Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
13. jan 2010

ahoj holky.....
kajticko já nepíchala nic takového...jak se máš?????

denis19
13. jan 2010

Romy....tak to ukaž potom fotečky...co jsi nakoupila....... 😕 jsem zvedavá
jo a naše mimčo je stydlivka a neukázalo co má a stále melo prekrížené nožičky.....

viera6
13. jan 2010

Ahojte
denis pýtala si sa na odbery?

cisielko
13. jan 2010

Denis..ty si bola včera na opdarni sa mi tak zdá, či dnes..no a čo noé, ako sa máte?

Kajtičko..ja idem v piatok do Heliosu na pohovor ohladne KEt, tiež si idem zobrať recept na lieky, ktoré idem brať od 1DC a to je asi v piatok..tooa ni neveim čo je 😕

denis19
13. jan 2010

vierka jaké myslíš odbery???? jako krev a moč a tak?????

viera6
13. jan 2010

denis ,ano myslela som tu krv.

kajticko
13. jan 2010

denis no paradne ved sedím na vajíčkach a stražím 😀 😀 zajtra mmám sono

čisielko super tak sa Ti to zas pohlo a idete na to 😉 držím palčeky nech to tento krát víjde

denis tak si to tehotenstvo dúfam krásne užívaš. ja som od 1.12 PN a užívam si to úplne manžel začal dorábať detskú izbu a prach mam všade 😠 😠 povedala som mu ,že ma na to týžden ja už potom neupratujem a ostava to na nom 😀

mariamaria
13. jan 2010

figurka neboj moja,folikuly dorastu a aj dalsie hadam sa vykluju..neboj nic!!!!sila pozitivneho myslenia!!!!!!!!!!!! 😅 nezabudaj!baby ako dnes?

romy tak drzim palec na super nakup!!!!potom pridaj fotecky z veciciek!!kiezby sme uz vsetky mohli kupovat pre babo vecicky ,alebo babetka 😀

demizon super drzim palce!!!!

ja som na tom uz ako bomba total na explodovanie !!!baby ,ktore uz mate po OPU ,mali ste aj vy vytok este pri stimulke?ja som dnes mala ako pri ovulacii bielkovy 😖 co to je?dufam,ze mi nepraskli folikuly...ale citim sa rovnako ba horsie napuchnuta...a boli ma aj jazda autom ,ked ma natrasie je to strasneeeeeee citim cely podvozok ,vajecniky..vsetko...zajtra sono..a Pregnyl...a ide sa na to...ozaj ked je 14:sono tak pregnyl je uz len jedna inj.???ci kolko????dakujem

prajem pekny den

romy01
13. jan 2010

ahojte tak som spat z nakupov

takze pre tehulky a buduce tehulky, co by si uz aj nieco kupili mam tieto info.

Cela akcia je zamerana hlavne na drogeriu - to znamena - plienky jednorazovky balenia a znacky od vymyslu sveta, detska kozmetika - ale len niektore znacky a vela kadejakej vyzivy - rozne presnidavky a pripravene polievky - to ja teda mojmu krpcovi davat nebudem, radsej mu uvavim mrkvu a jablko.
Ja som kupila textilne plienky - 70x70 cm 10 kusom za 8 euro a 9 centov - to je super cena - bezne stoja cez 10 euro. Potom vlhcene obrusky na zadocek - znacka papmers stoji vyse 5 euro balik a tesco znacka cosi vyse 1,50 - mam jeden balik na vyskusanie, ci dieta nebude mat nejaku alergicku reakciu.
Co sa tyka textilu - tvoril asi len 20 % na ploche z akcie, mozno ani to nie. Bolo tazko nieco vybrat, lebo mali bud cisto dievcenske motivy - ruzova alebo cisto chlapcenske - teda modra a kedze neviem isto co cakam, je to tazke, lebo nemali nic neutralne, iba jedna kolekcia bola cisto biela so sivymi obrazkami, ale to sa mi zas az tak nepacilo. . Medzi akciou mali dolozeny aj novy tovar - nova kolekcia ale ta nie je v akcii. Cize cenovo ma to prilis nenadchlo. Nakoniec som navela navela vybrala dve body s dlhym rukavom za 2,50 co by mohlo byt aj pre chlapca a asi aj pre dievca. No tieto motivy som brala ako posledna - bol tam boj medzi mamickami a starymi mamami.
Co sa tyka akcioveho tovaru - nova kolekcia - niektore veci boli v akcii ale napr tricko a k tomu teplacky stali vyse 6 eur- po tych nakupoch vo vypredaji sa mi to zdalo vela, ale zas vyhodou bolo ze mali vsetky velkosti az do 1 roka a tohoto tovaru tam je dost.
Tot moj postreh.

cisielko
13. jan 2010

Romy vidím, že si aj niečo kúpila, tie krátke body sú krásne..no raidne akcie..teda, ja len tak čumím 😉

mariamaria
13. jan 2010

romy tak si vela nanekupila ,co?skoda...no lepsie je nakupovat ,ked uz vies ,co cakate 😀 ako sa inac mas???

denis19
13. jan 2010

Ropmy, opet super úlovečky 🙂

cisielko ...jinak se máme dobre, jen jsem už trochu nervoz z tech doktorských pojmu a jejich jednoduchosti, nejradeji bych byla kdby mi nekdo vše dopodrobna vysvetlil,ale to asi není možné, tak verím dr a dej se vule boží 🙂 🙂
vierka...brali krev na triple test, chceš-li screening, výsledky jsou cca za 10 dní a UTZ se potom delá 20tt a to je morfologický , jde orgán po orgánu a kouká 🙂
už ani radeji nestuduji na in´ternete nic, neboť potom magorím....jak jsem rekla, dej se vule boží!!!!!

denis19
13. jan 2010

kajticko a jak ti vychází OPU?????

minka051
13. jan 2010

Ahojte zdravím
Vidím tu sa chodí po nákupoch. ja pekne makám v práci a snažím sa urobiť čo najviac lebo po UTZ chcem zostať doma na PN.

mirm
13. jan 2010

kajticko mozno sa uvidime resp asi urcite, lebo si myslim kedze ide vikend aj mne nasadi uz cetrotide a sestricky mi budu musiet ukazat ako sa to picha 🙂

cukotka
13. jan 2010

dievčatá pozdravujem Vás a držím všetkým palce, každej z Vás nech dobre dopadne to, na čo čaká 🙂 Nákupným maniačkám tiež želám veľa dobrých úlovkov 🙂
No ja si pestujem tú moju cystu, a papám tabletky a čakám 🙂

kajticko
13. jan 2010

denis cca 18.1. baby pozerate damsky magazin je tam o umelom oplodnení hovori tam moj lekár.

mirm dúfam,že ti nebude ukazovat to cetrtide sestrička ta čo mne ,včera som mala prv u injekciu ona to namiešala kým sa si ja Gonal pichla a potom mi to len opisala ako sa to namiešava lepšie je ked to vidím.samozrejme som s tým mala dnes problem zvladal som to ale určite som to dovrzalaa. picha sa to inak ako gonal nemám s tým problem ale s tým miešaním. tak zajtra ich poprosím nech mi to ešte raz ukažu .a pichnu tam

cisielko
13. jan 2010

Minka tak len peke pracuj aby si bola ptom pekne domka 😉

Kajtičko, ved to je na bud. týždeň..ako to letí 🙂

Cuki..tak ty len pekne doprac tú cystu blbú a potom šup sa do boja 🙂

Denis..tak nič neštuduj lebo budeš iba zbytočne magoriť 😝

kajticko
13. jan 2010

to ano čisileko ja mám kratky protokol tak to nabralo vysoke obratky 😉

kajticko
13. jan 2010

cukotka ani sa nenazdáme a za chvílu kočíkujeme spolu 😉

denis19
13. jan 2010

jééé holky takové super plány a mne práve volal gynekolog, že mi dojedna termín na amniocentézu, že mi ji doporučuje, tak jsem z teho nesvá...prý vzhledem k veku.......

kajticko
13. jan 2010

denis ako som bola v juli v nemocnici mala som tam baby robili im to a povedali že to není nič hrozne. robili 5 báb a len jedna za druhou vychadzali baby to zvládali úplne v pohode.

brmbolcek
13. jan 2010

vsetky vas zdravim a po dlhom dlhom citani znova opat pisem , povedala som si ze znova opat napisem az vtedy ked budem tehotna ale zatial sa tak nestalo.....

Danka ahoj teba zdravim a drzim ti palce aby to vsetko vyslo tak akosi zelas.. 😉

A ostatnym kockam taktiez

brmbolcek
13. jan 2010

citala som vas uz od stimulacie... na ivf... brala som puregon -pero a diferelline plus provera ... moje davky boli 125jednotiek a potom mi to zvysili na 150 jednotiek..... ku koncu mi pichali nejake HCg do zadku, ktore inac stipali... neskutocne.....

V pondelok som mala OPU aj Danka 10 tam bola mala velmi peknu urodicku tak sme boli spolu na izbe skoro stale sme kecali.... a potom tam bola este jedna kocka mala iba jedno vajicko mimo tych 5 tak jej moc moc drzim palce aby jej to vyslo 😉

Som v stadiu cakania ako sa mi budu vyvijat emb.... v pondelok mi vybrali DVE-jednotkove a DVE-dvojkove , na dalsi den som volala v utorok tak teta embryologicka mi povedala ze jedno sa neuchytilo a ostali nam 3tie sa oplodnili... no a dnes som nemala volat az zajtra ako sa im bude darit v deleni , no mne to nedalo a zavolala som a teta embryologicka mi povedala ze jedno je 5-bunkove, a ostatne 2- su 4bunkove, myslite si ze som to pokazila ze sa dnes na ne pozreli ? a nemali aby som im nenarusila vyvin.... velmi sa bojim ze som to dnes pokaslala a narusila som ich hniezdecko...... ak mozte poradte .... ale moj strach bol vacsi, myslela som ze uz nemam ani jedno.... asi po dnesnom pozreti v miske dufam ze som to nepokazila .....

denis19
13. jan 2010

kajticko...tak si mne uklidnila, ted mi i kolegyne ríkala, že ona byla a je tu a její syn také, takže jsem to prijala a jdu na to!!!!

kajticko
13. jan 2010

brmbolček verrím ,že ti to dobre dopadne krásne nás tu pribúda 🙂

denis budem držať palce aj ja by som sa bala ,ale vážne to nič není 😉 😉

bola tam kočka čo čakala dvojičky jej to robili na dva krat a zvladla to statočne

dana10
13. jan 2010

Brmbolček díky aj ja tebe želám to isté.
Mariamaria, ja som žiadny biely výtok pri stimulke nemala.Pichala som jeden pregnyl/5000/=1ampulka prášku+1ampulka roztoku,spolu sa to zmieša

brmbolcek
13. jan 2010

danka servus ako sa citis ??

dana10
13. jan 2010

Píšeš aj v inej téme že? Zatiaľ v pohode brucho ma už nebolí ale stále ho mám veľké, asi som pribrala z tej stimulky.Ty si dnes volala do Helíku ja som nemala odvahu aby tam nezošaleli z tých telefonátov?A ty ako?

brmbolcek
13. jan 2010

kajticko mne to miesal manzel tak som mala o polovicu pichacky menej xi xi .. neboj to zvladnes jedna ampulka , jeden prasok a sup uz je to tam 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre