Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
26. mar 2010

vierka este neviem co si dam. Ale nechce sa mi varit, tak si bud len uvarim par zemiacikov s maslom alebo cestoviny so syrom a paradajkou. Nic extra a ty ?

viera6
26. mar 2010

romy...priznám sa ani mne sa nechce varit 😝 mam zo včera žemľovky a na rýchlo si urobím zapraženej polievky a na večeru hádam halušky alebo chlebovú babu.
Dnes mame zas pekne ,tak od rana periem naše a od rodičov periny,len tu strašne fuka vietor tak neviem ,či to poriadne preskne.Chcela som aj vecičky oprat ja nemám ešte nič oprate ,ale čakám aj na plienky už vyše týždna a nejak mi nechodia 😠
čo maš dnes na plane?

romy01
26. mar 2010

no ja som dnes hore od pol stvrtej, lebo som zas dostala zahu, tak som ti ako mechom udreta, nevyspata a unavena. Rano som bola v obchode, na poste a potom som si zacvicila a oprala este podbradniky a par plienok co som tento tyzden dokupila . Najem sa a pojdem spat no a poobede pojdeme s mm do tesca, po vetrovky co som tam bachla na vycistenie. Inak by sa mi patrilo este umyt dlazky a wc a kupelku - no uvidim ci sa mi bude chciet ked sa zobudim poobede.

A u nam tiez strasne fuka. Mala som ist povodne k dokine pre listok na peniaze a zaniest do socialky ale uz som to odlozila na pondelok

A este som vybrala listkove cesto a tvarok - asi upeciem nejake satocky

denis19
26. mar 2010

Ahoj holky!
Vierka , Romy......máte pestrý den!!!
Já se vrátila z porady a je mi nanic....ješteže končím a jdu na dovolenou 🙂
Romy, teším se na foto bríška....dáš i ty Vierka???? 🙂

romy01
26. mar 2010

denis aspon mas nejake vzruso a rychlo ti ubiehaju dni, ci ani nie ?

denis19
26. mar 2010

jo utíkáto v práci rychle, je tu toho dosti co se musí udelat a ted všichni tlačí,abych to a to dodelala, to je naučila, neríkám, že jsem ti jediná co neco umí,ale jediná co má GIS a ted to na tom všechno stojí!!! aspoň mám pocit, že jsem užitečná 🙂

sanris
26. mar 2010

ahojte

konečne som Vás prišla pozriet 🙂 nemala som poriadne ani kedy bo stále mi je 😝

krivka tebe už nevolnosti prešli?

romy kočík je perfiš

denis ty stále pracuješ ako včielka

sanris
26. mar 2010

a vierku som zabudla pozdravit tak ahoj

zdravím aj ostatné

romy ja som len v 8tt a už mám teraz problémy s bruškom ja ho mám také veľké ako keby som bola v 4 mesiaci minimálne 😀

denis19
26. mar 2010

ahoj sanris.......tak ako sa máš, mimo blééééé?????? a odfoť nám to bríško🙂🙂🙂🙂

romy01
26. mar 2010

ahoj sanris. Aj ja som ho mala v tom case ako v 4 tom mesiaci a teraz som na zaciatku7 meho a uz som ako pred porodom. Som zvedava ako budem vypadat v 9 tom - asi ako titanik pod vodou, lebo teraz som ako pred ponorenim 😀

krivka5
27. mar 2010

dobre ranko 🙂
vcera ste tu toho vela nepopisali...
sanris...ano este mi byva stale zle a to hlavne vecer ma az zimnica chyta. uz cakam kazdym dnom ze to prejde lebo to ma na mna zly vplyv. nechce sa mi nic robit iba lezat a vela papam a priberam 😒

tuzimpobabatku
27. mar 2010

krivka: čože tak zavčas rána?.. 😀 😀

tuzimpobabatku
27. mar 2010

ahojte dievčatá, chcem sa vás opýtať.....ja si pichám fostimon do svalu, ale s modrou ihlou. Je trocha tenšia a kratšia ako čierna s ktorou sa zvyčajne pichá do svalu. Čo si myslíte, nebude to problém? dúfam,že sa mi tá látka dostane do svalu?...s akou ste si vy pichali?

denis19
27. mar 2010

Dobré ránko!
tužim.....no já Ti nevím,ale pokud Ti ty jehly predepsali v CAR nebo dali v lékárne, tak snad vedeli co delají.....máš pocit, že jsou moc krátké na to že jdou do svalu????

krivka......no to není kdo ví co,že je ti takto........tak odpočívej co se dá,ale asi to prober s dr, ať ví o techto težkostech.
Zdravím všechny!!!!!

minka051
27. mar 2010

ahojte zdravím prajem peknú sobotu 🙂
Tak ja som už po KET, včera mi vložili 1 blastocystu tak teraz drobčeka hladkám aby u mňa pekne zostal.
tuzimpobabatku myslím že to nieje problém kludne si môžeš pichať aj takou ihlou.

denis19
27. mar 2010

minka.....ahoj!!!!! Tak blahopreji a mal ať se hezky vrtá!!!!!!!! 😀 Cítíš se????

minka051
27. mar 2010

denis ahoj
Včera som bola len strašne unavená, lebo tá cesta je hrozne dlhá, ale dnes mi je dobre, nič ma nebolí cítim sa fajn tak dúfam že to tak mám byť. Som na PN tak budem v klude. A ešte ma potešili že ak budem tehotná tak nemusím chodiť knim lebo predsa tá cesta je náročná, že stačí im to len oznámiť a môžem chodiť ku svojej doktorke. Tak to som rada.

denis19
27. mar 2010

minka...tak super,jen ta cesta je vskutku náročná....to je skoro na prespání tam,po KET....ale doma je doma 🙂
Jen ,aby to už vyšlo a bude parádička....... nevíme co je s kajkou..... 🙂

tuzimpobabatku
27. mar 2010

práveže mi dali všetky ihly oranžové, také pod kožu.Ale tie sa do svalu nepichajú.

denis19
27. mar 2010

když máš mít pochybnosti radeji se zeptej dr,ale sna je to OK.

romy01
27. mar 2010

ahojte kocky

minka - super, som moc rada ze mas gulocku v brusku. Teraz si tu ´PNku riadne vychutnaj. šup nohy hore a cely den len kukaj na strop a hladkaj brusko.

tuzimpovavatku - neviem ti poradit ale ja by som na tvojom mieste volala do caru ako pise denis. Ani si nepamatam ze by si niektora baba pichala do svalu. Ak je car cez vikend zavrety skus si zavolat na pohotovost, urcite ti poradia. Ja ked som si chodila davat pichat prehnyl na pohotovost, vzdy boli ku mne mili a zazelali stastie a aj mi odpustili pplatbu, vraj nech mam k uzitku.

denis ja som sa dnes tak natrepala a skoro cely den som prespala. Neviem co sa mi deje ale od poslednej poradne len zerem a spim a priberam ako prasa - 3 kila od stredy min tyzdna dodnes. Musim sa spamatat, lebo ma roztrhne ako zabu

denis19
27. mar 2010

Romy..klid...práve jsme vezli moji ekonomku domu z práce a ptala se mne co jsem pribrala a ona, že to mne už nedoženeš, ona v tehuhu pribrala 34kg!!!!! neboj to potom dáme dolu ani se nenadejem.....jinak já ted také víc pribývám,ale prý se opet zvetšil objem krve, plodovky a roste miminko!!! neboj nic,ale rozumím Ti, máš už nové foto? ani jsem se nepodívala!!!!

minka051
27. mar 2010

no tak dufam že už u mňa zostane. Len je mi je akosi až moc dobre nijaké pocity nemám a neviem či je to dobre.

romy01
27. mar 2010

minka podla mna nemas mat ake pocity, Ved si nemala ziadne OPU a nemala si take silne hormouse ako pri IVFku. Len klud. Proste nohy hore a nechaj posobit gravitaciu.

denis uz som ukecala mm aby sa pripravil ze ma zajtra bude fotit. Tak neviem ci stihnem dat foto doobeda alebo az vecer, lebo ideme zajtra na vylet tu po okoli, kym sa este vladzem hybat

majaja75
28. mar 2010

ahojte, prajem všetkým peknú nedeľu 🙂

chcela som sa spýtať že ako sa počítaju týždne v tehotenstve.....tu na koníkovi mi to ukazuje o týždeň viac ako v tehotenskej kalkulačke, tam mi to ukazuje týždeň a dni ( napr tu som v 7 týždni a na teh. kal 6týždňov a 1 deň)
Ďakujem

krivka5
28. mar 2010

ahojte!
majaja...tu ti to pocita od poslednej menstruacie a aj lekar ti to tak bude asi pocitat. aj ja tu mam 14 tt a som podla velkosti babatka zo sona 13tt. a na tom kalendari co mi meni aj obrazok babatka mam ze 12tt.no ale ja ratam podla oplodnenia vajicka 13tt 😀 mozes si vybrat, ale tyzden hore dole to je jedno hlavne ze sa to podarilo a male drobca je v brusku 🙂

krivka5
28. mar 2010

minka...mne nic nebolo do 5tt.ani prsia ma neboleli ako ine kocky ,ani mi nebolo zle, citila som sa uplne v pohode az som mala strach ze to nevyslo a aha teraz mi je stale ee . neboj je to o.k. a bublinka sa urcite uhniezdi 😉
denis...31.3. idem na kontrolu tak sa spytam dokiny ci to je normalne aby mi bolo tak strasne zle. nech mi da nejake cipky ,aby som mohla normalne fungovat...

denis19
28. mar 2010

🙂 ahoj holky..... 🙂
minka...to je dobre,že ti nic není,má ti být blbe ako Krivke, podívej jak je z toho na nervičky, že krivka???????

majaja a 6+1 je vlastne 7tt..tak je to ok a je to tak jak píše krivka 🙂 ,ale neboj jak bude mít jít prcek ven , tak on si pujde,ale na to máš ješte min30 týdnu čas!!!

ahoj krivka a dnes je lépe?

romy...zdar, tak já počkám na foto a hezky si užij venku energie. my dnes malovali chodbu, delali velikonoční úklid,ale na okna jsem zatím hodila bobka 🙂

majaja75
28. mar 2010

krivka......na akej stránke sa dá stiahnuť, ten kalendár s meniacim sa s obrázkom báa...aj tu na koníkovi som to niektorým videla

denis19
28. mar 2010

majaja zkus tuto stránku , pokud máš na mysli toto http://www.pregnology.com/preggo-ticker.php?day...
potom to jen vložíš do alba a je to. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre