Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

franchise27
13. mar 2014

Kocky co chodite do Heliosu, volali vam hned ako dorazila schvalena ziadost ze mate prist, alebo to nejaky cas trvalo....Uz 4 tyzdne je ziadost v poistovni a dnes som si tam volala a teraz ju dali schvalit nejakej komisii, cize este mam cakat tak 2 tyzdne...kym to poslu do Heliosu...Budem mat asi dlhy protokol tak by som chcela stihnut aprilovy cyklus, ale takto to vyzera blede....

zuzka121
26. mar 2014

Ahojte. Ja som otehotnela počas pípravy na IVF lieky som už mala doma z lekárne po dobratí provery som zistila že som otehotnela prirodzene ostali mi injekcie Decapeptyl a Puregon ak by ste mali zaujem za polovicu vich rada predám.

zuzka121
26. mar 2014

@franchise27 ano mne hned volali

franchise27
26. mar 2014

@zuzka121 waaaau gratulacia, a to si kedy zistila ze si tehotna...to si nestihla pichat ani decapeptyl?...

zuzka121
26. mar 2014

stihla Decapeptyl som pichala 9 dní no menzes nechodil tak som šla do Heliosu a s krvi mi povedali že som tehotná.

franchise27
26. mar 2014

@zuzka121 tak to je fakt super, tak nech sa dari...inak tie injekcie skus ponuknut na formu Mam, nemam lieky na IVF alebo tak nejak sa to vola...tam su samoplatcovia tak isto bude zaujem, alebo neskusala si nahodou CAR ci by ti ich odkupila?...

zuzka121
27. mar 2014

@franchise27 Dakujem pekne

emulienka99
27. apr 2014

Nezostal niekomu gonal ?

lilitela
6. máj 2014

Neviete kolko trva od odberu krvi u obvodnej vramci predoperacnych vysetreni, kym pridu vysledky? 3, 5, 7 pracovnych dni?

lilitela
8. máj 2014

@zuzka121 Ahoj a nevyjadrili sa ti v Heliose, ci ten Decap. nie je nebezpecny pre embryjko?

zuzka121
8. máj 2014

@lilitela Ahoj doktor mi povedal že nieje škodlivý.

lilitela
9. máj 2014

@zuzka121 Takze aj u teba je vsetko v poriadku? Mne tiez meskala menstruacia, ale uz dnes dosla. Ja som sa bala aby tie injekcie neublizili. Ktory si tyzden?

zuzka121
11. máj 2014

@lilitela teraz som 15 tt

lilitela
11. máj 2014

@zuzka121 Gratulujem

zuzka121
11. máj 2014

@lilitela dakujem ale bojim sa dosť boli tam určité komplikácie , brala som antibiotiká. Obavy sú velké už som raz bola tehotná a tehotenstvo skončilo zle v 22tt mi vyvolavali pôrod kôli poškodeniu plodu. Tak sa velmi bojim.

lilitela
12. máj 2014

@zuzka121 To ma mrzi a kvoli comu bolo poskodene, ak sa mozem opytat?

anuska661
12. máj 2014

@ivec16 Ahoj 🙂 ako dopadlo IVF 🙂

ivec16
12. máj 2014

@anuska661 ahoj 🙂 stale neverim, ale vyslo, mame jedno miminko v brusku, zatial sme v 11tt +2 a buduci tyzden ideme na sono... a co ty? ako si zvladla opu? mala si uz asi aj vklad... ako to ide?

zuzka121
12. máj 2014

@lilitela na začiatku tehotenstva pri oplodení sa zle rozdelili bunky naviazalv sa chromozom a bol s toho pataou syndrom bolo to hrozne

lilitela
12. máj 2014

@zuzka121 ☹ To vam zistili z tych triple testov, ci na UZV?

anuska661
12. máj 2014

@ivec16 jaaj to je super 🙂 gratulujem 😉 ja som mala vklad v stredu,tiez po odklade pre ohs...opu bolo v pohode...no od vcera tak trosku krvacam tak neviem,asi to je uz v haji 😢 tak uvidime

ivec16
12. máj 2014

@anuska661 jasne cervena krv alebo spinenie? kym sa nerozbehne este nie je stratene

anuska661
12. máj 2014

@ivec16 meni sa pocas dna,ale nieje toho vela ako pri menzese ...

zuzka121
13. máj 2014

@lilitela na saone a aj s plodovej vody a tiež aj t.test bol zlý

lilitela
14. máj 2014

@zuzka121 Si uz trocha starsia?

zuzka121
14. máj 2014

mám 32 rokov

misenaf
22. máj 2014

Ahojte kočky, ktorá sa chystáte na ivf v blízkej budúcnosti? ja začínam pichať v pondelok.

veronka88
27. máj 2014

@misenaf Ahoj, mne volali, že mám schválenú žiadosť a začiatkom júna mám prísť na konzultáciu, takže neviem ako dlho to trvá už priamo ku ivf. Každopádne sa strááááášne bojím toho pichania injekcií... :( som na toto veľmi citlivá a zvykne po injekciách odpadávať... uuuuf. Všetky ženy, čo idú na ivf si pichajú, či sa to dá nahradiť liekmi?

misenaf
27. máj 2014

@veronka88 Ahoj. Neda sa nahradiť liekmi, ak ti predpíše injekcie budeš musieť pichať.
Ak ti už prišla schválená žiadosť tak prídeš do centra a už ti len vysvetlia odkedy si picháš, navrhnu protokol a vytlačia recept na lieky (inj.). Ja mam kratky protokol picha sa od 2.dna ms.

ivka251
18. jún 2014

Dievčence, otázočka, schválenie z poisťovne príde do centra, kde Vám bude volať doktor alebo príde info aj Vám domov.
ďakujem, pekný deň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre