Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
5. feb 2010

luko, myslím, že to zvládneš, ja tiež stresujem každé ráno, ale zatiaľ v pohode

brmbolcek
5. feb 2010

LUKO- tak zelam bezbolestny vpich, i ja som pichala difereline... a je to brnkacka 😉 😉

LORA- vitaj medzi nami 🙂 🙂 a nech ste uz coskor traja

Minka- prepni , a zapni konika alebo TV... a myslim si ze vcera si mala 7 den co ste boli na ET ci ? 😉

luko
5. feb 2010

ja si to tiez budem pichavat rano, ale dnes som nestihala....tak az ked pridem domov

minka051
5. feb 2010

brbolček ako to mám počítať. Mam brať aj deň ked bol ET, alebo za prvý počítať až ten druhý.

brmbolcek
5. feb 2010

Minka- ten ET nepocitaj az ten dalsi den po ET je ako 1.DEN. 😉

minka051
5. feb 2010

Tak dnes je to 8 deň. Tak test asi počká do nedele. 🙂

denis19
5. feb 2010

jo to bude nejlepší minka počkat do nedele, to už vydržíš.......

minka051
5. feb 2010

No ja vydržím len drahý už je netrpezlivý. 🙂

denis19
5. feb 2010

no tak to bude muset jít zase asi lyžovat,aby nemyslel na blbosti 😕

brmbolcek
5. feb 2010

Minka- chce to trpezlivost skus sa zamestnat krizovkami, nejakou knihou alebo varenim ci pecenim, a nemysliet lebo ta to inak laka a nuti cim skor testovat , tes sa na radost lebo ta je neopakovatelna a jedinecna 😉 uz to neni tak daleko ako ked si zacala vsetko odznova 😉 , uz je to tu cobi dub ... 😀 😀

Figurka- ako sa mas ?

Danka- ako si pochodila u gyndosa? nechal ta este na pn ???

dana10
5. feb 2010

Ahojte baby.
Luko tá pichačka je ako brnkačka 😀 😀 😀
demizon ale boli to nerva,máš super úrodičku 😉 oplodnenú a aj zmrazenú 🙂 🙂 U vás sa to mrazí akosi skoro v tom Vašom centre?
Minka je to o nervy že? 😉 🙂
Kajtičko tá chvíľa keď mali volať stála za to HCG 🙂 😉
Denis ty to tu všetko prežívaž odznova medzi nami nechceš byť ešte raz tehotná 😀 😀 😀
Brm. už som doma,vyliala som si srdce pred doktorom tak som tam bučala ☹ ☹ a on ma utešoval, som stále PN

brmbolcek
5. feb 2010

danka- supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr 😉 😉 😉 😉 a co planujes ? prasit koberce, umyvat okna ? 😀 😀 😀 😀

dana10
5. feb 2010

No to určite čo si pipi 🙂 🙂 hádam sa teraz nepretrhnem od roboty.koberce nemáme len jeden pod stolíkom v obývačke a dva také malé koberce vieš čo predávajú v polsku máme v spálni, iba umývať podlahy u nás treba.Zajtra asi poperem niečo, neviem či sa zajtra nedovalia svokrovci 😝 😝 .Okná my umývame len pred sviatkami.Vidím že si zapriahla svoju mamu na obed,ty to budeš mať ako all inclusive celý týždeň?Asi prídem na tie slivk.buchty čo povieš 😕 😕

figurka.m
5. feb 2010

ahojte 😀
kajticko, supeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem, perfektna spravicka 😎

luko, ale diphereline si mas pichat vzdy v tu istu hodinu, teda kazdych 24 hodin

demizon, tak super uroda, v utorok je tu cobydup 😉

brmb, mam sa fajn, toto tehu sa mi zda akesi zvlastne, ako by som ani nebola v tom 😅

danka, mas dobreho dokiho, este si oddychni doma, aby si mala dost sil do KET-ka 😀

demizon
5. feb 2010

dana10, ja som sa tiež divila, že už mám mrazáčikov, v podstate mi len povadali, že máte 6 na PK a 5 už zamrazených, snáď vedia čo robia 😠

dana10
5. feb 2010

Ty si v nejakom centre v Ba že , no Helík to zamrazuje až tie ktoré prežijú tak na 6 deň po PK, no však asi vedia čo robia.Ja by som to robila asi ináč.Vieš teraz zamrazia 5 a keď odmrazia bude 1 😠 a ty si stále v tom že jé a koľko ich mám?
Figurka čau,čo máš iné tehotenstvo ako pri prvom asi áno to lepšie? 🙂 😉

demizon
5. feb 2010

ja som GF, uvidíme, ale myslím si, že to hrozí aj pri rozmrazovaní tých ktoríé boli zamrazované a na 6 deň...

dana10
5. feb 2010

Máš pravdu demizon aj pri nich to hrozí,tie baby si musia ale pretrpieť a tí chlapy život gombička.Oni majú inú náturu.

brmbolcek
5. feb 2010

Danka- all inclusive 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si ma teda pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nech sa paci pridi, budu slivkove 🙂 🙂

Figurka- ja som na tom rovnako ako ty 🙂 🙂 ja si tiez myslim ze som neni ani v tom tak mi je 😉

figurka.m
5. feb 2010

dana, no je to tretie tehu, druhe nevyslo, ale zaraza ma, ze tie dve boli prakticky od zaciatku uplne rovnake, ale teraz nic, ziadny hlad, chute, nic mi nevadi, nic ma neboli,nepriberam, ba zda sa mi, ze naopak.....no uvidime 😕 aby som este nakoniec negrcala, lebo tento priznak som nemala 😅

romy01
5. feb 2010

cafte kocky.

kajticko - gratulujem

demizon aj tebe k uspesnemu zaciatku, uz len aby si to dotiahla do konca 😀

romy01
5. feb 2010

Inak ked vas je tu tak vela, nie je medzi vami nejaka uctovnicka ? Potrebujem radu ohladne danoveho priznania a neviem sa na nete dopatrat k istej informacii. Prosim IP

mimzy
5. feb 2010

Kajtičko- úúúúžasné už budete 3 alebo dokonca 4, z celeho srdiecka blahželaaam 😀

baby ako je vám dobre, už riešite príznaky tehotnosti, dúfam za aj ja sa k takymto prijemnym starostiam čochvila dostanem

denis19
5. feb 2010

ahoj romy, tak ty zápasíš s daňovým priznáním....a já si delám hlavu,kde ta holka zase lítá 😀 😀 já se ti mohu jedine optat své ekonomky....

mimzy neboj i to bude!

dana10
5. feb 2010

Romy, choď do témy sanotorium helios III tuším marta222 alebo orsulka,minka 051 robí mzdárku možno robí aj účto skús sa aj jej spýtať

majaja75
5. feb 2010

ahojte...
neviete mi prosím poradiť, týždeň picham, dipherelin amešká mi menz. 4 deň, čo ma dosť štve lebo nemôžem ísť na kontrolu a na dalšie lieky. V tom by nebol taký problém len mám spravené predoperačné vyšetrenie s dátumom 1.2. a má platnosť max. 3 týždne-bojim sa že do vtedy nestihnem isť na OPU. Máte s tým niekto skusenosti, alebo čo spraviť?

denis19
5. feb 2010

majaja....no tato situace je skoro modelová...ty lékytomu muhly dopomoci, že ti mešká, dej si červené vínko a prípadne tonik a teplou koupel,aby jsi to vše stihla......v nejdhorším absolvuješ predoperační ješte jednou 😲

figurka.m
5. feb 2010

majaja, pri diphereline ma dojst mrcha 30-32DC, niekto dostane aj 34 DC, ktory den mas teraz?

brmbolcek
5. feb 2010

majaja- interne vysetrenia su platne 3 mesiace ! a ak ti meska menzes volaj do centra tam ta usmernia , ved si pod ich kontrolou a vikend mas pred sebou

majaja75
5. feb 2010

dnes som 32 deň (mávam to presné na 28 deň) . už som dosť nervná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre