Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
29. sep 2009

viera6 ahoj
A kolký den si picháš? Ja som mala až 3OO jed. a tiež nič moc nerásti zato cysta narástla ako hrom a bolo po všetkom

viera6
29. sep 2009

Ahoj minka
Picham si 13dc gonal astále 150jed

romy01
29. sep 2009

ahojte kocky.
Zastavil sa u nás môj bráška. Teda on k nám príde len raz za uhorský rok a asi len vtedy ked potrebuje vreckové - je to lenivý študent, ale mám ho rada, tak som mu šupla par eurikov, nech ma aspon na kino pre frajerku - už aby sa zamestnal.
no a tiež som do seba natlačila pár keksikov s čokoládou - fest som dostala chuť na sladké - dúfam že tak sladké budem mať zajtra aj sny tam v heliku 😀 😀 😀
Ahoj vierka, nejak nestíhaš, čo porábaš? 😀
Denis to co pečiaš znie dobre , ak sa mi podari otehotniet a ostanem doma, aj ja zacnem asi skúšať take finty 😀

viera6
29. sep 2009

Minka a to prechádzaš úplne od znovu sydnej protokolom?

minka051
29. sep 2009

Tak to už budeš o chvílku pripravená na odber. A iné nepicháš nič . Ja som mala ešte Decapeptyl a teraz budem mat Diphereline a Merional

viera6
29. sep 2009

Ahoj romy,no do obeda som bola s mamou u lekara a pri počitači bol stale priatel takže som sa sem nedostala skor

romy01
29. sep 2009

no toto? takže s drahym bojuješ o pc ? 😀
ja som mojmu kupila vlani pod stromček wifi rooter a tam mozme mat net na dvoch pc

viera6
29. sep 2009

Ano mam aj ja decapeptyl+gonal,odber by mal byt v piatok

minka051
29. sep 2009

Neviem aký je to sydnej protokol mne napísali že krátky a začímnam od 2DC .

viera6
29. sep 2009

romy,
tak to si uhadla, my nemame dva ps takže bojujem

romy01
29. sep 2009

jaj no ked otehotnies, tak budete dvaja proti jednemu bojovat 😀

viera6
29. sep 2009

minka,
to je presne ako začina romy a denis ,10dni provera tab.a poto inekcie

viera6
29. sep 2009

no....to dufam,že dvaja 😀 😀 😀
len nejak nemam tie pocity žeby nejak podrástli

romy01
29. sep 2009

vierka ani ja som nemala , nevitila som rozdiel ked som mala foliky 16 mm a potom 23 mm - pichalo ma to rovnako

viera6
29. sep 2009

romy, len ja mam na tej lavej strane teraz takych 7až 11mm 😒

romy01
29. sep 2009

ale to si mala v pondelok a myslim ze ti pichli tu injekciu - aj denise ju pichli v piatok, mala male tie folikuly a do pondelka mala 22mm tak neboj, zajtra uz urcite nameraju viac a mozno ti daju este jednu tu stiplavku ake denis a piatok to mas iste

viera6
29. sep 2009

dik romy snat budeš mat pravdu 😅

viera6
29. sep 2009

idem sa rozlučit, idem uvarit na zajtra franc.zemiaky od8-do 17hod mame zajtra vypnutu elektrinu ešte že ma to napadlo.Tak zajtra vela štastia romy,denis gall

zdeja
29. sep 2009

ahooojte babenky

kajka39
29. sep 2009

denis,romy,gall - zajtra vam velmi drzim palceky a budem na vas cely den mysliet!! Urcite vam bude veselo a fajn, ked ste si to rande tak pekne naplanovali. 🙂 🙂

ja mam OPU vo stvrtok 7:45hod.

tacol
30. sep 2009

ahoj sisi30 planujeme IVF ale ja by som radsej inou formou, asi ako kazda ina znas.neviem od kial si, ja som z BA. chcela som nejaky nazor na to ake su moznosti v BA kam ist a kam radsej nechodit. momentalne setrime na .... ockolvek co pojde.

romy01
30. sep 2009

ahojte kocky,
kajka zajtra sa drž a nemusiks sa bať, nic to nie je. Dnes sme si v heliku dobre pokecali s denisou a aj gall - jej bola sranda zevraj som tam babam po anestezii porozpravala blbosti a mali zol mna srandu - 😀 😀 😀 Bola som na rade prva. Mala som 11 vajicok, denis 12 a gall 13 takze super. Bola tam ešte jedna kočka ale mala OHSS a mala 37 vajicok, lenze u nej asi k RT nedojde

kajka39
30. sep 2009

ahoj romy-super!! tesim sa spolu s vami, ze to dopadlo dobre! 😀 😀 Poriadne ste sa vyliahli 😀 😀 Cely den pozeram ci sa neobjavite na konikovi, a som rada, ze uz ste doma!!! Tak nech sa velmi vsetkym zadari!

Ja sa uz nemozem dockat zajtrajska. Vcera vecer mi na pohot. pichli pregnyl, dnes foliky pobolievaju menej, mozno je to tym, ze som cely den doma v klude, ale citim ich stale....
Tej stvrtej babulke prisli az pred odberom nato, ze ma OHSS ako sa to prejavuje? Nie je velmi dobre ked je az tolko vela folikov, ze?

romy,denis,gall -este raz gratulujem!!!!!!! drzkajte sa!!!!!!
😉

gonal
30. sep 2009

potrebuje niekto GONAL f?? 2 ks Prešov

viera6
30. sep 2009

Ahojte snažilky,
romy ,denis,gal-super gratulujem!!! 🙂
kajka-ahoj zajtra ti budem držat palčeky!!
Romy-tak ja idem v piatok dnes na obed som brala poslednu dávkua večer idem na pregnyl.Som smutna lebo ja idem sama aj kajka ide zajtra 😒

viera6
30. sep 2009

tie folikuli som dnes mala 23mm jednu jedinu a 5-16mm,ostatok take 9mm no sliznicu som mala nejaku menšiu

kajka39
30. sep 2009

viera- nebud smutna aj ja zajtra tam budem sama, a mozno nie? Je tam stale vela babuliek, tak mozno zasa spozname niekoho noveho. Tiez drzim palceky, daj vediet ako si dopadla. 🙂 😉

viera6
30. sep 2009

kajka-aj ty daj zajtra o sebe vediet budem na teba mysleta držat palčeky 😵

kajka39
30. sep 2009

viera-dik!

viera6
30. sep 2009

Romy,platiliste za zákrok dnes?
Ozaj ked ste prišli išli ste hned na ultrazvuk ,však lebo som stretala denis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre