Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
8. sep 2009

BA

kajticko
8. sep 2009

ok idme sa venovať manželovi. 🙂 pekný večer dievčataá 😎 😎 😎

cukotka
8. sep 2009

a ty chodíš do heliosu? alebo gynfivu? sorry, že sa pýtam, ale ja to mám celé domotané

sasko25579
autor
8. sep 2009

KAJTICKO
aj tebe pekny vecer ,ja idem za mojim sasko,m/havinkom.........................

cukotka
8. sep 2009

ahoj Oli, a ešte raz dík za kávičku

sasko25579
autor
8. sep 2009

CUKOTKA
to sa pytas mna?ferticent v BA

cukotka
8. sep 2009

tak papa dievčatá

cukotka
8. sep 2009

ano Teba som sa pýtala, ja som mala pocit, že si z Dubnice. Fakt mám z toho chaos

sasko25579
autor
8. sep 2009

BABY
dobru noc idem aj ja uz off 😎

sasko25579
autor
8. sep 2009

CUKOTKA
nevadi vsetko je ok teba pomylilo to, ze pri novom mestenad vahom mame chatu asi

wodanka
9. sep 2009

dobre rano prajem 🙂 vcera som sem uy nestihla prist, dorazila som domov az okolo jedenastej 😎
ale uz som stihla precitat co vsetko ste popisali.. mna teraz caka posledny den v praci v tomto tyzdni a hura dovolenka.. zajtra ideme do Heliosu a dotial pokracujeme do Tatier, kde budeme do utorka.. tak snad tam pridem aj na ine myslienky 🙂

denis19
9. sep 2009

Ahoj Wodanka, tak to máš super plán.V Heliose vám zvestují samé dobré zprávy a Tatry si budeš užívatplnými doušky! Kam jdete konkrétne a co máte za plány?

wodanka
9. sep 2009

kiež by to tak bolo denis 😉 budeme bývať v Tatranskej Lomnici a plány sú veľkolepé, chceme dať aspoň nejaké dva štíty, ak nám bude počasie priať..

denis19
9. sep 2009

To zní super a jaké štíty??? Víš jsme s manželem turisti, tak abych mela prehled🙂))

wodanka
9. sep 2009

aj my sme turisti, tak môžme dať niekedy spoločný výlet.. chceme ísť na Jahňací a Slavkovský (tam sme síce už boli, ale ten výhľad odtiaľ je úžasný, takže to stojí za to ísť tam znova)

romy01
9. sep 2009

shojte babenky,
wodanka to je super , aspoň si urobíš super dovolenku. Inak moj manža bol davnejšie tiež vášnivý turista no spolu moc nechodíme, ale zrovna pred dvoma týžďňami som si kúpila super turistické boty a uz sme boli na Veľkom kriVáni vo Veľkej Fatre.

denis19
9. sep 2009

Slavkovský máme také jako cíl,ale pokud otehulkuju už to nestihneme, už jen s mimčem na zádech🙂)))
Také mám za sebou Kriváň, to by zážitek!!!!!
Jaké jsi si koupila botičky,dej tipa,neco sháním....

romy01
9. sep 2009

no ja som behala s manzou a kupila som si podla toho ake sa mi pácili, Take BOREAL TREKKING - za nejakych 123EUR

denis19
9. sep 2009

Mrkla jsem na tu značku a celkem fajn.
Jinak se dím v práci a nemám nejak velkou prc aktivitu! meli jsem pracovní skupinu, tak jsem se vyštavila a ted už jen tak saju energii z vesmíru🙂)) 🙂 Co deláš doma?

romy01
9. sep 2009

no ja kukám na dvd priatelov- ten super seriál a cumim tu na pc aaaaa kupila som si casipis mama a ja - 😀 😀 😀 takže asi zacnem studovat ze co a ako

denis19
9. sep 2009

Zní to super, jen nevím jak to doma zvládnu a ješte , když si uvedomím, že nebudu moci ven kdy si umanu.
Ale čučet na prátelé by mne bavilo, hlavne ten záver, jak zjistí, že jsou to dvojčátka a on z teho bude v šoku, to je super.

romy01
9. sep 2009

hehe to teda hej ked zapoti a už dosť 😀 😀 😀

denis19
9. sep 2009

Jo, to je fakt dobrý.
Na to, že mám být dnes v práci do čtyr, to tu moc optimisticky nevidí ☹ Je strašné jak mi behají myšlenky úplne nekde jinde, než by meli, jako treba na práci a tak 😉

romy01
9. sep 2009

denis to dobre poznam, ja som poslednu dobu v robote pozerala na nete všetko možné a práca bolo to posledné čo ma zaujímalo 😀

denis19
9. sep 2009

Tak dík za podporu 🙂 🙂
Práve plánuji se sestrenicí jarmark párty u nás v BB, už se teším

romy01
9. sep 2009

aa to poznam myslíš radvanský jarmok, ze? tam ja chodím moc rada, je to omnoho lepsi jarmok ako u nas

denis19
9. sep 2009

Ty chodíš na radvanský jarmok???? paráda a jdeš i letos????

romy01
9. sep 2009

ja by som sla rada, len sa musim dohodnut s manzou ze ci lebo som na tej pnke, myslis ze je to risk ist v sobotu?

romy01
9. sep 2009

pozeram na nete ze je to uz tento vikend, tak mozno to risknem , neviem
baby neviete ci chodia kontroly aj cez vikend? podla mna by nemuseli byt pri ivfkach moc prisni, ved clovek potrebuje prist na lepsie myslienky no nie?

denis19
9. sep 2009

Presne,človek musí být v pohode,ne???? Já osobne neznám nikoho, kdo mi mel o víkendu kontrolu a když tak jsi spala, neslyšela, byla na wc,slyšela jsem všelijaké výmluvy.
Dej vedet, jestli to riskneš, dáme rande, nechť máme také neco navíc jak má cukotka a kajticko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre