Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kefalinek
24. mar 2010

babenky prosim vas vy ste pri stimulke hadzali ihli do kosa? alebo ste ich niekam davali inam?

krivka5
24. mar 2010

dobre ranko!
brmbolcek... aj ja sa uz tesim na sono 🙂 vsetko co som okolo toho chcela vediet si sa uz pytala a dievcence ti super odpovedali 🙂 uz len ta posledna otazocka neni zodpovedana: ci sa to bude robit vaginalne ci cez brusko? ja som si pre istotu ani utros nedala. ozaj ty si ho este vkladas? mne dokina povedala ze uz s nim budem pomaly koncit-
denis,romy... no baby vam sa to uz krati 🙂 inac ja som mala syna cisarskym rezom a nestazujem sa. jazvu skoro nevidno ,je uplne dole pod bruskom tak aj plavky ju zakryju a ma tak do 20cm. a ani po porode ma nic nebolelo a mohla som aspon v pohode sediet. teraz by som si vsak chcela skusit normalny porod,ved to bude moja posledna prilezitost. a tesim sa aj na manzela ako sa bude tvarit pri porode 🙂
kefalinek...ja som ich hadzala do kosa,ale som ich balila do stareho papiera.
amiga...ja som si pichala difereline a menopur, toto som tiez nepocula.
tuzim...tak predtehotenske chute 🙂 to je super ,len sa na to pekne pripravuj 🙂

inac ja som tu bola uz o 4.00hod, ale sa mi nedalo prihlasit, neviem preco...

denis19
24. mar 2010

brmbolcek...vaginálne......

romy....pravdu máš! je to tak a myslím, že soud tu nezabere....a mrknu i na tehulky 🙂

minka051
24. mar 2010

Ahojte zdravím zas po dlhšej dobe. 🙂
Pozerám že sa stránka zmenila. Ja teda zajtra idem na KET tak mi držte palce nech to dobre dopadne je to môj posledný pokus tak sa musí podariť.

krivka5
24. mar 2010

minka... tak zajtra budem veeeeeelmo drzat palceky, urcite sa drobcek podari 😉

minka051
24. mar 2010

bože aja píšem ako tatar 😀 zajtra idem len ku svojej doktorke pre PNku a na KET v piatok. Už ani neviem aký je deň 😀
krivka ďakujem budem to potrebovať. Hned ako prídeme z Brna tak napíšem ako to dopadlo.

denis19
24. mar 2010

minka...a už je to jisté? sliznice je ok???? jupíííííí 🙂

ahoj krivka...tak je to vaginálne. a co se porodu týče...u nás i začali preferovat co jsem slyšela starší rodičky sekcí...tak uvidíme,ale jsem ráda, že jsi dalšíá,co je spokojena se sekcí 🙂

monikasun
24. mar 2010

pre amigaa: ja som mala BRAVELLE, pichala som si ho 10 dni. Ja mam PCO, ale vajicok som mala podla Dr. v pohode - 13 kuskov...

minka051
24. mar 2010

denis ahoj
Ano je to isté sliznica je ok v piatok o 11:00 máme byť v Brne.

denis19
24. mar 2010

minka super a kdy se dozvíš, že embrijko se v poho rozmrazilo?????

minka051
24. mar 2010

no to teda neviem nič mi o tom nehovorili. A kedže cestujeme už ráno od 6:30 tak asi až ked dorazíme.

denis19
24. mar 2010

no to už ve čtvrtek oni asi vedí jak se rozmrazilo,si myslím.....tak uvidíte, opet bud napnutá jako guma v gaťách 😀 😀 😀

minka051
24. mar 2010

denis práve som sa dozvedela že kedže mám zamrazenú blastocystu tú mi rozmrazujú tesne pred KET teda až ked tam prídem.

denis19
24. mar 2010

ahááá...no vidíš, tak to bude v pátek prekvápko........už aby jsi ji mela v domečku a čurala na test 😀 😀 😀

minka051
24. mar 2010

no tak to teda ano a hlavne nech sú tam pekné dve //. 🙂

denis19
24. mar 2010

ako hovoríš tak aj bude 😕

cukotka
24. mar 2010

halo, haloooo 🙂

majaja75
24. mar 2010

ahoj cuki

majaja75
24. mar 2010

ešte ťa pobolieva brucho? mňa ešte stále, spodok podbruška a občas vaječník

tuzimpobabatku
24. mar 2010

ahojte baby 🙂

cukotka
24. mar 2010

majaja, to je v pohode, tak to má byť 🙂
tuzim ahoj, čo nové?

majaja75
24. mar 2010

tužim ...ahoj

tuzimpobabatku
24. mar 2010

cukotka: aj nič, stále po starom. Od včera si pichám aj fostimon a v pondelok idem na krv aj na ultrazvuk. Ale veru, už aj cítim vaječníky trocha, také pichanie. Beriem po 3 krabičky denne,

majaja75
24. mar 2010

tak to som brala aj ja

tuzimpobabatku
24. mar 2010

majaja: ahoj. Majuš, včera som bola v Gyn five a jedna kočka sa na teba podobala, nebola si to ty náhodou?

tuzimpobabatku
24. mar 2010

bála som sa toho pichania do svalu, ale dá sa to 🙂

majaja75
24. mar 2010

nie nebola, ja pôjdem po veľkej noci na ult

majaja75
24. mar 2010

cuki..už si bola na sone? a robia ho vaginálne? nevraveli že si nemám dať utroš...Ešte si v centre alebo už u svojho doki?

tuzimpobabatku
24. mar 2010

majaja: tak ok, aj som sa jej chcela spýtať na nik, ale radšej som sa neopýtala 😉

majaja75
24. mar 2010

tužim,,,neboj ani sa nenazdáš a je tu OPu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre