Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
4. okt 2009

denis,gall- drzim na zajtra palceky a hned ,ako bude mozne nas informujte!!! 😉 🙂
Ja budem na konikovi asi az vecer, zajtra som cely den v praci 🙂 😉 Mozno mrknem aj cez den zo zvedavosti!
Dobru noc prajem vsetkym!!

denis19
5. okt 2009

Kajka Ty chodíš do práce?????

romy01
5. okt 2009

ahojte baby,
tak ako? už ste vyrazili do MT? Baby ja vám taaaak silno držím palce 🙂

gall
5. okt 2009

Ahoj,
tak som volala do heliku ... mám prísť o 10,15 hod. na transfér ... vajíčka ostali 2, jedno je blastocysta jednotková,druhá tiež v kvalite 1/2 ... embriologička odporúča vložiť obe, ale ešte to predebatujeme s doktorkou ... ale myslím, že ona to neodporúči,keďže som dosť útlej postavy ...
DENIS ... ty ako? ... vlastne už asi cestuješ.

denis19
5. okt 2009

AHOJ!!!!

gall
5. okt 2009

Ahoj Denis ... tak ako? ... budeš vkladať dve?

denis19
5. okt 2009

Takže máme tri blatocysty v dobré kvalite, teda jedničkové. Máme se rozhodnou , že kolik, ješte včera jsem byla presvedčená, že dve,ale embyologička ríkala, že to vidí na jednu, že má velikou šanci, ale záleží od nás. Manžel chce jednu, neboť i tá se muže rozdvojit 😀 😀 Tak jsem devčata zvláštne rozpoležená, šťastná a rozpačitá!!!!
Gall, dáš tda obe????
Romy ako?????

romy01
5. okt 2009

gall to je super, ale myslim že keďže je to tvoje druhe IVFko že ti to možno aj lekarka doporučí, navyše to druhe ma 1(2 . Gall pri tvojom prvom IVFku ti vkladali na ktorý deň a aku malo známku?

denis halo

vierka ty si mala vari tiež dnes volať do heliku, že?

denis19
5. okt 2009

Gall a také tam máme být v 10:15, tak se na vás teším!!!A nevím kolik vložíme, fakt nevím.......ukáže ješte cesta do Martina a debat v heliku, jsme rozpačitá, dvojčátka?????nevím,ale je to dvojitá radost 😀

denis19
5. okt 2009

Romy, ted Ti krásne v dobrém závidím!!!!!

denis19
5. okt 2009

ROMY
pred ET ješte máme vložit ty dve venušiny bílé kuličky???? 😀

romy01
5. okt 2009

nie denis, teraz si nič nevkladaj - doktorka ťa aj tak zvnutra umyje- vložíš si to keď prídeš domkov
A baby vobec sa nevonavkujte, mne to zakazali ked som tam sla v sobotu, vraj to moze embrijkam uškodiť

denis19
5. okt 2009

Jo to mi také ríkali, žádné parfumy!!! Dikas za info Romy!!!!

gall
5. okt 2009

ROMY ... pri 1 IVF mi vkladali jedno, viacej som ich nemala a malo kvalitu 2/3 ... vlastne mi dávali len malú šancu na otehotnenie ... musel by sa stať zázrak.
Teraz to vypadá omnoho lepšie ... ak by som dala vložiť to jedno a druhé zamraziť, tak šanca že sa rozmrazí by bola mizivá ☹
Zatiaľ naozaj neviem ... uvidím čo povie doktorka a embriologička ... záleží od toho akú ma šancu ta blastocysta kvality 1/2 ... som s toho dosť nervózna ... takže zatiaľ neviem ...
DENIS ... to je super, že máte tri ... ostane na mrazačikov 🙂 ...

romy01
5. okt 2009

denis taže tak či tak budeš mať mraziačika 😀 Bože som taká šťastná. Čím viac bojovníkov prežilo vám, tým viac mám aj ja šancu, že aj ked bol len jeden, že mal šancu 🙂

denis19
5. okt 2009

Romy, nevím proč,ale i já i muj mnž jsme presvedčeni, že vám to vyjde i s tímto jední šampionem, že se udrží až do konce!!!!!!
Jo neco asi zustane do mrazáčiku a jak tak nad tím víc a víc premýšlím, vzhledem na jejich jedničkovou kvalitu, dám si jen jedno,stejne jsem nadupaná hormošama, tak pokud mají být dve tak budou tak či onak, co vy na to holky,???
Romy, kdy máš kontrolu a jak se cítíš?

romy01
5. okt 2009

denis, konečne ma už nič nebolí - iba zadok a chrbát od sedenia a ležania 😀 😀 😀
kontrolu mám 19.10 odo dnes o dva tyzdne tak sa tam určite stretneme 😀

denis19
5. okt 2009

Tak to máme kontrolu asi na stejno, že, jak to tak počítám 😀 😀 paráda a to bychom mohli dát konečne to kafčo, co ríkáš????obe budeme tehull, tak bezkofeinové či čaj a koláček, už se teším!!!!!
Gall, pridáš se??? 😲

gall
5. okt 2009

Veľmi rada 😵 ...

denis19
5. okt 2009

SUPER!!!!!Už se teším,

denis19
5. okt 2009

Tak holky, polehoučku končím, už jsem se lehce primalovala,aby si dr nemyslela že jsem nová, oblékla a počkám na mnž a jedeme!!!

gall
5. okt 2009

Ja už tiež končím ... pa,pa

denis19
5. okt 2009

Tak nám preji šťastnou cestu a i naším krpčekom šťastný transfer domu, už se na ne tešíme!!!!

viera6
5. okt 2009

Ahoj dievčata,
Denis a gall,gratulujem Vám k nešnemu dnu a hodne tfuj,tfuj...na bruško 😉
Romy,tešim sa s tebou už sa baby neviem dočkat ani ja.Dnes som volala aj ja z 12-mam 3jednot.,6dvojkovych su tam male fragmety takže uvidím v stredu.No pani embryologička povedala,že je to uspech na to ,že je tam endomentrioza vobec tolko vajíčok.

denis19
5. okt 2009

VIERKA blahopreji, vyjde to neboj, verím nám všem a ted už skutečne balím.

denis19
5. okt 2009

VIERKA a vše nejlepší!!!!!!!

viera6
5. okt 2009

Dakujem pekne,momentalne je bytka o ps

romy01
5. okt 2009

ahoj vierka - tomu ver ze je to pekný výsledok - hehe pozri na mna ja som mala len jedno 🙂 Takže v stredu maš ET ? teda baby sme sa tu stretli riadna partia 🙂 🙂 🙂

afrika
5. okt 2009

ahojte, tak dnes som bola na krv. s tím pichaním Gonalu vôbec nevadí, že som nezačala v sobotu ani včera, lebo naše telá teraz ovplyvňujú lieky-aspoň tak mi to povedali a teda vôbec nevadí, že s liekmi začnem neskôr. bola som rada. teraz len počkať na 15 hod., aby som vedela čo ďalej. tím, ktorým idú dnes vkladať prajem šťastný výber miminiek 😉 . dnes pri recepcii bola predo mnou ženská aj s fotkami dvoch miminiek po IVF 😵 😵 😵 . aj ja chcem dve naraz

viera6
5. okt 2009

Romy ja viem,len ho dobre opatruj!§,neviem ešte či v stredu alebo vo štvrtok.
No to zme partička 😵 😵 😉
a ako sa inač citiš -citite romy?ja som včera preležala, aj ked bol taky krastny den no mala som nejake pichave bolesti a k ps som sa ani nedostala,no dufam ,že tento tyžden budem mat skušobny notbook.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre