Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
11. apr 2010

No deniska.... aj Sára je nejaká kludna,ale keď sa zase najem tak sa pomrví 😀 😀 😀
U nas už fuka druhy den je to teda des!

denis19
11. apr 2010

Jo já si ted také dala kousku mazance a hnedle se karolín trochu ozvala, manžel ríká, že ví, že je nedele a tak i ona relaxuje.
I u nás fouká, od včera a svítí sluníčko....prý má od zítra pršet, tak uvidíme.
Vierka a tobe to teda s DNP nevyšlo?

viera6
11. apr 2010

Včera u nas pršalo a dost,ku večeru sa trošku vyčasilo a fukalo a dnes je tu take zubate slniečko a tiež fuka.DNP mi nevyšlo.
Deniska,ja ti mávam posledný týžden zvyšeny výtok musim mat intimku.U teba je to v pohode?

viera6
11. apr 2010

denis......robila si už tiramisu?

denis19
11. apr 2010

Vierka...mám také výtok,ale ne nejak extra, už jsem se na to ptala i gynekologa a rekl mi, že když není barevný a "nezapáchá", že je to ok, že vagína ted produkuje více sekretu...tak podle toho.

A tiramisu delám,ale jen tak domácky, ne asi podle originál predpisu 😀

viera6
11. apr 2010

Takisto mi to povedal a ešte ak nesvrbí a nepáli tak to je v poriadku.
Prosím ta pošli mi recept ešte som to nerobila.Na nete som síce našla,ale len taký s varenom krémom a to sa mi nejak nepozdáva.No original to tu je tažko spraviť ani to naše mascarpone není ako to prave Talianske a ani amareto 😵

denis19
11. apr 2010

ok pošlu ti to na mail.
🙂
já ti mám zase hlad!!!!!

viera6
11. apr 2010

No ja ti práve jem, bola som vyvešať prádlo a nejak ma chytil hlad 😝

denis19
11. apr 2010

Já už ale nevím co s tím, budu fakticky jako delová koule do porodu!!!!

romy01
11. apr 2010

ahojte kočky.

TAk do mm pc sa nejak dostal virus, tak ho oar dni furt dookola preinstalovava a teraz mame len jeden pc s internetom. Takze ma cez vikend okupuju - ale zajtra je uz pondelok a pc bude len pre mna 😀 😀 😀

vierka - pekne mas fotecky z toho sona - tie nase deticky su uz ozajstní ludkovia, ze ,
denis mne sa nezda ze mas na sebe 10 kilov- vypadas stale dobre, to ja som ako tulen. Uz 4 dni sa neviem ovladat a doslova žerem vsetko co mi pride pod ruku. Normalne som z toho na nervy lebo som sa vazila a teda od piatku mam z toho depky a ked mam depky tak potom zerem este viac. ☹ ☹ ☹

denis19
11. apr 2010

Romy...Ahoooj ...... v plné míre Ti se žraním rozumím, práve jsem se stežovala Vierke, že nevím co s tím mám delat.....ty také nevypš na +13kg, proste nám naší mužíkové delají dokonalé fotečky! 🙂

viera6
11. apr 2010

Ahoj romy 🙂
tak to neni bohvie čo ten virus aj mi to mávame dosť často 😒
romy dakujem no mala je už zlatučká a pekne vyplnená aj ked sme trošku menšie o 194g ono sa to stratí 😵

denis19
11. apr 2010

No Vierka...Ty také nejsi žádný slon,tak nemá být pokom veliká....vysoká možná,ale mohutná to teda ne!!!!! To jsem zvedavá ve stredu na tu naší Karolín!!!!!

romy01
11. apr 2010

vierka jednak by som bola na tvojom mieste rada - o to lahsi budes mat porod a po druhe - tie odhady vahy su ozaj len akoze, Citala som tu na fore ze odchylka je pred porodom a po porode az 500g.

denis , ved to, ze ked sa fotim tak sa krutim z kazdej strany, ale to by ma az tak netrapilo ako to ze sa aj fyzicky citim zle - tak nemotorne unavene nic ma nebavi no a ked sa nahodou pozriem do zrkadla, tak ma tehulkovska nalada hned prejde

denis19
11. apr 2010

Romy....tak to i mne,ale už se radeji ani nedívám do zrcadla, neboť už i ksicht mám oteklý, strašne se zavodňuji a to mne štve, uvidím, co rekne dr ve stredu na to!!!! ale ríkám si ,že tech 8 týdnu už nejak zvládnu!!!!!

romy01
11. apr 2010

denis keby to bolo este 8 tyzdnov - ale ono to je este 10 tyzdnov - moje nervy. Takze mas v stredu poradnu ? Ja mam v stredu sono a poradnu az ten dalsi tyzden

viera6
11. apr 2010

denis........ale 10kg mam na vyše 🙂
romy......tie odchylky su tam na to ma upozornil d.Grochal.
Romy hlavne je,že ste zdravý tie kilečka zhodíme 🙂

denis19
11. apr 2010

Jo,ale pokud by to prišlo za tech 8 týdnu nic se nedeje, že ano 🙂 a dr mi rekl, že pujdu asi drív,kvuli tomu vysokému tlaku a já si to také tak nejak myslím, že se malá vyklube dríve!!!! A také ti tak otékají kotníky(členky)???MNe dost hrozne a i ruce a i ksicht, proste všechno 😠 😠 😠
Mnž mne stále uklidňuje,ale nekdy to nezaírá jak se vidím !!!!

denis19
11. apr 2010

Vierka...já mám také 10kg na sobe a ani nevímjak se to stalo a ted už asi i 11kg!!!!! Dnes jsm se utešovala, že je tam i hodne vody 😀 😀 😀 😀 😀

simpatica
11. apr 2010

ahojte dievcata, pozdravujem Vas opat.
Ja som dnes 10 den po ET. Dnes mam take tlaky v podbrusku ako ked mam dostat menstruaciu. Nemate s tym skusenosti?
Trochu sa bojim, ze ju fakt dostanem

denis19
11. apr 2010

simpatica
ty tlaky jsem mela každá, tak jsi na s ceste!!!!! a já i kreče dokonce a to hlavne v noci! budeš testit?

denis19
11. apr 2010

simpatica ....na správné ceste...tam melo být 😀

romy01
11. apr 2010

vierka ved nic ine nam neostane len sa spoliehat ze to nejak zide, ale bude to fuska kazde kilo navyse je dat dole fakt narocne.

denis - ja som sa zvacsila fakt vsade a teda uz neviem ci sa mam utesovat ze som len napuchnuta - ruky, nohy ksicht - alebo ci je to normalne seriozne nabrana slanina , co ti ja viem.

simpatia - to je tazko povedat. Ja som po ET citila take ms bolesti tak do nejakeho 6- teho - 8 ho dna po ET, potom sa to prestriedalo takym pichanim a tahanim. Ale v podstate sa mi striedali rozne druhy bolesti v podbrusku az do nejakeho 12 teho tyzdna. Cize mozes byt tehula ale aj nie. Ale drzim ti palceky nech mas len tie najlepsie spravy

simpatica
11. apr 2010

denis, myslis? ja jsem z toho dnes cela spatna
stale si hovorim, ze pokud ty tlaky jako na menstruaci nemuzu nic jineho znamenat jako prichazejici menstruaci. Mohla by si mi jeste vic napsat, pokud mas zkusenosti? Prosim te. Dekuji, ja jsme mnela ET 1.4, testovat jsme se chystala az 15.4, protoze mam volat vysledek testu do centra16.4

viera6
11. apr 2010

denis......no to je pravda ty máš tam aj vodu takže klud 😵 Vy to mate už poriadne zratane ja počítam,že to potiahneme dlhšie a mala sa narodí nakoniec na moje narodky.

Ahoj simpatika.........je to u každej rozdielne,ale aj ja som mala take tlaky.A ideš aj testovat?

simpatica
11. apr 2010

aj ty si sa bala, vierka, ze ti pride menstruacia a potom ta prijemne prekvapit tehot. test?

cukotka
11. apr 2010

Ahoj Vierka, my sa máme v pohodičke. V utorok ideme do poradne, tak som zvedavá 🙂 Už dva dni mi nebolo zle 😉

Denis už som bola tam, ale teraz som už tu 🙂

viera6
11. apr 2010

Každá jedna sa bojíme a hlavne vtedy,keď nás už neraz sklamali testy!Bolesti na mršku som mala a dos velke cez den a v noci ešte viac.Chodila som na wc už ako nenormálna,čo som sa len kontrolovala.

denis19
11. apr 2010

Vierka a kdy máš narodky?????? Protože já 19/06 a to se také muže stát, že se naše Karolín narodí na mé narodky 😀 😀 To by byla sranda!!!!!
U Romy víme, že malý se na její narodky určo nenanrodí, že ROmy?????? A klid určo je podstatná část ted voda, já se tím chlácholím a i mnž to ríká, že je to spíše jako nateklé než tlusté!!!!! To holky zvládnem, budem lítak jako jasný blesk a kila pujdou dolu..... 😀 😀

simpatica
já mela bolesti prene jakona mrchu a lítala jsem stále na WC jestli neteče krev, potom prišly takové napínací bolesti v podbríšku jak se vše roztahovalo a to bylo nepríjemné,aspoň pro mne!!! Nemohla jsem se porádne na WC ani otočit si utrít z..... 😀 😀 a dvakrát jsem v noci mela kreče, že jsem si ŕíkala, že to je v pytly,že ikdyž to tam bylo tak to určo jde pryč a nakonec mi bylo rečeno, že to se točila maternica,aby byla na správném míste!!!! tak klid a klidne testni i v úterý...si myslím....ale nechci Te do toho tlačit, pokud vydržíš do 15/04 budeš hrdinka!!!! 😲 🙂

denis19
11. apr 2010

Čaves.....Cukotka...ako bolo??????

simpatica
vidíš i Vierka píše podobne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre