Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mariamaria
26. dec 2009

aha...no ja neveim ci budem aj nieco pichat..je tu niekto kto si striekal do nosa Synarela sprej?ja si ho striekam od dnes..a v protokole nemam uz ine nic..iba synarelu,minisiston od 2.DC a kys.listovu..to je vsetko...

mariamaria
26. dec 2009

baby a mozem vobec po hysteroskopii ist na ICSI?????robili mi ju asi pred 2tyzdnami..dakujem

dana10
27. dec 2009

Ahojte dievčatá.Tie vianoce sú len asi o obžerstve: harmonogram: jesť,piť,WC, telka a stále dookola,no dnes pôjdeme konečne už vonku aj keď je tam zima.Tehulky priberáte z koláčov,šalátou alebo prirodzene?Romy no potom sa určite dogúľate do tých pôrodníc 🙂
Wodanka ja si to pichám radšej sama lebo by som sa bála že mm sa s tým bude naťahovať aj pich a šup je to tam.Zajtra idem do Helíku na prvé sono + krv po mrche a už budem pichať gonal.Neviem je to už 6DC no uvidíme?Asi ma nemohli zobrať skôr lebo boli sviatky tak to hádam dobehnem potom vyššími dávkami.Ja zatiaľ modriny nemám.No keby som ich mala mne budú miznúť aj mesiac, mne stačí sa niekde buchnúť a modrina je na svete.

wodanka
27. dec 2009

ahojte holky.. ja mam dnes taky maly problem.. som 25.DC, uzivam posledne tabletky Provery.. ale uz som zacala nejako krvacat, no mozno ani nie kravacat ale je to taky hnedy vytok, tak neviem co mam spravit, ci ist zajtra do Heliosu alebo zavolat koordinatorke 😕 neviete mi poradit?

dana mozno sa tam zajtra aj stretneme 😉

dana10
27. dec 2009

Wodanka,no to teda neviem ja som dostala mrchu na 30DC a to špinenie sa neráta ako prvý deň menzesu až potom keď budeš normálne krvácať.Radšej brnkni koordinátorke

denis19
27. dec 2009

dobrý podvečer!!!
tak jsme se šťastne vrátili od rodiču...hurá...neboť mi snad skončilo to obžerstvo, do vyjezení zásob od maminky...byla to katastrofa...ale na to vše se pribrala necelé kilo...hotový zázrak.....

wodanka.....nechat všemu čas je nejlepší rešení...držím palec..... 😕

romy.....mám pocit , že s e koulím už ted 😀 😀

všechny zdravím......
kuspitka...nestíháš???????? 😀

cisielko
28. dec 2009

Ahojte

Kuspi..malá je nádherná..krásna..máte nádherný darček pod stromček..ako sa cítiš ako mamina?

DEnis, Romy, VIerka..a vy tehule naš, ako, všetko v poriadku?

Wodanka..ty už picháš? to je super..ako sa cítiš a prvá včielka, ako si ju zvládla?a držím dens palce 😉

Marryah..vitaj 🙂

Kajka..krásny dátum..verím, že bude tvoj šťastný 🙂

Danka..ako to zvládaš?pichanie je v poho? drž sa dnes na kontrole 😉

Afrika..ako, si ok?

afrika
28. dec 2009

čísielko ahoj, ako sa máš? 😔 už ste sa rozhodli kedy skúsite KET?
ja idem zajtra na kontrolu a hrozne sa bojkám, dúfam, že bambuliatko je ok a páči sa mu u mňa 😵 . normálne odratávam hodiny od kontroly 😀
sviatkovali sme dobre, vkuse som jedla iba kapustu. ani šalát som neokoštovala

afrika
28. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš baby inak zajtra to je 23 deň od ET. to ešte asi srdiečko nebude, že?

cisielko
28. dec 2009

Afrika...neboj, všetko bude v poriadku,nemsieš sa takto stresovať 😉 no ja čakám na príchod novej mrchy, ešte my riadne ani táto neskončila a potom ideme nato...len sa musím dať do kopy, tsále nato musím mylsieť..a srdiečko no to ja neviem, to skôr tehule by vedei poradiť 😉

mariamaria
28. dec 2009

afrika babuliatko sa ma dobre,len ty tomu musis verit a neboj vsetko je tak ako ma byt!drzim palce!!!

ja som dnes bola na kontrole u Dr.,tak uz viem ako postupujeme..od 6.1:zacnem pichat Puregol...ci Pregnol ci ako sa to vola 😖 nezapamatala som si...a to bude tvar cca 9-12dni...cize okolo 18.1:idem na vyber vajicok ...a teda embryotransfer by sa mal konat 22.-23.1.ja som takaaaa napataaa baby..a tesiiim sa a bojim...ach... 😝

kuspitka malinka je tak kraaasnucke a spokojnucke babo 😅 dufam,ze maminku poslucha a ze ty mas veela mliecka!!! 🙂

cisielko tak ides opat na IVF?mate snehuliacikov ,ci nie?prepac ,nie som este stale ta dobre v obraze 😖

denis ty mozes pekne papkat neboj nic 😝 ja sa tesim uz na 2.tehu ako budem vyjedat ,co sa bude dat 😕 ako sa inac citis?

wodanka takze kedy by bol orientacne u vas transfer?

cisielko
28. dec 2009

Mariamaria...tak ako to rýchlo ide..toto je tvoje prvé IVF?viem, že sa bojíš aj tešíš..ja som bola na tom podobne, je to radosť aj strach do kopy..ale mylsieť pozitívne to musíš...máme jedného snehuliačika tak hádam to bude on, ten pravý a už sa ma nepsutí...Ket bude koncom januára, ked príde mrcha tak idem na pohovor s koordinátorkou 🙂

mariamaria
28. dec 2009

cisielko aj ja som z toho v soku ako rychle vsetko prebehne ..teda dufam,ze aj uspesne..mam kamaratku a ta bola 2krat na IVF...a uspesne hned na 1.krat..ma dve krasne deticky...kazde teda z ineho IVF...dufam,ze som to napisala zretelne 😀 no u mna vraj problem ziaden nema nastat..skor to bude v spermoskach...my to budeme mat formou ICSI...

a ty teda podstupis kolkykrat IVF?drzim teda aj tebe palce...aby sme cim skor boli tehulky a nech tvoj snehuliacik teda pocuva a chyti sa ta a nepusti... 😅

cisielko
28. dec 2009

Maria- takže toto je tvoje prvé IVF? moje to je prvé a verím, že aj posledné...aspoň sa o to pokúsim...my sme boli tiež metódou ICSI..mali sem dvoch bopjovníkov jeden to vzdal predčase a ten druhý no uvidíme časom 😉

denis19
28. dec 2009

ahoj holky§

cisielko.......tak to príští mesíc stíháš KET .....paráda...jen zbytečne nemysli na to IVF...na KET bude jiná doba a všechno...jen mysli pozitivoš. jsi v práci??????

afrika...možná už i srdíčko uslyšíte, ikdyž to asi ješte týden potrvá,ale jeden nikdy neví.....bambuliatko drž se,kde jinde by ti bylo tak dobre!!!!!

mariamaria
také to teda nabírá otáčky...držím palec a co se jídla týče...ani radeji nekomentuji...už mi vyhouplo bríško do prostoru, je to prča 😀

mariamaria
28. dec 2009

cisielko tak super obe budeme tehu neboj nic 😉

denis brusko nech roste pekne len sa teskaj a uzivaj si 😝

cisielko
28. dec 2009

Denis...snažím sa..a čo ty, jazarezávam v práci poctivo a ty? ešte dovolenkuješ alebo už makáš?

Maria..nič iné ako veriť nám neostáva 😉

romy01
28. dec 2009

mariamaria - to co budes pichat sa vola Puregon - aj ja som ho mala a potom na nejaky 12 den si das picnut iba jednu injekciu prehnylu - to je uz na zaverecnu fazu dozretia folikulov. Ten sprej co si mala je asi nejaka nahrada za decapeptyl - to su tie prve injekcie co sme si my pichali, ale vy ste tam nejaki viac moderni 😀

Inak bola som dnes v tescu obzriet vypredaje , ale co sa tyka detskych veci tak nic moc vylozene nemali. Tazke asi este treba pockat.

viera6
28. dec 2009

Ahojte 😉

romy,ja sa chcem ist zajtra mrknúť do tesca, idem k zubárke a zaniesť koniec mesiaca do roboty tak by som chcela niečo popozerať.

romy01
28. dec 2009

vierka podla mna treba ist. Aj ked tam dnes nc moc nebolo, ale oni budu dokladat tovar urcite kazdy den. Ja tam planujem tiez chodit teraz pravidelne - aspon tie body, ponozticky a podbradniky by som rada lacnejsie nakupila

denis19
28. dec 2009

holky, už sháníte výbavičku???? také zítra razíme do tesca , tak se nechám prekvapit.....jak vánocujete?

cisielko...stále si válím šunky na dovolené 😀 a to až do 11. januára.....

viera6
28. dec 2009

denis, cekom to ide len pomali sa budem už aj ja gulat stále niečo do seba dlávim a čo pred tým som toľko nejedla tak teraz som každú chvilu hladna 😝

romy ,aj ja aspon tieto maličkosti.

denis,romy kedy idete do poradne?
pozerali ste fotky kuspitky?Kamilka je strašne zlatučka neviem sa na nu vynadívať 😵

Kuspitka ako sa mate?už su noci lepšie?

wodanka
28. dec 2009

ahojte všetky 🙂

cisielko som rada, ze Ta tu opat vidim 🙂 u nas bola prva vcelicka v pohode, my sme pichali uz aj predtym, ked som isla na laparoskopiu

maria, neviem ako nam vychadza ET, dnes mi dosla mrcha (trocha skor ako som cakala na 27DC), tak zajtra idem do Heliosu na krv a ultrazvuk a tam sa dozviem viac

tehulky, pekne tehulkujte a zbierajte pre nas snazilky infosky, ktore budeme potom od vas tahat 😉

cisielko
28. dec 2009

Denis..no teda...do 11.01. si ideš válať šunky, ved to ako školáci 😀

Wodanka...ďakujem..to nevadí, že prišla skôr hlavne nech je všetko v poriadku 😉 zajtra držkám palce aby bolo všetko oki 🙂

Inak zajtra ide Katka na krvičku...na vianoce mala // ale každým dňom čiaročky miznú...držtze jej palce nech jej to výde 😉

Vierka..čím to asi bude, že si hladná 😀 😝

denis19
28. dec 2009

cisielko
no to víš...nejakmi zustalo hodne dovolené......jak se ti vede,

vierka.....tak hezky papej...do ted ti to moc nešlo 😀

katii....držím palec!!!!!! dej vedet!!!

wodanka
28. dec 2009

uz som sa dvnejsie chcela pytat na katku ako dopadla, tak to jej zajtra budem silno drzat palceky

cisielko
28. dec 2009

denis...ty s ateda máš, mne ostal jeden jediný deň Dv takže nemám čo čerpať 😠 ale aspoň som v práci a nemylsím na hlúposti 😉 je mi fajn ak nerátam to, že moje mylšienky sa tsále vracajú k jednej a tej istej veci..ale verím, že časom to bude lešpie...ale čo ty...ako bruško?

Wodanka..držzte palce..bude to potrebovať 😉

denis19
28. dec 2009

jééé čisielko...bruško mi najednou vyhouplo do prostotu... je to sranda.... 😀 jako kdybych tam mela mičudu

wodanka
28. dec 2009

no denis budes si musiet pomalicky zvykat 🙂

cisielko
28. dec 2009

Denis..no veru zvykaj si bude to väčšie a väčšie..menšie už nebude 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre