Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
13. sep 2009

tak dobrú chuť k obedu a zatiaľ peknú nedeľu

sisi30
13. sep 2009

čaute spolubojovníčky,tak ako? ja som spinkala do 11,15 hod, už som aj poobede a teraz ideme do Baumaxu kúpiť fugovačku na kúpeľňu 😀 😀 😀 večer sa na vás možno pozriem , čo je nové 😉

denis19
13. sep 2009

Nazdar víly, tak jsem zpet ze společného obídka,zmrzliny a dokonce i návšetvy, celkem pohodová nedele. Zítra teda do CARu a uvidí se co dál!!!
Jakou jste mely devčata nedeli?????

sisi30
13. sep 2009

ja,super boli sme u svokry na koláčik.a teraz čumím do bedne celkom sa teším na superstar 😀 😀 😀 aj my ideme zajtra na genetické testy.len ma štve že výsledky sú až za 2 mesiace 😠

denis19
13. sep 2009

Nevadí, kdybudou, ale že budou dobré, co to už jsou dva mesíce 🙂
Nás na genetiku nikdo neposlal a já čekala, že je to úplne automatické u IVF. 😲

sisi30
13. sep 2009

no vidíš asi sú všade iné postupy.teraz ťa čaká 1.IVF? nebojíš sa?

cukotka
13. sep 2009

ahojte dievčatá, taktiež sa pridávam 😉

cukotka
13. sep 2009

už ste odišli? ☹

sisi30
13. sep 2009

pozerám Superstar a musím sa ísť nachystať na zajtra takže zajtra večer tu nakuknem určite 😉

cukotka
13. sep 2009

okej, ja kukám sem a aj na superstar 🙂

denis19
13. sep 2009

Ahoj jsem tu!

denis19
13. sep 2009

delala jsem nejakou údržbu tela predzítrejší návštevou CARu a je mi taky nejak blbe, dostale jsem cyklus, neskuečne mne bolí záda a jsem jak se u nás ríká jeťoch, jako že jsem unavená 🙂
Ale na čet jsem si energii vydolovala????

romy01
13. sep 2009

ahojte kočandy 😀
Pozerám, že ste dnes pekne využili deň. Ja som si dnes po obede pospinkala a potom sme šli na chatu a zasadila som si tulipány a narcisy. Dúfam že mi tak na jar tie cibuľky nezožere krtko 😀
denis ako už dorazila ms? Ja zatiaľ nič. 😔

denis19
13. sep 2009

SISI
ano jdu na první a verím , že i na posledení IVF!!!!!!!! 🙂

denis19
13. sep 2009

Ano ROMY, práve jsem se sverila verejnosti, že ano, tak jsem ráda!!!!!

denis19
13. sep 2009

Narcisky a tulipoše se sadí ted??????Jsem zahradník jak vyšitý,co????? 😀

cukotka
13. sep 2009

dievčatá som rada, že aspoň niekto tu je, kajticko mali včera oslavu, tak asi dospáva 🙂 inak denis ms závidím, asi prvykrát v živote by som ju túžila už dostať, mohla by som ísť aspoň na krv a zase by sme sa o kúsok posunuli ďalej

romy01
13. sep 2009

denis ani ja nie som záhradník, toto je pokus, my máme takú záhrafku s chatkou a máme tam len trávu a par kríkov,a mam tam taky plac asi 3 x 0,5 m kde by sa cosi hodilo, tak som to tam narvala do zeme. Ak to vyjde, budem mat na jar kytky vo vaze zadara 😀

romy01
13. sep 2009

cukotka, vies ms je vec, ktorá príde istotne 😀 Ale ja zacinam stresovat, ze nech mi len nemeska aby som tiez mohla pekne zacat stimulkovat

cukotka
13. sep 2009

tak to verím romy, škoda, že sa nedá posúvať čas 🙂

romy01
13. sep 2009

baby idem sa venovať mm takže prajem Vám dobrú noc 🙂

cukotka
13. sep 2009

dobrú noc romy

denis19
13. sep 2009

DObrou noc!!!!

cukotka
13. sep 2009

denis tešíš sa na zajtra? 😉

sisi30
14. sep 2009

čaute babulky my už máme po genetických testoch, tak naozaj to trvá 2 mesiace,kým budeme mať výsledky, nie je to ako keby ste išli len na krv nám povedal genetik je to zdlhavejšie tak preto to trvá tak dlho.a ešte nám povedal genetik,že nemáme taký zlý spmg mohli by sme mať aj prirodzene dieťa 🙂 , tak ja neviem teraz komu máme veriť?

denis19
14. sep 2009

CUKOTKA,
tak jsem už i zpet z CARu. Vše probehlo hladce a jednoduše. Takže odpoved zní,ano tešila jsem se!

ROMY,
dnes jsem byla u Gaťové a bylo to fajn, byla jsem u ní poprvé, rekla mi po sone, že jsem čistá jak lilie a nechť jsme dnes na prijmu , že mi zavolají další instrukce, nebo ať si po tretí zavolám sama.
Mám PN a jdu bojovat 🙂

sisi30
14. sep 2009

tak ti držím palce aby to všetko dobre dopadlo. 😉 denis teraz ideš brať tabletky?

denis19
14. sep 2009

SISI
tak ted jsi mne zaskočila!!!!! Genetik tvrdí, že nemáte tak špatný spg?????Tak tomu nerozumím!!!!!!!
Máte za sebou jen jeden spg?

denis19
14. sep 2009

SISI,
tabletky mám za sebou, pichám si decapeptyl a od dnes se dozvím, na základe krve, kdy si do toho začnu píchat menopur.

sisi30
14. sep 2009

aha tak to je teda zložité, nás to len čaká. a nebude ti moc dlho na PNke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre