Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

reachell
19. apr 2010

dakujem ja som taka popleta cukotka a mozem sa ta opytat? tebe kedy zacala nevolnost v ktorom tyzdni

reachell
19. apr 2010

bolia ma cele prsia aj v okoli ak sa ovsem pytas mna 😀

maryah
19. apr 2010

áno, pýtala som sa trba 😀 😀 😀 ... cukota je už pokročilejšia tehulka 🙂

cukotka
19. apr 2010

reachell, mňa tie nevoľnosti drapli asi tak v ôsmom týždni, alebo pár dní skôr. No mne bývalo zle iba poobede a večer, ja som ráno normálne fungovala. Teraz mi už nevolnosti prešli, ale zase ma berie spánok, ja bývam poobede tak strašne unavená, a pritom v robote iba sedím 😀

cukotka
19. apr 2010

maryah, ale mna prsia boleli, teda ja som mala pocit, že mi vybuchnú 🙂 Teraz je to už v pohode

maryah
19. apr 2010

a ako ťa boleli? celé alebo bradavky? a čo bruško, rastie?

cukotka
19. apr 2010

maryah, mna celé, ale nemôžem povedať, že by to bola bolesť, skôr som ich mala také napnuté. Doteraz som myslela, že nerastie, ale dnes som už mala problém s riflami 🙂

maryah
19. apr 2010

pýtam sa stále na tie prsia lebo aj mňa bolia na dotyk... joooj, dúfam, že sú to tehotenské príznaky 😅

cukotka
19. apr 2010

maryah, veď ale ty máš potvrdené tehotenstvo, nie?

zuzanabb
19. apr 2010

romy nic mi nepichli, som zvedava, co zajtra. len mi vcera kukol vajka, povedal velkost, ze teda to ide, len velmi pomaly, takze to budeme musiet tahat dlhsie a ze tym, ze ich mam menej mam aj nizsiu hodnotu hormonov - lebo mi ukazoval tabulku ako mi pomaly stupa hladina.
tuzim - mne uz raz davku zvysili, zo 150 na 225 neviem ci sa da este viac

romy01
19. apr 2010

zuzka tak sa skus opytat na tu stiplavku akurat neviem ako sa to vola, ale v heliose v case ked som chodila ja tak v ten posledny tyzden to pichali hned dvom babam a jedna z nich bola denis.

reachel - to HCG je hoooodne vysoke, ziadne mimomaternicove nehrozi. Neboj vsetko je OK. Len malokomu je vidno plodovy vacok hned. Ja som bola na 16 den po ET a dokina cosi videlaa ale nebola si ista, vraj by to mohol byt len naznak plodoveho vacku . A to tam hladala len preto lebo som ju resvedcila ze mam tri tehu testy pozitivne. 🙂

zuzanabb
19. apr 2010

luko, mne by tiez stacilo jedno vajko, ktore by to so mnou vydrzalo este 9 mesiacov 😀
romy, opytam sa doktora, ci su este dake moznosti aby sme ich rozhybali

romy01
20. apr 2010

Dobre ranko, nikde nikoho ?

Prave som dosla od doktorky a moj diabetologicky test musim v piatok zase zopakovat. Vraj to vypada tak ze tam doplietli vysledky. RAno na lačno a po hodine po vypiti glukozy mam vysledky super negativne no posledny odber po dvoch hodinach zrejme nebol moj, lebo to tam vyskocilo akoby som mala cukrovku uz dlhe roky a bez inzulinu by bolo po mne. Takze to zopakuju, ale horsie na tom bude ten komu dali moje vysledky, lebo si budu mysliet ze je OK. Ktovie ci na tu zamenu jeho lekar pride.

christie
20. apr 2010

ahojte, takze domaci tester neklamal, z krvi dnes potvrdene - 2.700 HCG. o tyzden prvy ultrazvuk.
Taka som rozrusena, ze odchadzam z roboty domov 🙂

zuzanabb
20. apr 2010

christie to je dako vela 😵 😵 😵 srdecne gratulujem!!! 😉
romy, dnes mi pichli tu stiplavu 🙂 aj ked mna absolutne nestipala, az bola sestricka prekvapena... ja uz asi nereagujem na nic 😅 V piatok mam odber, dufam, ze do vtedy budu mat spravnu velkost. Lebo dnes to zase nevyzeralo bohvieako na sone, pocita uz len s tromi vajkami v pravom vajecniku.
S tym diabetologickym testom je to ina sila. Urcite poplietli vysledky, dufam, ze doktor tej osoby s ktorou sa to poplietlo si to vsimne, lebo by mala byt s takymi vysledkami hospitalizovana.

maryah
20. apr 2010

cukota, ešte nemám tehotenstvo potvrdené, zajtra idem ešte len na krv... nevieš ozaj čo jo so strelkou? dlho sa tu neozvala 😲

denis19
20. apr 2010

Hezký podvečer preji!
Jak se vám vede devčata? Vidím nové tehulky, blahopreji a já doma z nemocnice!!!!! 🙂

cukotka
20. apr 2010

Ahoj Denis 🙂 no vitaj vitaj

Už je dobre?

romy01
20. apr 2010

ahoj christie - gratulujem to su ozaj riadne vysoke hodnoty. No a ktory den si po ET ? lebo ak si len nejaky 14ty den tak to normalne vypada na dvojky 🙂

pekny vecer vsetkym.

denis19
21. apr 2010

Dobré ránko!!
A kde se touláte holky, včera nikde nikdo, co to je za zpusoby???

Cukotka...dikas je mi fajn a tobe?????? CO nemko?

apple7
21. apr 2010

ahoj denis,
som rada, ze uz si doma, vsetko v poriadku? ako sa citis? a Karolinka?

apple7
21. apr 2010

Denis, musim uz odist, ideme na ET, drz mi prosim palce 🙂
Dakujem
Maj sa krasne a davaj na seba a Karolinku pozor 🙂
Pozdravujem aj ostatne...ahojte

denis19
21. apr 2010

Apple...držím silno,potom dej vedet co a jak!!!

minka051
21. apr 2010

Ahojte
Tak napísali zo Sanusu embrya majú k dispozícii hned tak tam idem zavolať a objednať sa na pohovor. Stojí to 10 000Kč tak to sa ešte dá.

viera6
21. apr 2010

Ahojte!!!
apple.......držim palce!

jej Deniska,,,ty si doma super.Domáce liečenie je len domáce 🙂 😉 Tak ako sa mate?

minka.......tak to je super a kedy tam teda idete?

romy01
21. apr 2010

apple - drzim palce. CMUK

minka iba 10 tis ? nepomylila si sa? Alle super sprava ze nemusis cakat a este lepsia sprava je ze sa nevzdavas - moooooc ti drzim palce

ahoj vierka a denis. Bola som v tej poradni a vsetko je OK. Iba musim dotiahnut este ten diabetologicky test v piatok a pondelom a mam pokoj. Najblizsiu poradnu mam 12 maja a to mi uz aj ukoncia PNku a nastupujem na metarsku.
Inak vam poviem ze sa na mna lepia pliagy - jednak sa mi rano objavila horucka na perych a este ma aj boli uzlina - ale desne to boli. Taketo pliagy neznasam, radsej by som prijala nejaku chripku ako toto.

minka051
21. apr 2010

no tak už som taj aj volala, objednali ma na 30.4. to je super. 🙂 🙂 A dokonca je tam lekár čo tam pracuje zo Slovenska tak ku tomu ma prideli vraj si lepšie pokecáme.

romy nie nepomýlila embrya naozaj toľko stoja.

viera6
21. apr 2010

minka.....paráda tak 30.4.je cupy dup 🙂 moc držím palce

ahoj romy......ja som mala poradnu včera a na dalšiu idem 4.5.kde už tiež ukončujeme 14.5.PN doktor ma chcel už vypisovať teraz ku 30.4.ale som ešte nechcela.Inak horúčku som mala vyhodenú aj ja asi tak pred tyždnom a bol to teda otras.Dnes som sa bola trošku upraviť, melír už bolo teda fakt nutny 😝 😅

viera6
21. apr 2010

romy malého máš už otočeného?a čo fotka aj tu si dostala? 🙂

denis19
21. apr 2010

Ahoj holky, tak jsem se vrátli s lítání po doktorech,ale vyrízeno a všechny léky mám už doma!
Minka....asi mi neco ušlo....ale super.....jdeš si pro embrijka...či ako?

romy...tak jen klid, magneb6, bekomplex a bude dobre.
Jak se jinak holky máte? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre