Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
9. apr 2010

fiorettas
32 DC je ten poslední na začatí stimulky, tak to akorka stíháš,ale zkus si i zavolat do CAR.....ten by mel pracovat i o víkendu!

Ahoj Romy...dneš celkem ušel,jako že se dal prežít, trochu jsem nastartovaná na manžu, nekdy mám pocit, že jsem jako setresená z jahody, anebo on, tednevím,ale nereším 😀 4tu, čučím na TV a četuji, tak paráda. A co Ty???

romy01
9. apr 2010

ahoj fiorettas

ako pise denis, na krv sa chodi najneskor na 32 DC ak by aj ms neprisiel. Ak pride skor - ako je to u teba bolo by treba ist skor, ale ide vikend. Ja by som skusila na tvojom mieste zavolat doktorovi u ktoreho mas IVF. Urcite ti nechali v centre nejake tel cislo - aspon v nasom to tak bolo. No a v nasom centre mal vzdy nejaky lekar sluzbu aj cez vikend od nejakej osmej do obeda. Ak by si sa tam nedostala ani nedovolala, tak urcite chod v pondelok rano. Verim ze aj tak sa nic ze nestane.

denis - no ja som sa dnes rano vytesovala, ze bude pekne a pojdem zas vonku poobede, no z nicoho nic sa zamracilo a ochladilo tak trcim doma tak som trosku upratala, kukala telku kukala tu na nete a tak. MM je v skole a pride ktoviekedy. Poslednu dobu mam pocit ze mi ta nuda zozerie mozog. Vecer si liham s tym ze zase nuda zase taky isty den. Uz aby prislo to nase slniecko na svet, nech je nejaka zmena.

Inak mm vcera zacal spekulovat o mene a napadlo ho meno Michal - to sa mi sice paci ale mam braska Michala tak som z toho na nervy.

denis19
9. apr 2010

Romy, tak to jsme na tom podobne! Jako se stereotypem a práním, ať už je mimčo tu,ale zároveň, ať tamješte aspoň 8 týdnu vydrží, že ano?
A Michal je neutrální jméno, vhodné pro každé znamení, tak to nevidím jako problém, že se tvuj bratr tak jmenuje, je to na jeho počest 🙂 A i k priezvisku je to fajn 🙂

romy01
9. apr 2010

no ja neviem denis, ja som chcela Jakuba, Mateja alebo Timoteja a vcera som ani nespala ked mi mm zapotil ze Michal. Dufam ze ho to prejde

fiorettas
9. apr 2010

dakujem za rady romy a denis ... nakoniec sa mi podarilo dovolat sa p. doktorovi a povedal, ze mam prist uz v nedelu, takze dobre, ze som volala 🙂 uz som pokojnejsia a mozem ist vecerat 🙂 tak este prijemnu debatu prajem a potom uz dobru noc ... papa 🙂

krivka5
9. apr 2010

dobry vecer 🙂
dnes bol ala krasny den. bola som z muzom na vylete v PD.bolo faj 🙂
minka...tak to mi ja luto,to je fakt blbe 😒 kazdy den si uvedomujem ake sme mali s muzom stastie ze sa nam to podarilo...
romy...michal je pekne meno 🙂 vies ake vymyslal moj muzo pre chlapca? ze rudo 😒 alebo jurko 😒 . ja som mu povedala nech mena vymysli on a zatial som s ani jednym jeho navrhom nesuhlasila. chuda moje, este ze ma dost casu na vymyslanie 🙂

mirka7582
9. apr 2010

dobry vecer 😀 zienky no ako sa mame 😀

cukotka
9. apr 2010

haloooo 🙂

cukotka
9. apr 2010

uff nové bojovníčky, ja to už nestíham sledovať 🙂

denis19
10. apr 2010

No devčata...šup sup z postýlek...kde je kdo!
Zdravím!!!!

cukotka
10. apr 2010

....no nejako nám to tu viazne :(

denis19
10. apr 2010

ahoj cuki...no aspoň nekdo je na živu 😀 😀
ako malý nemo??

cukotka
10. apr 2010

ahoj ahoj, tuším sem okrem teba už nikto nechodí 🙂 Nemo sa má fajn, teda predpokladám 🙂 Ale dáva mi zabrať 🙂)))) No nemôžem sa sťažovať, lebo to som chcela 🙂 A čo Karolínka? Inak kočík už je doma?

denis19
10. apr 2010

Ale a ako Ti dává Nemko zabrat???
Karolínka dnes byla na ture a asi je z toho vykulená doted, neboť se neozývá 😀 😀 😀 😀
A všichni jsou asi nekde venku..... ne kočárek dorazí cca za mesíc a potom ho už nekdo jen dopraví domu 😝

cukotka
10. apr 2010

Býva mi zle, ráno je všetko v pohode, príde obed a do večera som vybavená 🙂 Takže túra? A kde ste boli? Nebola to pre Teba veľká záťaž? My sme dnes celý deň behali po nákupoch. Nabehala som slušné kilometre, Nemo sa tiež musel čudovať 🙂 Inak pre Karolínku už máš všetko pochystané?

denis19
10. apr 2010

A co jste nakupovali?
No pri bežném stavu bych to anitúrou nenezvala,ale ted je to túra i do schránky 😀 😀
karolínka už má všechno doma, opráno ožehleno, až tedana postýlku a kočárek,ale to asi fakticky ješte čas. Objednané to je!
Takže špatne...neboj to prejde a zkus vysadit čaje, pokud je piješ!

cukotka
10. apr 2010

Čaje nepijem vôbec. Každý mi hovorí, že je to preto lebo celý deň v robote len sedím, a tlačím si na žalúdok. Tak ja neviem 🙂

Ja som si chcela zakúpiť nejaké veci do práce, pomaly sa zo mňa stáva sloník. Ale okrem teplákov, tielka a ponožiek do tenisiek som si nič nekúpila 🙂 No tede ešte plný košik potravín 🙂))))

denis19
10. apr 2010

No to sezení muže být duvod to je pravda......a o víkendu je to také tak???? Ale neboj do 12tt se to vše uklidní.
No neverím, že je z tebe sloník...videla jsi moje nové foto ze 30tt????? A chtela jsi neco jako tehuhu gate či tak nejak? Nebot nejké tuniky a blúzy se dají koupit i netehuhu a jsou fajn.....nedáš nejaké to foto do albíčka konečne???
😝

cukotka
10. apr 2010

Foto som videla, a svedčí Ti to. Ja ani sama neviem čo som chcela, vyslovene tehotenské oblečenie asi ešte nie, na to je skoro. Ale viem, že to sa každú chvíľu zmení. Mám pocit, že sa mi zväčšil obvod pásu, resp. bokov. Musím nejako ten album spraviť, ale ja ti normálne nestíham 🙂))))))

denis19
10. apr 2010

Cukotka.......no mne se také hnedle kolem 6tt rozšírila pánev tak, že jsem nezapla žádné rifle až na elastické 😀 😀 Je to normální......a to jsem do 12tt skoro ani nepribrala,ale rozšírila jako píšeš Ty. takže jedny tehuhu kalhoty určite vynosíš, já nejvíc rifle a na to strídám trička co mám...tak zatím to jde, jen ted to bríško roste a trička už nestíhají pracovat co do elastičnosti 😀 😀 😀
No tak se na momentík zastava udelj albumík, jasan, i Karolínka Ti to odkazuje.
Co jinak deláš?

cukotka
10. apr 2010

Ja sa tlačím jahodami 🙂 a rozmýšľam čo by som si ešte dala, teším sa z tých mojích nových teplákov, mala by som upratovať a učiť sa, čakajú ma skúšky v škole a certifikácia v robote. A vy s Karolínkou chcete album. No čo sa mám roztrhať? 🙂 Aké máte počasie? A ty čo porábaš?

cukotka
10. apr 2010

už som inak rozmýšľala, že tehotenské rifle a riflovú suknňu si zakúpim a nejaká slušné čierne nohavice do práce. Ale iné nejaké špeciálne tehotenské záležitosti asi nie 🙂 Už vrážam dosť do kozmetiky tehotenskej 🙂

denis19
10. apr 2010

No my tu máme nádherne! Slunečno, relativne teplo, jen pofukuje vítr a k této idylce nám chybí tvé album s Nemom 😕
Tak to máš toho dosti holka! Tak jen opatrne,ať je Nemo v klidu a není z nej nervák!!! 🙂 🙂 A jinak nedelám nic, píšu s tebou a čtu recenze na ten náš kočár, hledám ješte co by se hodilo malé a manžel vedle mne kreslí pro malou obrázky do pokoje 🙂

denis19
10. apr 2010

Tak Cukotko, toto presne jsem si zakoupila i já , krátkou riflovku, rifle a tehuhu kalohoty do práce! Presne uvažujem v tomto stejne..... 😕 😕 😕 A co kupuješ za tehuhu kosmetiku?

cukotka
10. apr 2010

od Dermacolu som si zakúpila anticelulitídny krém, lebo tá sviňa celulitída mi pekne vyskočila :( kúpila som si od nich aj krém na prsia. A v DM som si kúpila krém na brucho a olej, ale ako som doma zistila tak olej je do kúpeľa :( Ešteže máme sprchový kút 😀 A keď to miniem tak by som chcela skúsiť Biodermu. Ty čo používaš?

denis19
10. apr 2010

No s anticelulitiďákem pozor!!!! Je tam jakási složka, co se pres placentu dostane až k NEmovi a prý to není moc dobré..podobne jako samoopalovací krémy ....Já používám Elastik-Q z lékárny a je super, nemám zatím nic, teda pokud nepočítám celulitídu,ale prý to je základ na tvorbu mléka, jako ty zásoby tuku tam na stehynkách 😀 😀 😀 A ješte beru prenatální vitamíny,ale to jen tak z času na čas....

cukotka
10. apr 2010

No ja stále ešte beriem utrogestan, dávam asi femibion 8OO. Ten anticelulitídny je špeciálne pre tehotné. Ale už ho domíňam a potom ho už nebudem kupovať, už ma omrzel.

Zvažuješ aj kúpu monitoru dychu? Inak v čom budeš kúpať? Vanička alebo to vedierko?

denis19
10. apr 2010

Samé praktické veci.....to jsem ani nevedela, že je neco spešl pro tehule na anticelulitídu, tak to musím omrknout a co to teda je????
Monitor dechu už mám doma, dostali jsem ho pod duba...teda jako na vánoce,ale sama nevím jestli ho budu používat,abych nakonec netrpela stihomanem...tak uvidím co prinese okamžik návratu domu z porodnice!!!! A mám vaničku na koupání, ikdyž jsem chtela vedérko,ale také jsem ji dostala na stojane, tak co už nadeláme 😀 😀 😀 Ale vedérko se mi zdá super vec a bezpečné a už jak mimčo vyroste muže do normální vany, no ne, 🙂

cukotka
10. apr 2010

Ten krém vyrába Dermacol, je to na celulitídu a prosti striám. Taká fialová tuba, a je na nej nakreslená tehotná žienka 🙂 Ja som zvažovala tiež ten monitor dychu, ale kamarátka čo ide teraz rodiť ho kúpila, a povedala, že mi ho posunie. No ja zvažujem to vedierko, keďže máme malilinkú kúpeľnu a ten sprcháč, v ktorom by sa asi dosť ťažko napúšťala a vypúšťala tá vanička.

Inak predpokladám, že na kočík si našla samé dobré recenzie 🙂

denis19
10. apr 2010

No vedérko bude určo super!!!!! A na ten dermacol mrknu.....to je celkem fajn zpráve, neboť tem ni mnaže delal depilaci voskem a skoro mne kleplo , kdyžjsem videla své vorvaňovské telo!!!!!
No načetla jsem pozitíva,ale také i negatíva,asi jako na vše, už raeji nečtu, nám se líbí,je otestován i v terénu a hotovo!
A co váš kočárek, už hledáš, či je vítez joolz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre