Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
25. jan 2010

wodnka.....a porádnou dávku trpelivosti...to je fakt brzo a ješte když máš v bríšku jednu bambulklu..tohladina hormonu jde pomaly nahoru....ješte tomu dej další tri dny!!!!! držím paleček

minka051
25. jan 2010

Ahojte
wodanka to je ešte skoro tak nezúfaj. Ja idem na ET štvrtok tak ma tá netrpezlivosť ako to dopadlo čaká tiež. Neboj bude to dobré 🙂. Ako sa inak cítiš?

cisielko
25. jan 2010

Wodanka..to je skoro, veľmi skoro..tak už to vydrž, ved už si toľko vydražla, už si blízko ciela 😉

Kajka..držkaj sa, a že dve ti oidú vložiť, to je super...budú dve 😀 😀 😀

Denis...že foto sa šatičkami 😀 😀 😀 😀 ved to už aj mesiac bude čo ho chceš dať 😀

wodanka
25. jan 2010

denis, minka dakujem 🙂 viem, ze to este nie je stratene, minimalne ak stale neprisla mrska. Inak sa citim v pohode 🙂
minka budem drzat palce vo stvrtok, aby sa bambulky pekne zahniezdili u Teba 😉

minka051
25. jan 2010

wodanka dík. Tak to je fajn že ti je dobre. A dobre to aj dopadne len tomu ver. 🙂

mirm
25. jan 2010

dobre ranko
zajtra idem na transfer a chcela by som sa spytat ako dlho ten cely proces trva. Pytam sa kvoli tomu ci ma má manzel pockat, alebo je to na dlhsie.
Dakujeeeem

dana10
25. jan 2010

Kajka to je super ja som mala tiež vtedy slzy v očiach, neboj bude dobre keď embryologička vyberie dve dobré bublinky 🙂 🙂 je to veľmi dobrý pocit
Cisielko tebe sa to tiež kráti 😉 😉
No ja sa cítim úple prázdna tie hormóny už asi neúčinkujú ☹

denis19
25. jan 2010

mirm
celá akce trvá cca 5 min a potom asi 20 minut relaxu a pokud mnž nepodepsal papíry souhasu dopredu musí tám být s tebou!!!!

mirm
25. jan 2010

denis dakujem🙂 mm podpisoval ze suhlasi s ICSI a s PK, to znamena ze este nieco bude podpisovat ze?

denis19
25. jan 2010

ano, ješte je nutno podepsat souhlas na ET! tím na sebe bere otcovství 😀

minka051
25. jan 2010

No to čo sa pýtala dana tak som sa chcela spýtať aj ja no už nemusím.. Takže 5 mi a potom trochu oddych. Už len potom tú trojhodinovú cestu domov vydržať. Aj dávajú niečo pred vkladom niečo na upokojenie alebo nie.

kajticko
25. jan 2010

ahojte baby 🙂 kajka super správička za chvílu to máš za sebou 🙂 😉

mirm ja som tam mala byť na desiatu vkladali mi to o jedenastej potom nám tam kazali ležať 15 min a mohli sme isť domov. asi mal Maršík veaľa roboty meškal.

tebe to nebude on robiť,že ale ten tvoj lekár.??neni to na dlho ked ťa začnu hned robiť.moj muž ma tam čakal od 10 do 11.30 😉

cukotka
25. jan 2010

dobré ránko dievčatá 🙂 ako sa máte?

kajka držím prevelice palce,

...palce držím aj Vám všetkým ostatným, ja som trošku nervózna už týždeň ma pobolieva podbruško, neviem čo to je, do ms je ešte ďaleko. V piatok idem do centra tak uvidím.

mirm
25. jan 2010

denis dik 🙂

romy01
25. jan 2010

dobre ranko dievcence

vierka super, tak aj ty uz citis pohyby, super.
denis idem kuknut tvoje fotecky bo ta baby vychvalili 🙂
wodanka to je ozaj skoro, testni az na nejaky 10 ty den po ET, teraz zbytocne budes stresovat

Iden na danovy teraz takze sa pridam poriadne az okolo obeda.

papa

denis19
25. jan 2010

romy..aspoň jsi se ukázala...mám potom strach, když te tu dýl nevidím...to víš jsem už starší človek a to ješte i tehuhu 😀

mirm
25. jan 2010

kajticko joj to ani sama neviem kto mi to bude robit, pretoze moj lekar robi utorok ale ked si dobre pamatam tak od 13 hod. takze aj ja sama som zvedava 🙂 dufam ze sa tam nedocuram 🙂 moj mm uz pindal ze bude musiet cakat, aky ochotny je!

denis19
25. jan 2010

jo holkz...chlap,ale neboj jak se rozklepe,když mu potom ukážeš // 😲 😲

cukotka...jak je mimo tech bolestí?????

cisielko
25. jan 2010

Cuki..tajk v piatok držíme palce navzájom , aj ja idem v piatok 😀

Minka..načo chceš podávať niečo pred ET? ved to je tak super, že nič nepotrebujše..je to to najkrajšie z celého IVF 😀

Romy..tak danový, blé nemusím 😝

Dabnka..blíži ako blíži..ked sa rozmrazí tak potom..jediné načo sa tešíím na piatok, že budem konečne vedieť ako dlho sa to rozmrazuje, lebo zatial mi to nikto nepovedal 😠 a čo ty,., ako sa ty cítiš, predpokladám, že mrcha nikde 😀

figurka.m
25. jan 2010

ahojte kocky 😀

wodanka, ty nezbednica, takto skoro ocikavat testik! daj tej fazulke trochu casu 😀

tehulky nase, tak sa vam blizi prelomovy tt 20 a uz bude polka tehu za vami 😀

baby ja som taka krava 😠 boli sma v sobotu u svokrovcov, mali zlatu svadbu, a ked sme sli nazad mne sa smyklo, nohy mi vyhodilo do vzduchu a bac na zadok, cela ritula ma boli, mam strach, ze som to totalne pohnojila, boze, ak to nevyjde, bude to len koli mne 😒

mirm
25. jan 2010

baby este by som sa chcela spytat, ako dlho mam povinne len lezat? Najprv som chcela len den dovci, ale nakoniec som si zobrala az do konca tyzdna.
Ale ked idem zajtra na transfer, tak cez vikend mozem uz ist aj na prechadzku, nie?

denis19
25. jan 2010

figurka.....musíš si dávat pozor!!!!!! nezbednice.....tak ted si dej aspoň nejaký relax!!!!

mirm.....to jsi vymyslela výborne!!!!! o víkendu klidne jdi na procházku,ale žádná vysokohorská turistika 😀

wodanka
25. jan 2010

mirm, je dobre byt v klude aspon take tri dni... i ked ani potom by som este nerobila nic namahave 😉

figurka, neboj nic nie je stratene.. len pekne lezkaj a oddychuj..

figurka.m
25. jan 2010

dik babulky, ved teraz len vegetim a nic nerobim, maly je v skolke, mm v praci....ja vobec nic necitim, ani prsia, ani brucho, vobec nic, pritom PMS mavam aj 10 dni pred mrchou a terz nic, mrcha ma neprist v piatok- 😕 sobotu

dana10
25. jan 2010

Figurka trochu som sa zasmiala ale v dobrom 😀 😀 ak to tam má byť tak to tam bude príroda to musí zariadiť
Wodanka už nemôžeš vydržať ako ťa poznám zajtra budeč znova testovať 😉
Denis ty si ozaj v tom albume ako žížala 😀
Mirm ako doporučuje wodanka také tri dni ležať a pohodička mm nech ťa obskakuje
Mimi nevieš ako sa vyvíjajú tie tvoje vajka?

denis19
25. jan 2010

dana...od žížaly mám dosti ,ale dosti daleko....ta fotka fakt strašne skresluje....
figurka...tak to zní nádejne!!!!!! možná ten pád bambulky dobre zaryl do bríška 😉

dana10
25. jan 2010

Denis ty si potom ako tí dlhý, široký a bystrozraký 😉, veď ty ho máš akési spľasnuté to by som potrebovala byť ako ty ja sa cítim ako taká ,,erdegbaba,,

figurka.m
25. jan 2010

denis 😀
pozerala som fotky, ty si isto tehu? 😕 a kde je brusko a ze 2,5 kg si pribrala??boze ja som v 20tt mala u na sebe nejakych 12-13kg 😅 dufam, ze sa nehnevas, myslim to v dobrom, ja som vzdy zavidela takym tehulkam ako ty, co velmi nepriberaju 😎

denis19
25. jan 2010

figurka..nehnevám.lichotí mi to , já jsem od prírody porádne udelaná ženská a dost jsem se bála co to bude se mnou v tehuhu 🙂 a uznávám, že zatím jsem prekvapená príjemne 🙂 myslela jsem, že budu jak slonice,ale co není to muže do mesíce být, že ano holky!!!!
já už chci vedet jak dopadnete 🙂 🙂 🙂 jsem nedočkavá za vás!!!!!!

figurka.m
25. jan 2010

denis, nie si sama kto chce vediet 😀 uz aby sa tu zacali sypat dobre spravicky 😀 😀 😀

inac ja som dokopy v tehu pribrala 30kg, tak tomu sa hovori slonica 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre