Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

leoni1503
23. feb 2010

ahojte, tak som vas znova prisla navstivit. dnes rano som bola na krv, nesla som do car, lebo ze vysledky budem mat az na druhy den, tak som kvoli tomu isla k mojmu doktorovi no a po odbere mi sestricka povedala ze vysledky budu zajtra, lebo oni koncia uz o 12... no co mam na to povedat, parada... Tiez sa ma pytala ze ci som mala doma pozitivny test, ze oni su vraj pozitivne vzdy, ze ani v krvi hcg 400 nemusi nic znamenat, ze to mi budu brat viackrat. no a to ze sa citim na mrchu je priznak tehotenstva aj mrchy a ze zatial ma aj tak vysetrovat nebudu... 😀 sranda ako je to vsade inak,ako tu citam. hlavne treba verit a nezblaznit sa 🙂

denis19
23. feb 2010

cisielko...ani nemám, jen jsem byla na genetickém UTZ v MT a takovém novém centru na diagnostiku nemocí a bylo to super..jsem z toho nadšená a mám úplne potvrzeno, že vše je jak má být a tam kde má být....

ty jdeš ješte na brigádu...rozumím, že každé euro je dobré,ale moc to neprehánej,on se organizmus i dost vyčerpá.....a na laparku bych šla teda až po Praze....uvidíte co vám reknou.....

brmbolcek
23. feb 2010

minka- nie si sama akosi sme skoro vsetky prechladnute 😉 😉 😉 chce to iba teply cajik , lezanie v posteli a pekny usmev 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak dufam, ze tie dve naplaste zaberu a dobehnu rast sliznice, a inak na chate ste teda dost boli , ze dlho 😉 😉 pekny predlzeny vokedn ste mali , super odychnuta , plna energie a cerstveho vzduch s hor 😉 😉 😉

Denis- pas sa este riesi , len neviem aku velkost ale uz som nasla aj rozmery tak pocas vikedu sa dam do toho , a nohavice tie este neriesim aj ked mi je zatial najlepsie v tepalcikoch , no ale v tych do mesta atd. chodit nemozem xi xi , a denis nie je ziaden tarzan- alebo rasista 😀 😀 😀 ona je pravy opak , staci sa jej kuknut do albumu a tie nadherne saty udu rozpravat za vsetko , ze je to jemne nezne ziena , 😀 😀 😀. denis , moze byt ? 🙂 🙂 🙂

cuko..- a nebudes to mat este skoro na test , ja by som testla az tak naten 12 skor nie, viem ze ta to laka ale pokym ti meska menzes tak bud v klude , este netestuj aby si sa vyhla sklamaniu 😉 😉 😉

ciselko- aj ja ta zdravim a stymi vlozkami neviem, neporadim, ved babice nase sa ozvu 😉 😉 😉

cukotka
23. feb 2010

leoni1503, zajtra sem pribudne od Teba príspevok, že si v tom 🙂

minka051
23. feb 2010

brmbolček No chata bola super a hlavne bolo tam krásne. Do rána aj nasnežilo a bolo to tam ako na vianoce.

leoni1503
23. feb 2010

aaaaaa, cukotka, beriem ta za slovo 😉 ty si kolky den od et? ja som si robila prvy test 9. den vecer a bol pozitivny. aj ked sa na to neda spolahnut, je to aspon spestrenie cakania, ze aspon nieco robim.

cukotka
23. feb 2010

brmbolcek, ja mám dostať ms až vtedy, ked idem na krv do centra, takže mi nemešká.

cukotka
23. feb 2010

leoni, ja som mala ET 15.2., a mám v tom chaos ako to mám počítať, že koľký deň.

brmbolcek
23. feb 2010

minka- tak v dobrom ti zavidim- ja sa teraz vybrat na vylet tak ide somnou cele tesco ci carfour, stale musism jest aj teraz mi prislo na chut, ze leco si idem dat tak ma ospravedlnte 🙂 🙂 🙂 ja este pridem

minka-. a napar sa nad hrncom so solou ja som tak vcera urobila a pomohlo mi to a uz sa mi aj lepsie v noci dychalo

a musim vam este nieco prezradit videla som nadherny kocik ale skutocne paradny , skoda ze som ho neodfotila ale aj to bude este tam raz pojdem k tomu nadhernu modernu postielku s baldachinom a hlavne je to ze za super ceny..... ja som skoro umrela ked som videla ceny, ze ci je to pravda a vsetko nove, novucicke ..... paradicka , super celu noc sa mi o tom snivalo , 😀 😀 😀

dievcence skusim poslat TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT te. virusiky aj ked stale neverim, ze sa nam to podarilo 😉 😉 😉 tak zatial len tak poskromne, casom budem stedrejsia 😀 😀 😀 😀

a tera hor sa na to leco , ja este pridem 🙂 🙂 🙂

leoni1503
23. feb 2010

cukotka, mne to nikto nevysvetloval, ale tak nejako som si to spocitala, ze den ET radsej, neratam, mne aj tak trasnfer robili okolo 13.00, a nasledujuci den je prvy. takze u teba by to dneska bol 8. den. Ale podla mna je jedno kedy si urobis test, len ked zacnes skoro, tak pokracuj a urob si ho aj na dalsi den, alebo obden, lebo 8.den to este moze byt skreslene. 🙂

minka051
23. feb 2010

brmbolček naparím už urobím aj nemožné len nech som do konca týždňa fit 😉

viktoria77
23. feb 2010

Čísielko ahoj, moc sem už nepíšem, občas prídem prečítať, pre mňa je to nateraz neaktuálne. Ale držím všetkým babám palce.
Ja sa mám fajn, s mm si už všetko vyriešila, aj BSM, takže si užívam slobodný život. Venujem práci a svojim koníčkom. A pozerám s otvorenými očami okolo seba, lebo ten pravý pre mňa sa stále niekde ukrýva 😉 😉

brmbolcek
23. feb 2010

minka- ja robim to iste 😀 😀 😀 , vypadla mi blomba a zajtra mam ist ku zubarke, a to mam plny nos 😉 😉

viki...- stastie si ta najde samo 🙂 🙂 🙂

viktoria77
23. feb 2010

brmbolček - verím tomu 😉

cisielko
23. feb 2010

VIki...som rad, že sa ukážeš..ja viem, že je to momentálne pre teba tabu ale to neznamená, že nám nemáš písať ako sa máš..ved preto sme tu..teraz ani ja nič netiešim tak môžeme kvákať o čom len chceš 😀

Denis..ejha, tak to si musím zapamatať aby som tam potom aj aj išla..takže je všetko úpne v opriakdu..tak už len krásne do rásť a potom už si spolu domka krásne žiť 🙂 a asi máš pravdu, laparkla asi až po Prahe 🙂

Minka..tak vám aj snežilo..a nám ani pred..síce mi tu boli pár km od BB 😝

Cuki..vak, aj ja mám pocit, že som si to celkom dobre naplánovala 🙂

brmbolcek
23. feb 2010

viki- a ja este viac 😀 😀 😀

cisielko
23. feb 2010

Leni..zabudla som..my sa neznameešte ale aj tak držím palce 🙂

leoni1503
23. feb 2010

cisielko to bolo mne? 🙂 dakujem , tesi ma, aj ja Tebe drzim palce a vsetkyyym 🙂

viktoria77
23. feb 2010

Čísielko máš IP 🙂

gubik
23. feb 2010

Ahojte dievcata,
Ciselko- anionove vlozky su bomba!!! Ja som videla reklamu na ne tu na MK a kedze mavam mykozy, tak som si povedala, ze to sskusim, intimky som mala mesiac a je pravda, ze mykoza nic. Dosli mi, takze idem znova objednavat 🙂

Leoni- tak to je drsna sestricka 😠

Cukotka- mas ten test Via nieco? Ten je vraj dobry. Drzim paste

Demizon- tak co Ti dnes povedali?
Vsetky VAs zdravim dievcata!

cisielko
23. feb 2010

Gubik..tak super..vidím, že sú dobré, budem skúšať..a ako sa máš ty naša nová tehula?

Viki..máš odpoved 😀

Leoni..áno to bolo tebe..som si všimla že niesi Leni ale Leoni, trošku som to skomolila..

Demizon sa má čo dozvedieť?

kati73
23. feb 2010

dakujem za privitanie 🙂

cisielko, PiGD je predimplantacna geneticka diagnostika, robi sa z jednej bunky embrya, Ked ma embryo 6 buniek / to je asi treti den od oplodnenia/, 1 bunku odoberu a sleduju chromozomy.. - doporucuje sa to pri opakovanych neuspesnych IVF , pri zlom spermiograme. Je v tom vlastne predlzena kultivacia..zdrave embrya sa potom vkladaju na 5 den od oplodnenia. Tie ,ktore vylucia by sa vlastne pri vlozeni ani neuchytili, pripadne by doslo k potratu. Ale ako vidis, nam sice zostali po PiGD 2 vhodne..a nic z toho. ale aspon nemame zbytocne zmrazene embrya..co by bol len dalsi neuspesny pokus.
Ci sa dam na tretie IVF...uvidim po konzultacii s lekarkou, co by mi este doporucila..ja laparku nemam, ale mam za sebou ine vysetrenie a priechodnost vajecnikov je ok.

gubik
23. feb 2010

Demizon ma ist dne na kontrolu do CAR+ na krv. Tak ma zaujima, co jej povedali, ci jej doporucili ten hatching a tak. O tom AH some ste nepocula
Cicielko- mam sa dobre, kazdy den ma boli podbrusko ako na MS? inak nic. Len sa musim setrit kvoli tej odlupujucej sa sliznici, takze len posedavam chodim na prechadzky a tak 🙂
Ty ako? Kedy bude laparka? mas uz termin? je super, ze si sa do toh tak pustila a ides porobit vsetky vysetrenia

kajticko
23. feb 2010

ahojte kočky popísali ste tu tolko ,že sa mi to nechce čítať 😉

všetkým prajem veľa štastíčka už dva dni ležím je mi strašne zle .
teraz varím polievku a fuuuuj hrozne mi smrdí 😲 len spím a rozdíchavam pocity fuj. už mi nič nechutí a na druhej strane ked som hladna je mi horšie 😠 pomoc čo mám jesť???????

denis19
23. feb 2010

Kajticko...co ti povím...musím vydržet, máš tam dva chústiky a každý chce neco jiného, ale jíst ted musíš, to je základ.....tak ať Ti varí nekdo jiný a ty jen konzumuj, to se ti časem upraví neboj......ale pamatuji se jak i bylo zle ,ale pokud jsem se nenajedla..tak ješte víc, tak jen bojuj...... 🙂

brmbolcek
23. feb 2010

kajticko, ahojjjjjjjjjj i ja som na tom tak som samy hados ked sa nenajem je mi zle a vypari ani citit z varenia nemozem 😒 😒 😒

leoni1503
23. feb 2010

Ahojteeee, tak drsna sestricka mi nakoniec povedala vysledky este dneska a mam hcg 250 a v piatok idem zase na odber. 😀

denis19
23. feb 2010

holky zlaté...... a to já mám cit na vune ted také ješte dvakrát silnejší a i luxusní saláma mi smrdí....neboj do devíti mesícu to pomine a potom hurá hovínka 😀 😀

denis19
23. feb 2010

leoni..tak to roste,ne???? super.

leoni1503
23. feb 2010

denis, som 14 dni po transfere a je to prvy krvny test, tak dufam ze je to dost 😒
sestricka pisala ze pozitivne a este mi do mailu dala smajliky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre