Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
1. jan 2010

mimzy ahoj si tu ešte?

wodanka
1. jan 2010

vsetko dobre prajem do noveho roku, nech je tento rok rokom splnenych priani 😉

cukotka
1. jan 2010

ahoj 🙂

wodanka
1. jan 2010

ahoj.. ako sa dari?

cukotka
1. jan 2010

som sama doma, tak sa poflakujem 🙂 pobolievajú ma vaječníky a kríže, ms sa asi blíži 🙂

wodanka
1. jan 2010

tak to je super sprava 🙂 o chvilu ides na to.. ako to mas dohodnute v CARe kedy tam mas prist?

cukotka
1. jan 2010

oficiálne začínajú od 11. januára, ale som dohodnutá s lekárkou, že keď dostanem ms tak sa tam hneď na druhý deň dostavím na krv, a na injekciu 🙂

mimzy
1. jan 2010

ahojte, sa tesim ze som nasla tento portal a mozem sa s vami podelit o svoje pocity, obavy... ale taktiež radosti 🙂
cukotka ak ma pamat neklame tak si pisala ze chodis k Dr. Durechovej? lebo ja ano

cukotka
1. jan 2010

áno chodím k nej 🙂 čo na ňu hovoríš?

wodanka
1. jan 2010

to si dohodnuta so svojou doktorkou alebo tou z centra?

mimzy
1. jan 2010

myslím že je super, skvelý prístup, milá

cukotka
1. jan 2010

koľko tam už chodíte?

wodanka, som dohodnutá tak, že keď dostanem ms tak volám

mimzy
1. jan 2010

ideme 11. 1. k nej s manželíčkom a dúfam že sa dozvieme čo ďalej, predpokladam že by sme mohli začať
si niečo pred nami ako som sa dočítala
chodíme k nej od oktobra

cukotka
1. jan 2010

môžem sa spýtať aký problém? žiadosť už ste podávali?

wodanka
1. jan 2010

a asi zacnes aj pichat.. alebo pojdes este predtym na krv a ultrazvuk?

cukotka
1. jan 2010

no pôjdem na krv, a ultrazvuk, a povedia mi koľko si mám pichnúť

wodanka
1. jan 2010

tak to je rovnako ako aj u mna, i ked som si myslela ze sa zacina pichat neskorsi den cyklu.. ja som zacala na 3DC

cukotka
1. jan 2010

wodanka a ty ako?

mimzy
1. jan 2010

zlý spm :( žiadosť vybavená, dosť rýchlo do 3. týždňov bola.
nevieš mi napisať aký je rozdiel medzi krátkym a dlhým protokolom a v ktorom pripade je ten krátky?

wodanka ty si ako daleko?

cukotka
1. jan 2010

zlý spm, aj my. Aj berie niečo manžel?
Ten krátky a dlhý neovládam, ja mám krátky, mám len injekcie nič viac. Ty máš aký protokol mimzy?

Wodanka ty vieš aký je v tom rozdiel?

mimzy
1. jan 2010

ja ešte vôbec netuším aký budem mať, toho 11. sa dozviem. berie len e vitamín

cukotka
1. jan 2010

poradila Vám ho ďurechová? ten môj berie E vitamín, Zinok, Selén, Q10, a tú macu. Keď sme boli na spermiograme naposledy tak doktorka chválila

wodanka
1. jan 2010

rozdiel medzi kratkym a dlhym protokolom je v tom kedy zacinas.. dlhy protokol zacina 16DC uzivanim liekov a az potom neskor sa pichaju injekcie, kratky protokol zacina na zaciatku cyklu, neviem presne ktory den, ci 4-5

mimzy ja mam dlhy protokol a teraz si uz picham zaverecne injekcie na stimulaciu

cukotka
1. jan 2010

wodanka tak super, kedy máš odber? 🙂

no a kedy sa používa krátky a kedy dlhý?

wodanka
1. jan 2010

neviem kedy budem mat odber, v pondelok idem na krv a ultrazvuk a uvidim co bude dalej.. tie druhe injekcie beriem este len treti den a pichaju sa tak cca 14 dni, takze na odber mam este kopec casu 😉

neviem kedy s pouziva ktory, ale asi to vyplyva z hormonalneho profilu alebo z centra kam chodis

cukotka
1. jan 2010

takže pomaličky idete do finále 🙂

wodanka
1. jan 2010

na to ze uz chodime do Heliosu od septembra, tak je to naozaj pomalicky 🙂
a opravujem svoju infosku, tie injekcie picham druhy den

mimzy
1. jan 2010

ja som ešte teraz v pohode, ale ani si neviem predstavit ked uz budem v diani- stimulácii, dievčatá zvladneme to

wodanka
1. jan 2010

urcite to zvladneme mimzy, sme predsa silne a odvazne zenske, ktore nejaka stimulacia len tak nerozhodi 😉

mimzy
1. jan 2010

manželík začal brať vitamíny sám od seba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre