Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dana10
1. feb 2010

Dievčatá hlásim že žiadne embryjko sa neprijalo nevedno prečo, test je negat. ☹ .V stredu idem dať novú žiadosť na 2IVF + pohovor s koordinátorkou pred KET

kajka39
1. feb 2010

minka- vsetky uvedene zmeny v zozname registrujem a vecer to hodim na kontrolu. Ako sa ty moja mas? u mna bez zmeny,tak ako doposial. Akurat mi zaludok akosi dobre po tych nevolnostiach nabehol, az sa cudujem ze mi tak travi.... 🙂

kajka39
1. feb 2010

danka-je mi to velmi luto, skoda 😔 ale dobre je ze mas aj snehuliacika. 😉

brmbolcek
1. feb 2010

Danka som ti odpisala v teme Helios.... 😉

Kajka- uz su u teba v nutri hladny , to ta nenapadlo ? 😀 😀 😀 tak nestradaj a dopraj im 😀 😀

dana10
1. feb 2010

Kajka no veru asi sú hladní a berieš ešte ten estrimax? 😝
Brmb.je to na dobrej ceste ty zas v pondelok uvidíš ako to srdiečko bije, to až vyskakuje z tej obrazovky paráda,paráda,.... 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 až budeš híkať

kajka39
1. feb 2010

...dobra rada, uz sa aj napchavam. Zjedla som uz cely rohlik a tresku a to som pred 1 1/2obedovala 😀 😀 😀 😀 Slubujem, ze ich vykrmim len nech ostanu v brusku hladosi 😀

cisielko
1. feb 2010

Danka..je mi to ľúto ☹ ☹ ☹ viem presne ako sa cítiš..musíš veriť, že mrazáčik je ten pravý bojovníček.,.nieje to ľahké ale nič iné nám neostáva 😉

denis19
1. feb 2010

danka.....to mi je líto,ale jak úíše čísielko...čekají na tebe jiní bojovníčkové!!!! 🙂

kajka...hezky vykrmuj!!!! to je dobrý príznak!!!!
Minka a ty ako?

dana10
1. feb 2010

Ďakujem Vám dievčatá už som si aj porevala, je na hov..

denis19
1. feb 2010

danka...klidne breč,co jiného mužeš delat!!!!

minka051
1. feb 2010

tak ja som tu trocha som ležala pozerala TV...pračka perie za mňa 😀 😀

dana júúúj to mi je strane ľúto ale nevzdávaj máš mrazáčika a ešte môžeš vždy dalšie IVF . Viem je to náročné .No mňa už šanca nieje. Tak hlávku hore ono sa to určite raz podarí ver mi 😉

Denis no stále rovnako nič len ma popichuje pri pravom vaječníku a mám také citlivé prsia ale inak nič.

denis19
1. feb 2010

tak to je dobre minka...je to sranda jak se po ET sledujeme, co?

viktoria77
1. feb 2010

Ahojte, ozývam sa len občas lebo nemám veľmi čím prispieť do tejto témy. Akurát dnes mi prišiel papier zo súdu, máme už stanovený termín pojednávania.

denis19
1. feb 2010

ty kokšo a to je rychlost a nejde o to čím prispeješ,ale o to , že pokecáme holka!!!

viktoria77
1. feb 2010

ahoj Denis. Tou rýchlosťou prekvapili aj mňa. Minulý pondelok podávala žiadosť a na budúci pondelok 8.2. máme pojednávanie. Takže dokopy dva týždne.

denis19
1. feb 2010

to je snad rychlejší jako svatba??? 🙂 a jak ? co nervy a tak všechno?

viktoria77
1. feb 2010

..to určite. Ale je to aj lepšie, načo sa to má naťahovať. A mm mi dnes oznámil, že prišiel od februára aj o robotu. Čo už, darí sa mu. U mňa celkom v pohode. Ja som si to sama zo sebou vyriešila, viem prečo to robím a netrápim sa. Sústreďujem sa na budúcnosť 🙂

denis19
1. feb 2010

obdivuji. jak dlouho jste byli spolu???

minka051
1. feb 2010

viktória asi blbá otázka, ale ideš riešiť rozvod 😨 No ked je to nutné tak to treby čím skôr. ja som tým prešla tiež 😝 , ale už radšej nikdy.

denis19
1. feb 2010

tak tomu minka verím, ty jsi nemela jednoduchý rozvod čítám

viktoria77
1. feb 2010

Na psychiku je to najlepšie riešenie. Nerozmýšlať nad tým a dokola uvažovať čo by bolo, keby bolo..treba ísť ďalej. Urobiť hrubú čiaru. Možno to vyznieva že som niaka necitlivá osoba, ale natrápila sa dosť. V októbri minulého roku boli štyri roky, čo boli manželia.

viktoria77
1. feb 2010

Jo Minka, rozvádzam sa, ale mi sa rozchádzame v kľude. Takže aspoň v tom je to lepšie, že nemusíme na seba vyťahovať špinu. MM s rozvodom súhlasí.

denis19
1. feb 2010

neuveritelné, že se dva rozvádí a je to v klidu....super na to vše 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

Danka tak teraz si ma prekvapila s tym hikanim 😉 😉 😉 DANKA MAS IP

Kajka - mas zacinajuce tehu priznaky 😉 ty hlados 🙂

VIKI... teda to je ina rychlost , to teda cumim 😉

viktoria77
1. feb 2010

..nikdy sme po sebe ani nekričali, takže všetko riešime v kľude, aj rozvod. Spolu žiť nechceme, deti nemáme, tak prečo by sa mali hádať. Nech si každý ide svojou cestou. Brmbolček, stačia dva týždne a je po manželstve. Ale to rozhodovanie, pokým to dospelo až sem, trvalo dosť dlho.

brmbolcek
1. feb 2010

ved preto ta dovolenka- 😉 😉 verim ze ti vela veci vyjasnila a nasmerovala ta na ten spravny ciel 🙂

viktoria77
1. feb 2010

rozhodnutá bola už pred dovolenkou, aj mm bol už oboznámený, chcela sa proste len odreagovať, vypnúť trošku. Ja váhala len preto, že chcela dieťa, a keď sa to nepodarilo, nemala prečo dlhšie čakať. Aj tak neviem, či by nás to bolo zachránilo, skôr len viac veci skomplikovalo. Je to dobre tak ako to je.

brmbolcek
1. feb 2010

- ide to tak ako to ma ist, a cas ti neskor vysvetli PRECO ? na to si teraz clovek ani nevie odpovedat ale casom na to pride 😉 , spravila si to co si citila ..

a este si nenahodila fotecky, cakame na ne viki.... 😉

viktoria77
1. feb 2010

..verím, že urobila dobre.
a fotky posielala na súkromné emaily. Takže pošli cez IP adresu a pošlem.

denis19
1. feb 2010

holky, já dnes celý den pročetovala na nete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsem závislák a co potom moje bublinka????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre