Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

zdeja
9. okt 2009

presne taaak slniecko ...
romy mozno mas v sebe maleho bojovnika......

romy01
9. okt 2009

mozno zdeja, mozno, ja este musim pockat 10 dni na krv

cukotka
9. okt 2009

romy ideme brať antibiotika

romy01
9. okt 2009

ach ano pamatam sa , a stihate v novemberi alebo az decembri ?

kajka39
9. okt 2009

cukotka-dik potesia taketo riadky, treba byt optimista v kazdej situacii, a tiez si stale spomenut na nieco pekne... 😉

zdeji- veru zbehlo to tak rychlo, bolo to aj moje 1 ivf-icsi...a teraz v stredu mal byt transfer, no neprezil to ani jeden chrustik z 8-ich.

romy - mas jedno a to je velky uspech ved zabojovalo za vsetky!!! teš sa.. 🙂

zdeja
9. okt 2009

romy ale nerob si test...\bytocne ta vynervuje pokial nebude ok
ok hviezdicky idem sa venovat mooooojmu chlapovi .......zajtra priiidem
pekne sny

romy01
9. okt 2009

no ano ved som stastna aj za neho len aby vydrzal

romy01
9. okt 2009

kočky idem do hajan, prajem Vám dobrú noc

zdeja
9. okt 2009

jooooj kajka to som nevedela ☹ boze to neni fer a ja tu placem.......je mi to tak luto ...takze holky hlavy hore 🙂 aj tak sme frajerky

cukotka
9. okt 2009

zdeja drž sa, nech to nabudúce výjde 😉

kajticko
9. okt 2009

ahojte baby 😉

zdeja je mi to lúto držím palčeky do budúcna ☹ hlavne hlavu hore a nestrácaj nádej 😎

zdeja
9. okt 2009

hviezdicky moje dikkk a pekne sny 😵

kajka39
9. okt 2009

babulky-dobru noc vsetkym a krasny snik !!! 😉

cukotka
9. okt 2009

kajka dobrú noc

kajticko
9. okt 2009

babulky tak pekné sny 😵 😵 je to super pocit mať takúto podporu vie to pochopiť len ten čo to prežíva ☹

minka051
10. okt 2009

Pekné ráno bebenky aj ked upršané.. 🙂 🙂

Zdeja je mi to strašne lúto. Ja som na tom neviem či horšie ale mna už asi druhý krát stopnú ak sa do pondelka moje hormóny neumúdria a folíky nezačnú rásť. Moje telo asi nechce na to stimulovanie reagovať a to mám najsilnejšiu dávku akú mi mohli dať. Tak teraz sa modlím aby sa stal zázrak a podarili sa aspon nejaké vajíčka na odber. Zatial sú len dve aj to malé takže šanca malinká. Ale nádej umiera posledná tak budem stále veriť že sa to zmení. A ak nie tak osud to asi tak chcel.

denis19
10. okt 2009

Dobré ránko devčata a i v srdci evropy je upršené,nevadí!
Zdeja, je mi to moc líto,ale cuki má pravdu, vybrali si vás snehuláčkové a na vánoco máte dáreček jako vyšitý 😲

Vidím víly, žer jste skutečné noční kvítka, když jste tu dopisovaly poseldní rádky já snila už min druhý sen 😀

minka051
10. okt 2009

Tak ja si ide pichnúť injekcie a dúfam že začnú zaberať a idem variť. Dnes ešte budeme robiť čalamádu a hádam niečo upečiem.tak zatial sa majte. Ked budem mať chvílku napíšem. Prajem peknú sobotu. 🙂

romy01
10. okt 2009

dobre ranko baby. Dnes je ozaj hnusne vonku. A ja idem s mm do mesta - len na otocku kupit nieco mame k meninam. Ozvem sa zas poobede 🙂

denis19
10. okt 2009

OK holky krásnou sobotu, já tu odpoledne nebudu, jdeme mrknout moje rodiče a mnz maminku,tak v podvečer ahoj!!!!

viera6
10. okt 2009

Dobre ráno slniečka 😉 ,teda to je počasie mne ani ,naš pes nechcel íst na vychadzku.
zdeja,viem ako sa cítiš,tie neuspechy bolia,strašne 😔 ,no vždy sa nájde sila íst dalej a teba ešte čakaju silny snehuliačikovia pre ktorých musíš byt aj ty silná.

denis19
10. okt 2009

Zdeja jasan, preji ti kýbl trlepivosti a ješte jednu porci navíc lásky!

cukotka
10. okt 2009

zdravím Vás babulky 😉 takže prednášku so senilným úchylným profesorom manažmentu mám za sebou, a zvyšok soboty pred sebou 🙂 Asi dnes aj ja niečo upečiem a budem sa tmoliť po MK 🙂

romy01
10. okt 2009

ahojte, ja som tu len na skok, ze reku co mate nove - no vidim, ze pekne vsetky oddychujete, tak Vám prejem pekný zvyšok víkendu 🙂

cukotka
10. okt 2009

tak ja sa hlásim znovu 🙂 , koláčik upečený, vybavila som aj návštevu: svokra, švagrina a neter 😒

denis19
11. okt 2009

Dobré další upršené ráno všem! Vidím, že včera jsme skutečne všechny relaxovaly!!!Tak to má být, CUKOTKA byla i akční, škola, koláč,no toto 🙂
Tak hezkou nedeli a pokud nám tak bude pret, tak si tu mužeme i prohodit pár príjemných slov co ríkáte????

cukotka
11. okt 2009

dobré ráááánko želám

denis19
11. okt 2009

ahoooooj hospodyňko, co pečeš dnes???? 😀

cukotka
11. okt 2009

dnes nebudem piecť nič, toršku len upracem bytík, tuším som dnes stávala hore zadkom 😒

denis19
11. okt 2009

ale nééé to je mrzuté,možná to počasí, já práve dovysávala,mnž pripravil na obed a šel ke kamarádovi konat dobré skutky pri rekonstrukci jeho bytu
😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre