Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
31. mar 2010

jéjé minka to se vleče.....ale ať k zdárnému konci bez prchy!!!!! pocity?

minka051
31. mar 2010

romy na krv by som mala íst 8.4. Len aby mrcha neprišla, zatial sa mám dobre. 🙂

viera6
31. mar 2010

minka......ona určite nedorazí verím tomu 🙂

minka051
31. mar 2010

denis pocity nič zvláštne sem tam zabolí bruško ale to prejde ale dnes hrozne bolia prsia ráno som myslela že zdochnem skoro ani dotknúť. čije to teda dobre netuším.

minka051
31. mar 2010

viera ja jej to ani nedovolím 🙂 🙂 tento krát to musí vyjsť. Aj ja tomu verím ale ten strach tam stále je, lebo toto je posledný pokus.

romy01
31. mar 2010

minka ja myslim ze by to mohli byt uz tehu priznaky - tfuj tfuj tfuj, feeeeest drzim palce-

Vies vierka jasne ze sa dokazu naucit aj starsi ale ja som perfekcionista, mna stve ze si neviem zapamatat slovicka ktore aj tak zrejme nikdy nepouzijem, ja by som chcela hovorit ang dokonale ako slovensky a nic menej ma neuspokoji

minka051
31. mar 2010

romy tak pevne verím že to začína tak byť a budem sa tešiť. 🙂

denis19
31. mar 2010

romy......hele, já žiju na slovensku 20let a nemluvím dokonale slovensky a je to príbuzný jazyk čestine......

denis19
31. mar 2010

romy......hele, já žiju na slovensku 20let a nemluvím dokonale slovensky a je to príbuzný jazyk čestine......a to nemluvím a gramatice

minka051
31. mar 2010

denis zato ked príde slovák do čiech tak je to naopak Po slovensky skoro hned zabudne 😀

viera6
31. mar 2010

romy....ja som tiež ina neni

denis19
31. mar 2010

minka...já jako mluvím slovensky dost dobre si myslím, co ríkáš Romy či Vierka,ale není to na 100%, jenže na 100% už nemluvím ani česky, to je to nejhorší! Že ani tak už a ani tak už!!!!! Ale uznávám, psát jsem se s odvahou ješte nanaučila,abych si byla jistá ☹

romy01
31. mar 2010

co narobime

baby co idete varit ? ja premyslam ci si neurobit ryzu v mlieku. Mam chut na sladke

denis19
31. mar 2010

romy...já mám dnes donáškovou službu 😀 jako poslední den v práci, tak je to pizza s brokolicí a slaninkou 😀 😀
ale zítra varí manžela budou testoviny alá bolones 😀

viera6
31. mar 2010

romy........u nas je zo včera Segedín a teraz som dorobila z marina keksov roládu,ale to na velku noc

romy01
31. mar 2010

denis spageti s bolonskou omackou som robila v sobotu - mnamka. Vierka segedyn mam rada, no to by chcelo si naplanovat . No mne sa nechce varit, asi si fakt urobim len tu ryzu, to mam bez roboty a za chvilku.

minka051
31. mar 2010

no ja dnes nič nemusím mám ešte navarené a včera som robila lokše, tak ak bude mať niekto chuť tak si dá a zajtra k nim urobím kačicu lebo sme dostali a nemám ju už kde strčiť. Takže zajtra budú hody ale v piatok už bez mäska.

denis19
31. mar 2010

Vierka, je týden, kdy nepečeš?????? 🙂
Romy a to sa ako robí ta ryža???

tuzimpobabatku
31. mar 2010

ahojte. Ako pozerám, okrem bábatkovania, tu sa už aj varí 😀 😀

denis19
31. mar 2010

😀 tužím...to abychom úplne nezmagorili do porodu ..potom pridáme kašičky 😀 😀 😀 ...a ty ako, lepšie?

romy01
31. mar 2010

denis ja to robim jednoduch- premytu razu bachnem na rozžhavenú platničku a zalejem mliekom - 1 ľalka ryze,2 šalky mlieka. Pridam vanilkovy cukor, krystalovy cukor - 2-3 pol , necham zovret a vypnem sporak, zakrajem pokrievkou. Kedze ale ryza s mliekom kypí trreba zo zaciatku premiesat. Potom to nechas dôjst - tak 20 min na teplej platnicke. Potom pridam kakao a maslo, rozmiesam a jem . Moc jednoduche. Vierka minule pisala ako to urobit take kremovejsie - ona pridava smotanu - potom je to take vlačnejsie ako v obchode.

tuzimpobabatku - obcas si sem cosi napiseme nech dostaneme aj nejake napady - hmm o tom segedine budem uvazovat na vikend 😀

tuzimpobabatku
31. mar 2010

denis: kde máš foto?...áno už lepšie, len sa mi na pere vyhodil herpes. Natieram si ho s propolisom, ta sa mi pomali vysúša. Zajtra idem do caru na kontrolu

viera6
31. mar 2010

deniska......tato ralada je nepečena 😵
romy...........no ryžu na sladko som si robila minuli týždeň 🙂
tuzimpo.............už je lepšie?

tuzimpobabatku
31. mar 2010

romy: ja milujem segedín, nevarím ho, môj muž to nemusí a len pre seba ho nebudem variť.

denis19
31. mar 2010

Romy...no to zní dobre, to já vubec nedelám...tak možná vyzkouším do budoucna 🙂 a segedín mámna pláne také o víkendu u našich, mamča bude v práci, tak vyzkoušímjejich novou kuchyni, jen ji snad neublížím 😲 😲
holky, mne to tu dnes jako poslední den nebaví ☹ už bych se nejradeji videla doma!

tuzimpobabatku
31. mar 2010

vierka: áno, už ovela, len ma štve herpes. Vieš, ked si ho v care všimnú hmm..

denis19
31. mar 2010

nevím..foto nekam zmizlo, doma ho naisnstaluji nanovo 🙂
vierka...já vím, že se nepeče,ale stále neco sladkého kuchtíš 🙂 🙂 🙂 a kdy bude foto nového bríška????

viera6
31. mar 2010

kočky tak som spet mala som navštevu 😵 aspoň ta ma potešila v tomto upršanom počasí
tuzimpo. ...........ja si ti tak varím na dva obedy tiež nemusím ,čo ma rad partner a zas naopak.
herpes...........zmizne, ten som tak tiež mala,na začiatku
denis..............no ti verím,že ta to nebaví 😒 ty naš generál a ešte obzvlášť dnes,ked je take škarede počasie.
chystám sa odfotit tak snat to stihnem tento tyžden a ty maš nove foto? musim omrknut 😵 😵

viera6
31. mar 2010

denis.....nemáš nové foto 😒

denis19
31. mar 2010

no vierka nemám,ani ty nemáš 😀 😀 😀 já to plánuji na víkend, se cvaknout a tak 😀 a ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre