Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
1. feb 2010

blbost jsem ti napsala kajka...OPU jsem mely s Romy 30/09/09 to jsem ti poslala datumy ET!!!!!!

brmbolcek
1. feb 2010

DANKA A JA hlasime sanatorium, kto sa ku nam prida ?????? 😉 😉 😉

cisielko
1. feb 2010

Kajka...KET je viac menej aj vklad..takže vklad je 04.02. 😀 sa nezdáte, akú krásnu tabulečku tu mi máme 😀

brmbolcek
1. feb 2010

boze napisala som sanatorium ale myslela som HELIOS MARTIN , sa ospravedlnujem 😉

denis19
1. feb 2010

vierka, romy a já také hlásíme HELIOS

nunu81
1. feb 2010

klobuk dolu dievčatá vyzera to super!!!!!!
ja chodim do Iscare
brbolček gratuuuuuuuuuuuuuulujem!!!

cisielko
1. feb 2010

ja hlásim Helios 😀

denis19
1. feb 2010

ahoj cisielko ako v práci?

cukotka
1. feb 2010

Dobrý deň dámy 🙂 takže dobrá správa, včera večer som dostala ms, a dnes som začala so stimulkou, Huráááááááá 🙂 Tak predsa som sa dočkala 🙂

Kajka na doplnenie do tabuľky: vek 27, a výsledok zatiaľ neviem 🙂

denis19
1. feb 2010

cukotka.....paráda!!!!!! tak jsi teda stimulka...hurááááá 🙂

kajka39
1. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA ****** MT-HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok ?

2.BRMBOLCEK ** MT-HEL** EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

3. WODANKA ** MT-HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok=neg.

4. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1,* OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //

5. KRIVKA****** MT-HEL** EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //

6. NUNU 81 **** BA -ISC ** EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

7. KAJTICKO *** ??-??? ** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

8. FIGURKA **** MT-HEL** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //

9. KAJKA ****** MT-HEL** EMB. 2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?

10. MINKA051 ** MT-HEL** EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?

11. CISIELKO *** MT-HEL ** EMB.1,* ***** KET- ET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

12. GUBIK ****** ??-??? ** ******OPU 3.2. **************************** VEK: 29 ** výsledok ?

- a LUKO ******* ??-??? ** vstadiu stimulacie od 5.2 2010 **************** VEK: 30 ** výsledok ?
- a CUKOTKA *** ??-??? ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ** *********** VEK: ?? ** výsledok ?
- a DEMIZON *** ??-??? ** v stadiu stimulacie ************************** VEK: ?? ** výsledok ?
- a GUGINENKA ** ??-??? ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************** VEK: ?? ** výsledok ?
- a MAJAJA75 **** ??-??? ** v stadiu stimulacie cca o 3dni ******************VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT-HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 20tt / 1
2T, ROMY *** MT-HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1
3T, VIERKA ** MT-HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok 20tt / 1

kajticko
1. feb 2010

je to krása ako sa to rozbehlo 🙂 🙂 🙂 cukotka teším sa !!!!!!!!!!!!!!

denis len škoda ,že šaško čo to vobec rozbehol sa nemôže tešiť s nami 😠

kajka39
1. feb 2010

dalsie doplnenie az neskor, ked sa toho nazbera dost.....cuki-super pichajda 😀 , a centrum kde chodis?

denis19
1. feb 2010

kajka.....z tebe má doma určite manžel radost. taková dokonalá organizace a prehled!!!!! semkám 😕 a tiše závidím 😨

cukotka
1. feb 2010

Kajka, ja ešte do tabuľky dopĺňam ISCARE.

dana10
1. feb 2010

Kajka, Vierka má 32rokov

kajticko
1. feb 2010

na mna tuším niečo leze bolí ma hlava 😠 inak ma dost picha v podbrušku, to je dúfam normálne

dana10
1. feb 2010

Vierka je Helios tak sa mi zdá?

kajticko
1. feb 2010

a jeje kajka za chvílu sa zblázniš z infošiek aj ja BA iscare

cukotka
1. feb 2010

kajka: kajtičko aj guginenka chodia tiež do ISCARE BA 🙂

kajticko
1. feb 2010

cukotka bebe rýchlejši 😀 😀 😀 😀 😀

kajka39
1. feb 2010

neboj,nezblaznim zatial si to priebezne ukladam ...a potom naraz odoslem, a baby mate A /absenciu/ posielajte aj nam tt.... je to parada zapisaovat // 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
1. feb 2010

NUNU- dakjemmmmmmmmmmmm 😉

Cukotka. huraaaaaaaaaaaa, stimulkaaaaaaaaaa 😀

dievcence j BY SOM RADA POSLALA ALE ESTE STALE TOMU NEVERIM, AK MA OSPRAVEDLNITE A POCKATE NA BITIE SRDIECKA TAK POTOM vam ich poslem spuuustuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, moze byt ? 😉

cisielko
1. feb 2010

Kajka..páni, to je riadna tabulečka 😀

Cuki..super, koečne si da dočkala 😉

Denis..makám ako fredka, aspoň sa snažím..začiatok mesiaca, musím všetko postíhať ak už vo štvrtok neprídem aby to bolo hotové 😀 a čo ty, už makáš?

denis19
1. feb 2010

cisielko....já také makám jako blázen,jako kdyby mi platili nevím kolik 😀

brmbolcek...ropzumím počkej si ještena ty tt...také sjem čekala!!!!!

kajti...pij vodu!!!!! a klidne si dej i jedno kafčo na den,aby ti treba neklesal tlak,ale je to asi v tehuhu normálka 🙂

demizon
1. feb 2010

ahojte, dopĺňam info: BA-GF , VEK 29

brmbolcek
1. feb 2010

POCTIVO hlasim, volali mi s Heliosu a moje HCG je 1760 🙂 tehulky co vy na to ? je to akurat ? 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

DENIS--- jjj, to vies ze si pockam este to tam nejdem davat ani neviem ako sa to da ale ked to budem mat potvrdene tak v tej chvili sa to naucim ,...

uz som prezliekla periny, poupratovala domace doklady, papiere s heliku , nejaku postupnost to musi mat a idem si povesat bo mi skoncilo pranie 😉 🙂 ale vsetko robim v klude nenamaham sa ! 🙂

minka051
1. feb 2010

kajka men mi prosím ja z MT HEL na BR REP dík

brmbolcek
1. feb 2010

Minka - poslala som ti IP, dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre