Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
9. sep 2009

Wodanka, Helios je v podstate na opačné strane, když prijedeš od Turčianských Teplic a to je z té strany jednoduché, v jedeme do MT a je to asi tretí odbočka do prava. Je to tam i značené, takže vy musíte projet celé mesto a odbočit do leva,ale více Ti neporadím.
Co se týče první návštevy v CARu, já dávala krev, manžel spermie, dokrtor si mne omrkl a udelal s námi pohovor na bázi,prodelané nemoci, rodinná anamnéza, frekvence pohl, styku, práci a to je asi vše. Rekl mi co dál s krví a objednal na další termín v závislosti na cyklu, což byl problém, neboť muj je nepravidelný značne.
guginenka, vítej a jednodušší oslovení pro tebe by nebylo??? 🙂

sasko25579
autor
9. sep 2009

aj ja sa pripajam k DENIS to oslovenie pre GUGINENKU. a co tak GUGI?

cukotka
9. sep 2009

denis aj na frekvenciu pohlavného styku sa pýtajú? 😒

denis19
9. sep 2009

Dikas za odporu, Angeliko 🙂

denis19
9. sep 2009

V Heliose ano, Kati.Také se ptají na antikoncepci, co mne ješte napadlo.

wodanka
9. sep 2009

dik denis.. a kedy by ma mohli objednat na dalsie vysetrenie? moj cyklus je vdaka liekom dost pravidelny 27-29 dnovy

sasko25579
autor
9. sep 2009

GUGI
aj nam o sebe neico povies?odkial si,vek ,znamenie.meno?neboj nie som policajt 😀 😀 😀 😀

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUKOTKA
nas na prekvanciu poh.st. nepytali ale sa pytali ako dlho sa snazime oteh.

sasko25579
autor
9. sep 2009

BABY a ked sa uz bavim e o cykle tak mne uz meskaju 7 dni ale to je v norme he he

cukotka
9. sep 2009

no tak to som velice zvedavá na ten zajtrajšok

sasko25579
autor
9. sep 2009

BABY
asi som GUGI vystrasila,uz sa neozyva ☹

cukotka
9. sep 2009

mne teraz skončili, takže ja si žiadne nádeje nedávam

denis19
9. sep 2009

Wodanka, už si to tak nepamatuji ,ale v prubehu nadcházejícího cyklu pujdeš na krev (to klidne i u vás,dostaneš na to žádanku) a potom v nejaký den cyklu do Heliosu a to už i s výsledkama krve, Helios ti vezme ješte jednou krev a to vše pro hormonální profil a ovoluci a dozrávání a praskání 😀
A pokud budeš v starostlivosti CARu, to jako kdokoliv, už nenevšteujete svého gynekologa,ale jen CAR.

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUKOTKA
preco sa tak bojis toho rozhovoru?je tamnejaky problem pri tej frekvencii poh.st?
neboj zajtra sa na tom zasmejeme uvdis 😀

denis19
9. sep 2009

Muj mc má prijít 13/09,ale vzhledem na fakt že sipichám a bolí mne prsa celou tuto dobu,nemámjiný indikátor a tak také nevím kdy prijde, hošan jeden zacyklenej 🙂
Gugi, halo neboj se nás, nevypadáme,ale jsme normální 😀

cukotka
9. sep 2009

ale nie nie je, len mi teraz všetko ide hlavou

wodanka
9. sep 2009

to asi budem musiet vysadit svoje hormonalne lieky.. a to je v keli aj moj pravidelny cyklus 😠

romy01
9. sep 2009

ahojte kocky, len som si odskocila na malú prechadzku a vy ste uz stihli popisat 3 strany 🙂

denis19
9. sep 2009

Presne Cukotka, nestresuj a pokud by v této otázce mel nastat problém, tak radeji manžela na tuto alternativu priprav 😒

sasko25579
autor
9. sep 2009

DENIS
ja som mala pri tych krvnych testochstreptokoka, dala mi gyn lieky,spravu do centra a ked dostanem mz mam k nej ist este na kontrolu ci ten streptokok je prec.som z toho zmatena.k
ked budemmat nejaky gyn, problem tka mamist do centra a nie k mojej gyn?alebo ako.

cukotka
9. sep 2009

inak dnes som do tejto našej komunity pozvala kolegynu, ktorej tiež oznámili, že jediná možnosť je CAR

denis19
9. sep 2009

Romy, procházky jsou hold milé,ale nebezpčné, utíkátí detektívka 😀
Wodanka, cyklus necyklus,radeji baby,ne 🙂

denis19
9. sep 2009

Cukotka, dobre jsi udelala, víc hlav víc rozumu.

cukotka
9. sep 2009

tiež si myslím denis

denis19
9. sep 2009

Mne v Heliose rekli, že jen k nim a se vší a klidne i volat a konzultovat, že chtejí vedet od doby co mne zaregistrovali o mne vše.

cukotka
9. sep 2009

o Teba sa veľmi super starajú denis

wodanka
9. sep 2009

to urcite denis.. len sa bude dat asi tazko zistit v ktorej faze cyklu som...

romy01
9. sep 2009

detektivka? nachapem asi si sedim na vedeni 😀

denis19
9. sep 2009

Jo,mám pocit, že v tomto CARu, jinde jsem nebyla, jsou velice precizní a starostliví a skutečne mají osobní zájem o Tebe jako o človeka, bezva pocit.

sasko25579
autor
9. sep 2009

no ved pojdem k mojej gyn a opytam sa jej,niekedy mamnejake gyn problemy, tak sa jej opytam kam mam potomist.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre