja som teraz čítala na viacerých stránkach o tom.. a všade sa píše, že buď začne stimulácia 2-3 deň alebo 20 deň.. tak tiež nerozumiem prečo to mám stihnúť do 16DC 😖

kajticko
29. okt 2009

neviem ani ja preto čakám na poisťovnu a letim hned k lekárovi aby som neprepásla ani jeden den. budúci týžden budem už múdrejšia 😠

wodanka
29. okt 2009

tomu rozumiem, ja tiež nechcem strácať ani jeden deň.. kedy by si Ty mala začať so stimulkou?

kajticko
29. okt 2009

ja už ani neviem 16 dc mám 8.11 tak uvidím najradšej by som už aj v pondelok začala 😒 už mám tolko informácii ,že ani neviem čo ide ďalej 😠

kajticko
29. okt 2009

budem končiť dobrú 🙂 tak zajtra

miminap
29. okt 2009

ahojte babule.
wodanka, 16 dcyacina dlhz protokol. zacina sa proverou na 16 dc. ta ta akobz dostane do bodu nula: teda 0 vajicok, minimalne endometrium. a zacinas potom na 23 den zase pichat uz na timulovanie.ja som to tiez mala tak. tak mi to doktor vysvetloval. ale mna teraz lekar zastavil, ze este nevie, ci bude moct urobit zakrok, tak este nemam pichat diphereline. ☹ ale tojasom zasa ina story. takye neboj, wodanka, mas to spravne nastavene.

miminap
29. okt 2009

joj, pisem ako truhlik, ale mam svokrin ntb a ona ma nemecku klavesnicu, 😝

denis19
30. okt 2009

Dobré ránko snažilky!
Wodanka
presne tak to je jak napsala miminap!!!! tak super, že stíháš a vypadá to tak, že i
kajticko
stihne,huráááááá 😀 😀

cisielko
30. okt 2009

Ahojte 😀

Romy bordový...hm ja chcem červený apsoň zatial kočárik ale na to ja mám kopu času 😀

Kati..krásny..ja ešte nemám ani šajnu aký, ešte nekukám ale za chvílu hádam bude dôvod 😀 a daj vedieť čo ti povedala teta v poistovni..ja budem volať v pondelok tak dúfam, že už žiadosť bude v Helíku inak sa môžem rozlúčiť s novembrom 😖

Wodanka..super..takže aj ty už začínaš 😀 😀 😀 😀

Kajtičko..stíhaš, musíš 😀

Denis..ty si fakt ranné vtáča..ja v práci od 06.00h 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre