Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
20. dec 2009

Ahoj denis prajem vám pekný den. 😉

cisielko
20. dec 2009

Ahojte

Mrcha je taká ako vždy..nesklamala, prišla presne ako hodinky..je mi to tak ľúto ale čo už spravím..zajtra idem volať znova a uvidíme čo bude dalje...dakujem vám, že na mňa mylsíte...

Kupsi blahoželám ku kamilke..

Vierka, drž sa zajtra na poradni....

Tehulky hladkajte si brušká 😉

afrika
20. dec 2009

čísielko moc ma to mrzí ☹ . daj zajtra vedieť čo ti povedali v heliose. myslím na teba

denis19
21. dec 2009

dobré ránko holky!

cisielko ☹ tak to mne moc mrzí....i proto jsem ti včera nevolala,aby jsi nebyla zbytečne smutná...ted se jen posbírat a bojovat dál po novém roce..... 😕

romy...doufám, že jste dorazili domu v porádku, nám tu opet sneží a sneží....jen abych se nejak dopravila pres kopečky k rodčum 😲

dana10
21. dec 2009

Dobré ráno dievčatá.Denis ty prosím Ťa čo nespíš ako máme krásne zasnežené ulice dúfam že ten sneh vydrží do vianoc.Baby neviete či by som mohla počas stimulky lyžovať?Strašne ma to ťahá na tie kopce.Vždy prídeme červený ako papriky a potom odmŕzame dve hodiny.
Cisielko drž sa, ležať a stále ležať je to na infarkt ale musíš vydržať.
Kati ty asi tiež ležíč keď si není na PC, berieš to zodpovedne
Ostatné dívčence tiež zdravím 😵

denis19
21. dec 2009

dana, lyžovat určite ne! a to hlavne v posledním týdnu stimulky, je tam nástraha , že se v folikulky popraskají a naruší prístupové cesty. mne dokonce zakázali poslední týden i turistiku!!!! tak hezky relaxuj a sbírej sil do dalšího boje, lyžovat budeš potom...sice težko ríci kdy,ale potom

a spánek...mám pocit, že spím sále!!!!

cisielko
21. dec 2009

Ahojte...

Volala som, doki mi povedal to čo viem, že to nieje dobré..v stredu idem na sono a uvidíme čo dalej ☹ dnes už je lešpie, snažím sa stým vyrovnať ale trošku to trvá 😒 Dakujem vám....

Denis..to je v pohode, asoň ste si pokecali 🙂

Afrika..tyako, si ok?

Danka...treba kľudfový režim 😉

denis19
21. dec 2009

cisielko
a je to teda klasická mrcha,ano???, je to ale mrcha ta mrcha!!!!!!! ono to potrvá,ale neboj, vánoce.....a potom šup opet, máte snehuláčky?

cisielko
21. dec 2009

Denis..bohužial, je to mrcha ☹ mrazáčika máme iba jedného..ale najprv chcem vedieť čo to mohlo spôsobiť, že sa mi mrcha tak skoro spustia..už nechcem riskovať znova toto 😠

afrika
21. dec 2009

čísielko mrzí ma to. ja idem zajtra na kontrolu kvôli OHSS, cítim sa relatívne dobre, tak dúfam, že tekutina už nebude. aj keď sa mi zas začína blbo dýchať 😠

denis19
21. dec 2009

cisielko
verím ti to, ale nezjistí co to bylo, proste se nechytlo, to dle mne bude odpoved...nemají tam co jiného zjistit a pokud máš snehuláčka tak to mužeš v januári na KET!!!!! protože co, jak jsem pochopila ta sviňka ti dorazila presne na čas.....tak asi nemají co najít za príčinu...vče bylo naplánované jak má být....tak nevím,ale ze srdce ti tu odpoved na tvou otázku preji!!!!! 😕

afrika
21. dec 2009

čísielko ja tiež myslím, že dôvod nepovedia. možno chce vidieť či je maternica čistá.... budem na teba myslieť, viem si predstaviť aké to máš teraz ťažké...

cisielko
21. dec 2009

Hm...takže sa nielen že budem báť čo sa to podarí ale budem čakať aj mrchu ☹ mám toľko otázok a žiadne odpovede...

Afrika..budem držať palce aby to nebolo OHSS a aby ste boli v poraidku....

Denis...dakujem...snažím sa to všetko pochopiť ale njako mi to njde do tej mojej hlávky 😒

romy01
21. dec 2009

ahojte, zdravim vsetky- idem si vas precitat, aby som vedela co je nove

romy01
21. dec 2009

ciselko, moc ma to mrzi, je mi to luto, no nestracaj elan do dalsieho snazenia. Niekedy sa to proste nepodari na prvy raz. Nabuduce to urcite vyjde.

denis cesta bola OK. Zastavili sme sa u brasky a kukala som na neter - mala taku krasnu sponku s lienkou vo blasoch - skoro som si ju zobrala so sebou do auta 😀 No a synovec - on ma 7,5 roka ten trosku ziarli tak mi vyrozpraval ako spadol na kopci na boboch a rozbil si nos. Nastastie mu nechyba ziadny zub. No a potom sme boli este na nakupe v tescu takze som bola fest utahana a zalomilo ma o deviatej. Potom som zas nemohla spat rano od jednej do stvrtej - no mala som take besne sny ze až.

vierka a to ti Krajko nepovedal na to nic? Ani ti nic nepredpisal?

Viki - musis sa snazis pozitivne naladit - pozri na kajku aka je motivovana, že ?

ninajana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denis19
21. dec 2009

Romy, tak to jste meli fakt super nedeli. my se dovalili domu, pustili tv a leželi pod dekou 😀 večer jsem zalomila po osmé a ráno v šest vzhuru!!!!

denis19
21. dec 2009

Romy, tak to jste meli fakt super nedeli. my se dovalili domu, pustili tv a leželi pod dekou 😀 večer jsem zalomila po osmé a ráno v šest vzhuru!!!!

ninajana
nechci ti kecat do života,ale takto to tu psát nemužeš,mohli by nám potom tuto tému zavrít! je tu téma...mám/nemám lieky na IVF, tak piš tam.

romy01
21. dec 2009

ninajana, tu som nikde nenarazila na baby co zhanaju lieky. Treba ist na temu mam nemam lieky na IVF a nepis o cene - predaj liekov na nete je oficialne zakazany, takze tam len napis co mas. Urcite tii niektora baba napise IP a potom sa dohodnete

cisielko
21. dec 2009

Dakujem dievčatá..musí nejako veriť, časom to bude dobré a ja budem znova bojovať..len teraz nemám nejako silu uveriť úplne, že to Dafi naozaj vzdala...uvidím v strdu v Helíku čo mi teda povie doki 😉

vy sa hlavne optarujte tie svoje brušká nech ste krásny a rastiete....

denis19
21. dec 2009

cisielko
dikas a nebudeš mít chuť na nejaké kafe o vánocích?

cisielko
21. dec 2009

Denis, určite áno...rada sa svami stretnem..ešte musím prežiť stredu a potom to už hádam bude lepšie 😉

denis19
21. dec 2009

proč stredu? neco mi ušlo? či to jedeš do heliku?

cisielko
21. dec 2009

Lebo v stredu idm do Helíku, doki ma chce vidieť a asi sa chce uistiť, že je naozaj po všetkom..ono nádej je vždy aj ked maličká a kým mi to niekto nepove oficiálne tak aspoň kúšťikom srdiečka verím..ved vieš ako to mylsím

denis19
21. dec 2009

no to deláš dobre, verit, to ti nikdo nevezme...a má sestrenice regulérne krvácela,jako mrcha, celé tri mesíce tehul a nai nevedela, že je a to mela 17 a potom byla v šoku ,ale už pozde na cokoliv..... 😲

cisielko
21. dec 2009

No veru, tú mi nikto nevezme...ejha, tak to mala seterka smolu, júj čo by ja za to dala 😕 nevieš ako sa má Kuspi?

denis19
21. dec 2009

neviem ako sa má kuspi, už jsem ji chtela i volat,ale potom jsem si to rozmyslela,asi má ted dost telfonování, tak ji dám do vánoc klid 😀
jo sesterka byla v šoku,ale ted už má doma 20ti letého syna a já teprve budu mamka...a to je jšte o dva mesíce mladší ode mne 😀 😀

romy01
21. dec 2009

denis, ta tvoja sesterka sa poponahlala - ale zas na druhej strane sa nemusi strachovat ci bude mamou.
ciselko pekne sa drz v stredu .

denis19
21. dec 2009

jo to je pravda romy a to má ješte i dvojčata jako bonus k tricítce 😀
co deláš???? já se dnes jen nejak flákám.......teda nic neobvyklého 😀

romy01
21. dec 2009

ja som sa dnes dost dlho vyvalovala v posteli a na obed som sla s mm do ziliny do metra. A teraz dlabem mandarinky a ty ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre