Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
8. sep 2009

Angeliko, opet si odpadla????? Nejak to s námi flákáš 🙂

sasko25579
autor
8. sep 2009

DENIS
on to tak nemyslel,ale hovoril nieco o pausalnej dani/ktora podla mna neexistuje/a tu ze plati zivnostenskemu uradu a to co zarobi nemusi nikde zdanit/nepoda dan.priznanie/, co je hovadina ako mraky.

denis19
8. sep 2009

no jen jak ríkám,pozor na to, že se muže detátko narodit i drív a potom je DNP na nic.

romy01
8. sep 2009

denis to mas pravdu, ono staci ze sa narodi o den skor a je to v kybli

denis19
8. sep 2009

No,paušální dan určite existovala,ale jak je to s ní ted, to netuším a potom se skutečne nemuselo podávat danové priznání,ale určite to nebylo či není tak úplne jednoduché a toto bylo prakticképro malé podnikatele jako jsou napríklad kováči, či paličkové tety na vsi,kterým delá účto problém a takto to meli ulehčeno,aspoň tak jsemto celé chápala já. ale doba se zmenila.....ale jasne!stuj si za svým!nemusí vždy vyhrát mužská despotická povaha!!!! Teda ani nemuže, kambychom došli!

denis19
8. sep 2009

Ano Romy presne.
A ted končím, jdu za milovaným,aby melpocit domova a také využiji fakt, žeje konečne doma.
Krásný večer snažilky!!!!! 🙂

sasko25579
autor
8. sep 2009

DENIS
existuju len pausalne vydavky,co znamena ze nemusi preukazovat ziadne vydavky len si da 40percent z vynosov,.Napr.Keby ze podnikasnapr malujes byty.mas vynosy 100 000sk a vydavky 10 000 ty si mozes napisat 40 000sk a nemusis to nikomu dokazovat. ak by si mala vydavky napr 50000 bud das vykaz ziskov a strat kde si uplatnis tycxh 50 000 alebo napisses len 40 000 a nic nepreukazujes.

No ale dost uz uctovnictva ved budes moc vzdelana.najprv socilka a teraz dane?fiha ty budes ale mudra.... 😀

denis19
8. sep 2009

Máš kašpárku pravdu,konec vzdelávání,dost ,že se chci prihlásit do školy!!!!!

sasko25579
autor
8. sep 2009

DENIS v uctovnictve a daniach pokracujeme zajtra utekaj za manzelom.dobru nocku 😀 😀 😀

romy01
8. sep 2009

ja som nasla toto, znamena to ze nemusim platit DNP ak som mala ten zaklad doteraz ten najvyssi? a teraz som PN a aj bez roboty?

V zmysle § 48 ods. 1 a 2 zákona v znení zákona č. 310/2006 Z. z., s účinnosťou od 1. augusta 2006, poistenkyňa, ktorá je tehotná alebo ktorá sa stará o narodené dieťa, má nárok na materské, ak v posledných dvoch rokoch pred pôrodom bola nemocensky poistená najmenej 270 dní. Poistenkyni vzniká nárok na materské od začiatku šiesteho týždňa pred očakávaným dňom pôrodu určeným lekárom, najskôr od začiatku ôsmeho týždňa pred týmto dňom, a ak porodila skôr, odo dňa pôrodu. Nárok na materské zaniká uplynutím 28. týždňa od vzniku nároku na materské, ak tento zákon neustanovuje inak

sasko25579
autor
8. sep 2009

Kajticko
si tu?odkedy mas foto?

kajticko
8. sep 2009

óóóóóóóó Deni ty si fakt naddupaná v každej sfére si fakt dobrá 😉 😉 😉 deni dobrú 🙂 šaško a stoj si za svojím!!

cukotka
8. sep 2009

papa denis a pekný večer 😉

cukotka
8. sep 2009

ja by som si Tiež rada dala fotku,ale všetky mám obrovského rozmeru

sasko25579
autor
8. sep 2009

KAJTICKO
neboj stojimkeby si to nechal vysvetlit ok, ani ja som si nie uplne ista a preto som to enchala tak, ale ked to zistim a budem si ista na 100percent tak potom...........

cukotka
8. sep 2009

sasko nie si náhodou baran? inak ja som presne taká istá ako ty.

kajticko
8. sep 2009

cukotka požiačam ti moju??? šaško a teraz ho máš kde ?? mne moj stále nadáva,že vypisujem 😉

sasko25579
autor
8. sep 2009

CUKOOTKA
tak si ju zemnsi nech vieme ako vyzeras. 😀

romy01
8. sep 2009

baby dobru noc 🙂

cukotka
8. sep 2009

mna si môj doberá, že čo toľko píšeme

sasko25579
autor
8. sep 2009

ROMY aj tebe bru noc 😎

kajticko
8. sep 2009

bebe šaško neviem či si sa dočítala,ale ja som dnes už cukotku videla boli sme na kávičke 🙂

cukotka
8. sep 2009

dobrú romy

sasko25579
autor
8. sep 2009

KAJTICKO
TO SOM ZACHYTILA.ozaj co s tym stvrtkom?

kajticko
8. sep 2009

dobrú romy. šaško od včera aj tak je to tam na nič videť

sasko25579
autor
8. sep 2009

ale aspon nieco vidime

kajticko
8. sep 2009

mám volno tak daj vedieť kedy a kde a môžme sa stretnúť. 😉

cukotka
8. sep 2009

inak tie fotky by mohli byť aj väčšie

sasko25579
autor
8. sep 2009

ok zajtra sa ti ozvem bud tu, takto navecer.ok?

cukotka
8. sep 2009

sasko ty si odkiaľ vlastne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre