Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
24. jan 2010

no vierka...aké papiere???? také o ničem nevím????zítra teda bude fotka i drobečka??? super!!!!!!
😲
minka...ahoj...tak jak tak čtu tak se ti to super kráí....už bylo OPU?????

viera6
24. jan 2010

kajka dakujem,no ja tipujem dievčatko ale dráhy chlapca.Chuti mi dost sladke tak uvidime, včera a dnes som sa poriadne najedla jahod mala som ich zamrazrne.Ale to bude jedno len aby boli zdrave.

minka051
24. jan 2010

denis ano OPU bolo v sobotu. Teraz čakám kedy napíšu no zajtra možno niečo dajú vedieť no nie som si istá. Ale v utorok už povedia kedy a na akú hodinu máme prísť. Asi to bude štvrtok lebo máme PK.

viera6
24. jan 2010

kajka,denis 😅 vy to nepotrebujete ste s partnermi zobratí,ale mi spolu žijeme takže koli tomu.
denis ešte to neslubujem 😝

krivka5
24. jan 2010

no dievcatka pekne sa snazilkujeme.mate pravdu s tou pracou,nechcem nic podcenit ked som tak blizko ciela.zajtra asi kupim aj testik a v utorok rano testujem.obdivujem tie baby co to vydrzali netestovat ja aj s mnž sme strasne zvedavy.mam sice synka 18 rocneho,ale na neho som sa tesila sama a chybal mi niekto kto by sa tesil z noveho zivota somnou.Konecne mam manzela ktory veelmi tuzi po babatku ako ja tak to dufam vyjde.Manzel deticky nema a velmi po nich tuzi.No trosku som sa tu vyspovedala,idem spravit jedalny listok do prace a budem tam len chvilku a sup domkov do bezpecia.tak sa tu pekne snazilkujte a hladkajte bublinky v brusku.(inac aj ja sa s tymi mojimi dvomi gulkami v brusku furt rozpravam 🙂 )

viera6
24. jan 2010

minka,sa to pekne pohlo dopredu super držím palce.

kajka39
24. jan 2010

minka- ani nevies kolko sa oplodnilo vajok? Ak mate PK tak 5den vychadza na stvrtok tak ako pises, date vlozit dve bambulky?? 🙂 🙂

vierka ano, dolezite je aby to malinke bolo zdrave, a ani sa nenazdate a ,,ona-on,, si raz dovedie svoju chybajucu polovicku 😀

viera6
24. jan 2010

kajka..... tak to si pekne napísala som sa schuti zasmiala 😀 😀

denis19
24. jan 2010

vierka...vím, že neslibuješ, ale já ti verím, že tam zítra najdu nové foto!!!

minka...tak to je už za dverma!!!!! a na konci týdne dve bublinky v bríšku, super...moc na tebe myslím,aby to vyšlo.....dve moušky jednou ranou 🙂

kajka...jak ríkáš...hlavne zdravé!!!
holky hezké sny preji a pokud to bude možné zítra se ozvu z práce!!!! 🙂

minka051
24. jan 2010

kajka ano dáme dve určite.. Zatial neviem nič oni ani nepovedia. Vedieť mi dajú bud zajtra a ak nie povedali že v utorok už upresnia aj čas kedy tam vo štvrtok máme byť. Tak teraz len dúfam že drobci bojujú a držia sa a čakajú na mňa. 🙂

dana10
24. jan 2010

Kajka denis má už vybrané mená Karolínka a Teodor že jooooooo 😝 😝 😝
Vieri a ty aké mená???? 😅 😅 😅

kajka39
24. jan 2010

krivka-drzim palceky nech sa gulkam u teba paci aby ste sa mali dalsich xxxl rokov z coho tesit 🙂 🙂 🙂 Ktory den si po ET??

danka- ty si uz ok? ustalilo sa a nekrvacas?

viera6
24. jan 2010

joj...danka jam ti ich mam vybratých dost len neviem ktore bude to prave meno .

dievčata lučim sa na dnes prajem ešte pekny večer.

dana10
24. jan 2010

Kajka lepšie ale to ležanie je ako v ,, truhle,, mm bude masírovať to nehybné telo 😀 😀 😀 už som z toho na nervy vidím že ostatné tancujete a neležíte ako ja 😵 😵

kajticko
24. jan 2010

ahojte babulky veru denis bude to sranda dve 🙂 dana10 sipripravená na dvojičky?? 😀

kajticko
24. jan 2010

no denis klobuk dolu s tým bruškom ja mám väčšie a to som len na začiatku 😀 😀 😀

kajka39
24. jan 2010

dana-ved z toho lezania mam obavy aj ja. Zatial mozem behat lebo brusko boli velmi malinko a dnes sa polepsilo.
Zatial sa majte papa krasny vecer. 🙂

denis19
25. jan 2010

dobré ránko!!!

kajka....ako?????????už?

kajticko...ta fotka zkresluje...není to tak dokonalé jak to vypadá 🙂
dana ok??????
vierka...čekám na foto..... mne ráno mnž cvaknul,ale ted se mi to z práce nedá pripjit,máme tu omezení, tak v podvečer z domu to udelám a mám restíka za sebou.
Wodanka...halo, jak je????
a zdravím všechny bojovnice!!!!

luko
25. jan 2010

ahojte,
zdravim vsetky, najma cakatelky a prajem // 🙂

kajka39
25. jan 2010

ahojte babulky, tehulky, stimulky...... 🙂 🙂 🙂
Ja som pred chvilockou volala ako sa maju nasi chrustici, az sa mi trasu ruky a mam slzami zaliate oci.... 😵
Tak vsetkych 6vajok sa nam drzi , 3ks- maju uz znamku 1 a su 8-bunkove, aj dalsie 3ks sa vyvijaju zatial ok so znamkou 2! Takze cakame na PK a dalsi info. bude v stredu rano a pevne verim, ze si pojdeme pre ne 😵 😵 😵

cisielko
25. jan 2010

Ránko

Zdravím všetky bojovníčky a čakateľky 😀

kajka..to sú skvelé správy, silno držím palce..tak to vyzerá,že v stredu by mohol byť vklad?

Denis..videla som nové foto ale vyzerá ak keby to bolo rovnaké..ty vôbec nepriberáš 😀 😀 😀

Minka..a ty ako, volala si, kedy bude vklad?

kajka39
25. jan 2010

cisielko-zajtra bude kriticky 4-ty den, tak dufam ,ze chrustici zabojuju a v stredu nam povedia, ze mozme prist. Ostava nam len trpezlivo cakat, ako to bude vyzerat v stredu rano, vraj nemam volat skor, ze nebudu mi vediet povedat co a ako.......

minka051
25. jan 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
cisielko nie nevolala oni mi napíšu dnes, alebo najneskôr zajtra a uprsnia aj hodinu kedy tam máme byť. Vklad bude vo štvrtok. Mám PK Kedže OPU bolo v sobotu tak to tak vychádza.

denis19
25. jan 2010

kajka.....paráda...tak jdete na PK!!!! super....neboj oni to dobojují ve zdraví a šup s dvema bublinkama ve stredu do bríško!!!! 😀 😀 😀 teším se s tebou!!!!

cisielko...klid..pribírám asi jen ale do zadku...aspoň mám na čem sedet a večer se teš na super foto se šatičkama 😕 si fandím, že ???? že super foto 🙂 🙂 🙂

cisielko
25. jan 2010

Kajka.., neboj, všetko dobre dopadne a krásbne zabojujú..budem ti držať palce 😉

Minka..aha, takže ti napíšu čo a ako..a ty sianji nevoláš , že ako sa im darí a tak ako tu baby?

minka051
25. jan 2010

kajka
tak to sme dbe čo na to čakáme. Ja síce volať nebudem musím počkať čo mi zajtra napíšu a to mi už povedia kedy presne máme prísť. Teraz sa chystám doktorke pre PNku. Od dnes vkladám Utoša 3x2 tak už budem doma. Uvidím ako sa budem cítiť.

Denis ahojček tak drobec kopká už veselo 🙂 🙂

kajka39
25. jan 2010

denis- dakujem,bez PK by mi ani nedovolili, aj dnes zopakovali, ze doporucuju dve babulky vlozit, a ja som za!!!
Akosi sa zacala hromadnáááá debata okolo tvojho ,,priberania-nepriberania,, ale to je iba babská záááávisť vieš????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kazda by chcela v 20tt vyzerat tehulkovo ale štihlo, no nie baby??

kajka39
25. jan 2010

minka-drzim palceky, je to o nervy tak stale cakat, ale ina moznost nier je.... 🙂
cisielko dakujem, o chvilku sa pridas aj ty 🙂
Dnes idem este k rehab.lekarke, tak sa zatial majte krasne!!!!! 😉

denis19
25. jan 2010

holky to už vydržíte....už jen dva tri dny a máte je v domečku...už jste vydržely toliko...toto je jen hračka🙂)🙂🙂🙂 pár rádek na koníkovi...nejaké debata s kámoškou a partnerem a je tu den déééééé 😕

wodanka
25. jan 2010

dobre rano holky..
kajka skvela sprava hned takto z rana, tak nech to takto pozitivne pokracuje aj dalej 😉

ja som to dnes riskla a spravila si test... a zatial nic ☹ som 28DC a 6 po ET.. asi to chce este davku trpezlivosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre