Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
28. júl 2010

to som brala aj ja

mirka7582
28. júl 2010

@kuspitka super utrogen sisi v kladala do posvi. ja som este v den prenosu spinila od ftedy nic 😀

kuspitka
28. júl 2010

ja som ho aj jedla ked som spinila

mirka7582
28. júl 2010

@kuspitka ja si v kladam do posvi 🙂 ale je to vpohode uz nespinim to asi sa maternica este cistila myslim ale ma boleli prsia ako na menzes 😀

kuspitka
28. júl 2010

@mirka7582 tak to je dobre,ked nespinis.neboj vsetko bude dobre

mirka7582
28. júl 2010

@kuspitka ano som tomu velmi rada 😀 preto si myslim ze sa uchitili
😀 obe

kuspitka
28. júl 2010

@mirka7582 uvidis moja.len nechcem ,aby si bola sklamana...
a mas aj hore nohy?

mirka7582
28. júl 2010

@kuspitka vsak uvidime 😀 nie nemam ale vela lezim ,lebo moje bublinky velmi nemaju radi ked sedim dlho akebo ked idem autom 😀

romy01
28. júl 2010

ahojte dievcata.

Ja sa ospravedlnujem, že vás tak zanedbávam, ale ja som " kompletne rozbita " . Maly je celkom v pohode, sem tam si ulavi vreskotom, a to som hned na nohach a čičikam. Papa pekne aj nam poriadne podrastol - sme ho merali a ma min 60 cm. Uz mu je skoro vsetko male, tak som bola dokupit vacsie body. aj dupajdy. Najhorsie je, ze ked sa moc v noci nevyspim, tak si cez den vobec neoddychnem, lebo s nim chodim na prechadzky, potom k nasim a poobede zas co to upracem, a podvecer je zas on dost hore a musime sa mu venovat. Tak sa to pomaly zbiera a uz len cakam kedy zaspim postojačky 😀 😀 😀 A pritom som presvedcena ze moj Timko je jedno z tych super spinkavych a kludnych babatiek. Neviem si predstavit mat narocnejsie dieta a nebodaj dvojcata . Klobuk dole pred mamickami dvojcat 😀

mirka7582
29. júl 2010

ahojte zienky dnes mi je na hovno isla som na k lekarke a od vtedy je mi na grc cela som bleda ☹ este mam aj vytok ☹ ale nieviem ci to odliekou utrogestan si vkladam do posvi ☹ je biely ten vytok ☹pevne verim ze je vsetko ok dnes ranno ma aj bradavky svrbeli 😒 och

figurka.m
29. júl 2010

ahojte 😀
@romy01 to je normalne, ze si rozbita, nas maly bol tiez kludne babo a ja som bola na tom rovnako ako ty, zostava ti len vydrzat, drzim palceky 😉 inac pekne rastiete, chlapisko ako sa patri 😀
@mirka7582 ten biely vytok je urcite utrogestan, a to ze ti je zle je dobre znamenie, drzim palce 😎

mirka7582
29. júl 2010

@figurka.m dakujem 😀 aj ked som 3den po ET moze mi byt 🙂

denis19
29. júl 2010

dobrý večeč devčata....tak jak tak koukám, maminky nestíhají a tehulky si užívají,co?????? kde je kdo? já mám chvilku čas a není s kým splknout 🙂 🙂 zdravím všechny!

mirka7582
29. júl 2010

@denis19 ahoj denis ako sa mas ??? 🙂 ako si uzivas materstvo

figurka.m
29. júl 2010

@denis19 tak ako to ide, malicka rastie do krasy, vsak?
no ja si moc neuzivam, nenormalne mi tvrdne brucho, boli sme dnes vonku a ledva som dosla domov, nasadila som si aj magnezium , uz ho berem tyzden, trosku pomohlo ale nic moc, inac niekedy mam pocit, ze mam v brusku malu chobotnicku, nechapem ako moze kopat na vsetky strany naraz vratane krcka a mechura a zaludka........

denis19
30. júl 2010

@figurka.m dobré ránko.....karolínka no roste jako z vody, to je pravda a nikdy bych tomu neveriloa, že to pujde tak rychle, už mi vubec nepripadá malinka, jako nedonoseňátko 🙂 už jsem musela i prikoupit vetší body a pižamo 😀 jinak je to takový kolotoč povinností,lteré dobre znáš 🙂 už se teším,že bude ješte tak o dva mesíce starší a už se s ní budou dát delat vylomeniny 😀 😀 😀 jinak je to pohodička...dnes dokonce prospala celou noc...neuveritelné 😀 má i své dny,ale to patrí k tomu, my také nemáme denne dobrou náladu 🙂
neboj se nic, už jsi temer v cíly a tvrdnutí ustane a chobotnička bude v porádku
@mirka7582 jak píšu je to pohoda,ale nekdy zabírák...kdy budeš testovat?

@romy01 ako??????? 🙂 moc na vás myslím a i na @viera6 a sárinku 🙂
ale i na ostatní tehulky, které se tu ani neukážou 🙂

brmbolcek
30. júl 2010

ahojte maminy aj nemaminy 🙂 🙂 🙂 a coskoro maminy

..uf...dlho som tu nebola , boli sme v Blave nakupit do domceka co je treba v Ikei..... a stale vyberame a zariadujeme, tak nestiham citat

inak moje mimino kope tak ako figurke, tak viem o com pises 😉 😉 😉 inak sa mame fajn , a miminko poslucha je dobrucke 🙂 🙂 🙂
@denis19,@viera6,@romy01,@krivka5- ako sa mate ? som rada ze i napriek svojim povinnostiam sem tam prispejete 😉 😉

zelam pekny dnik aj ked uprsany , 🙂 🙂 🙂

denis19
30. júl 2010

brmbolcek..akosa býva?

brmbolcek
30. júl 2010

@denis19- dakujem za opytanie, este nebyvame ale uz sa byvat dat , zatial vybalujeme veci s krabic atd...
vcera sme doviezli novu postielku aj madrac aj baldachyn..... tak sa tesim z toho .....
Karolinka , vidim ze ti robi samu radost , kocanda jedna pokom to dieta moze byt ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zajtra ideme este zmontovavat skrinu a ja sa budem dnes bavit poobede s kuchynkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
moc moc sa tesikujem 🙂 🙂 🙂 momentalne varim hovadziu polievocku aby bolo pocas vik. navarene , este robim halusky so syrom alebo s bryndz... a zajtra spravim kuracie prsicka a zemiakova kasa ....

a co sa u vas vari ? ? ?

mirka7582
30. júl 2010

@denis19 ahoj v pondelok bude 8den 😉 moj muzicek uz tlaci aby som si urobila 🙂 som zvedava 😅

denis19
30. júl 2010

@mirka7582 tak to bude náročný víkend co???? 🙂 ale neboj......takže pondelí to jistí?

mirka7582
31. júl 2010

@denis19 ale v pohode aj dlchsie by som vydrzala ale moj mangel ach jaj 😀

krivka5
2. aug 2010

ahojte 🙂

@brmbolcek ako vidim tiez ste boli na nakupoch v ikei. teda my ked tam sme, tak tam stravime pol dna 🙂
@denis19 tak Karolinka uz pekne spava 🙂 to je fajn. nas maly kope hlavne v noci, tak dufam ze ked sa narodi nebude nocne vtacatko 🙂
my sme boli na vikend v nitr.rudne na chate a bolo super 🙂 este nejaky tyzden a budem na materskej 🙂 ten cas leti 🙂 postielku a prebalovaci pultik uz mame poskladane,ked pofotim hodim do albumu. teraz mame dilemu, kde budeme babo kupat. kupelna je sice velka,ale prebalovaci pultik mam vedla postielky v izbe. no ved este mam dva mesiace cas na doladovacky 🙂

figurka.m
2. aug 2010

ahojte
dievcata tak vidim, ze vy uz chystate postielky, uz by som mala pomaly zacat aj ja
nasa figurka kope tusim permanentne, ci je noc ci den,niekedy sa mi zda, ze sa chce prekopat von, nedockavec malicky 😀
@mirka7582 no ako robila si testik?

kuspitka
2. aug 2010

ahojte.ako sa mate???

mirka7582
2. aug 2010

@figurka.m ahoj ano negativny 😒 ale moj dr. povedal ze je to skoro ze si mam spravit na 10den a ze sa nemam stresovat aby som nezacala krvcat 🙄 tak tam je este sanca 🙂

kuspitka
2. aug 2010

@mirka7582 a kedy si si robila test???

figurka.m
2. aug 2010

@mirka7582 no ja som na 8 den mala tiez negativny a na 10 tam uz boli //, tak drzim palceky 😉

mirka7582
2. aug 2010

@kuspitka dnes ☹
@figurka.m dakujem dufam ze tam budu // lebo dnes som taka vystresovana ze az aj polievka sa mi sekla ☹

kuspitka
2. aug 2010

@mirka7582 a to je kolko dni uz od ET???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre