Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

jejo
12. aug 2010

@brmbolcek a ty si bola na IVF?

brmbolcek
12. aug 2010

@jejo- mas IP 😉 😉 😉

jejo
12. aug 2010

aj ty 🙂

brmbolcek
12. aug 2010

🙂 🙂 🙂

demizon
13. aug 2010

Ahojte, tak dnes som bola na krvy...a som tehotnaaaaaaaaa, len musim ist za 5dni znova na krv lebo hodnota HCG bola este nizka ale bolo to tam 🙂 ja som si robila test na 9 den po KET, kedy som ciarku videla ale velmi velmi slabo, druhy test som robila na 11.den po KET a tam som uz nevidela nist...ale bol to iny test ako ten prvy a aj menej spolahlivy t.j. hodnota HCG nad 10 UI...tak dufam, ze mi to vo stvrtok potvrdia....

bbtina
13. aug 2010

@demizon a akým testom si sa testovala prvý krát?

demizon
13. aug 2010

mamatest

denis19
15. aug 2010

Halooo,, devčata...stimulujeme a maminkujeme, kde je kdo???? 🙂 Mám chvilku volno.....

brmbolcek
15. aug 2010

halo halo, @denis- servus moja ako sa mame ?

brmbolcek
15. aug 2010

mne stale vypadava net v tejto burkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

holly74
15. aug 2010

Ahojte, som tu prvýkrát a mám na vás otázku, pls. ak mi viete poradiť, napísať názor. Práve stimulujem , 1 krát, 1 IVF. Pichám si gonal, dnes som 6. deň cyklu, ráno som si teda dala 5. injekciu (150 jednotiek). No a skoro vzápätí som na vecku zistila ovulačný hlien! Myslíte, že už môžem ovulovať 😨??? To by snád nemalo byť tak rýchlo??? Keďže je nedeľa, do CAR je zbytočné volať...na kontrolu idem zajtra ráno, tak dúfam že mi nepovedia, že je všetko pasé....
Díki!

majaja75
15. aug 2010

@demizon super...silno silno gratulujemmmm a držím palčeky

demizon
15. aug 2010

Ďakujem...snáď to vo štvrtok vyjde 🙂

denis19
15. aug 2010

@holly74 to nereš, injekce ti nbavodí cyklus tak, aby to vyhovovalo doktorum...tak klid, jen píchej dál a oni ti reknou co a jak dál..a nezatežuj se tím 🙂

annamary27
15. aug 2010

@holly74 ja som si počas ivf vôbec nevšimla či a kedy som mala hlien,proste som brala injekcie podla pokynov lekárov a pekne som vypestovala 19vajíčok. 😉

martinaaaaa
15. aug 2010

@majaja75 jejo ahoj majka ako sa mas 🙂

majaja75
15. aug 2010

@martinaaaaa ahoj...mám sa celkom dobre....malinká kopká a niekedy až moc.....ale hlavne že je ok. A už sa na ňu tešíme. A čo Ty?

romy01
15. aug 2010

ahojte kočky.

Ja fakt neviem či som taká nemožná alebo čo, ale ja nič nestíham. Nechápem ako moja mama zvladala tri deti , k tomu varila, hrala sa s nami a čítala nám a doma sme mali vždy všetko vyleštené. Jedine že sme boli asi zázračné deti, lebo pri tomto mojom anjelikovi s rožkami sa mi neda ani pomaly prach utrieť. Ako sa mi mamičky máte ? Dúfam, že ked mm bude už chodit do prace po dovolenke, ze si najdem cas aj na mk, lebo takto sa staram o jedno dieta navyse 🙂
Inak Timko je zlatučky, ale stale si vyzaduje nasu pozornost, clovek ak nešaškuje tak nam vreští. Neexist aby sme si ho par minut nevsimli a nedajboze ze si idem umyt vlasy a on sa nahodou zobudi. Tento tyzden ideme kupovat nejaky batoh do ktoreho ho cez ced strcim a supnem na seba lebo mam ruky vytahane uz ako opica.
No a co sa tyka pokrokov, tak sa konecne zaujima o hrajucu kravicku a super sa zacal usmievat - tak vedome a najviac sa smeje pri kupani. Ked chce papat alebo ho tlaci brusko na grganie tak hovori " geee" a ked sa stazuje tak pouziva " bleee" sem tam vypoti " maaa" a dva razy vyprodukoval taku hatlaninu nieco ako " kakeki" ale to neviem co tym myslel 😀 😀 😀

vierka denis ako sa mate ? Denis posli mi nejaku tvoju adresu na mail a poslem ti fotky zo stretka - su to super zabery.

Nestiham vas docitat, tak by mi mohla niektora napisat nejaky prehlad ze komu mam gratulovat k tehulkovaniu alebo miminku ?

martinaaaaa
15. aug 2010

@majaja75 no to sa tesim ze je v poriadku 🙂 mne akurat strasne narastlo brucho ale nikde inde som nepribrala tusim si aj ty pisala ze ti hrozne vyliezlo brusko 😉 ale velmi sa tesime na babetko 😉

majaja75
15. aug 2010

@martinaaaaa ja som zatial pribrala 6 kg, ale bruško mám už poriadné a to ešte bude len poriadne rásť

martinaaaaa
16. aug 2010

@majaja75 velke brusko je strasne pekne len ku koncu dost neprakticke 🙂 a este sa opytam co ti chuti jest ci mas dake chute ja by som jedla mesko a okrem toho vsetko ale na sladke chut nemam vobec 😒

majaja75
16. aug 2010

@martinaaaaa ahoj, práveže mi nechutí moc, skôr ovocie, extremne chute nemám a priznám sa že ani mäso nemusím, to jem z povinnosti

martinaaaaa
16. aug 2010

@majaja75 tak to ovocie je pre babu typicke 🙂 mesko vraj vesti chlapca no ved uvidime len nech je zdrave 🙂

holly74
16. aug 2010

Denis19, díki za radu, snažila som sa mať iné myšlienky 🙂 Doky dnes potvrdil že ovu určite nebola, pichám sa ďalej teda.
Pekný večer všetkým!
H.

denis19
16. aug 2010

@holly74 no vidíš, tak nemysli na hlouposti a jen na pozitivní výsledek, držím palec ho 🙂 lka

denis19
16. aug 2010

@holly74 no vidíš, tak nemysli na hlouposti a jen na pozitivní výsledek, držím palec ho 🙂 lka

mirka321
17. aug 2010

ahojte ...
, tak aj my sa pripravujeme na IVF od septembra, proveru, decapeptyl a gonal mám nachystané a ide sa do toho....
pekný deň...

annamary27
17. aug 2010

@mirka321 tak tfuj-tfuj,veľa šťastia pri stimulke 😀 😀 😀

figurka.m
17. aug 2010

ahojte kocky
denis, romy vierka, tak ako maminy, ste v jednom kole, vsak, babatka posluchaju?

zdravim tehulky, brmbolcek, krivka, uz sa to krati aj nam

ja som bola dnes na poradni, brusko mi tvrdne ako blaznive, robil mi doki UTZ, tak sa nam to zhorsilo, uz su zvacsene obe oblicky, maly bude musiet byt hned po porode vysetreny a sledovany na nefrologii, mam priserny strach, zato je to valibuk uz ma skoro 2400g, neviem ako zvladnem porod, boze len nech je v poriadku

tara_
17. aug 2010

caute babky,
pisem prvy krat a velmi Vam vsetkym fandim 🙂
Vyzera to tak, ze aj my pojdeme na ivf, preto by som sa rada spytala, ci mi neviete niektora povedat fakt aspon uplne priblizne, co ma to bude stat, aj ked budem mat prve tri cykly hradene poistovnou.
Vsade su same vyrazy, ktorym nerozumiem, a preto neviem, co bude pri tom potrebne platit navyse, teda co nie je hradene poistovnou.
Viem, ze sa to asi neda urcit, ale velmi by ma zaujimalo aspon priblizne.
Dakujem moc 😀

eva76
17. aug 2010

Ahoj, ja som bola tiez v ISCARE, schvalenie ziadosti trvá cca 1 mesiac, potom zacnú hormonálne injekcie a odber vajicok. po odbere asi za 3 dni sa ide na transfer a po 14 dňoch na krvné skúšky. nám to vyšlo az na 4 krát

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre