Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

majka21
28. apr 2010

Ahojte kočky.
Hlásím sa po krvičke. Pondelok musím zopakovať odber, lebo mám nízku hladinu hcg. Podla tabulky by malo byť v tretom týždni od 5,8 a ja mám na 14 deň po vklade 5,7. Dr.povedala, že to nevie presne potvrdiť, že je to tam, ale nie je nič stratené, že sa tam niečo deje. Tak uvidíme pondelok. 🙂

denis19
28. apr 2010

majka....to zní super..určite to tam je a zustane,paráda.........

figurka.m
28. apr 2010

denis, tak hadam ti vyssie davky pomozu 😉

apple7
28. apr 2010

ahoj Denis...dufam, ze ti ten tlak klesne..je dost vysoky, a ako sa citis?

denis19
28. apr 2010

holky také verím, že zaberou,už jsem se i zbalila do nemocky,ale verím, že to nebude nutné a zítra to už bude lepší po tech vyšších dávkách!!!!! neboť já se jinak cítím super, i malá se hmlesí...tak to je takové divné...jen ty otoky nic víc 😝

apple7
28. apr 2010

Drzim ti palce denis, nech je to v poriadku a lieky zaberu...

krivka5
28. apr 2010

ahojte!
noo deniska len pekne papaj liecky a cesnacik nech ten tlak klesne a nemusis ist do nemocky 🙂
majka...tak drzim palce nech hcg pekne stupa 😉
sanris...tak co partizanka aj ty mas nevolnosti? mne je uz lepsie ,ale uplne bez nevolnosti to este nieje. zo vsetkeho co spapam ma natahuje 😝
figurka...drzim palce na amnio 🙂 ja som to odmietla a idem len na to sono v 20tt.

romy01
28. apr 2010

ahojte kocky 🙂

krivka5
28. apr 2010

ahoj romy 🙂
tak co nove? cukor je uz v pohode?

romy01
28. apr 2010

ahoj krivka

zda sa ze cukor bol v norme stale. Pri vyssich davkach glukozy su aj vyssie normy a ja som bola v norme stale, akurat ze sa mi odburava neskor ako by mal. Zda sa ze telo reaguje na cukor neskorsie a sa mi uvolnuje neskorsie inzulin. Po dvoch hodinach od vypitia tej glukozy sa mi zrazu objavil cukor aj v moci ale to vraj neznamena v mojom pripade cukrovku , kedze v krvi je cukor v norme ale poukazuje to skor na nejaku blokaciu obliciek alebo co. Takze som sa nabehala asi zbytocne. A co ty ? nevolnosti su uz prec, nie ? Inak super pamatam sa na to ked som prvykrat zacitila pohyby s tym ze som si s nimi bola uplne ista ze to je ono

krivka5
28. apr 2010

romy...tak to je fajn, ze si v pohode, ale ani s oblickami neni sranda. 😒
ja este pohyby necitim, ale tesim sa ked ich uz zacnem pocitovat 🙂

romy01
28. apr 2010

krivka ja myslim ze keby to bolo vaznejsie, ze by ma hnali po dalsich vysetreniach ale v tehotenstve su zrejme vsetky organy uplne v prdeli a nie je to nic nynimocne. Planujem tak po polroku od porodu ist k svojej doktorke nech mi urobi kompletku preventivne vysetrenia a nech sa zameria na vsetko co ma teraz v tehu trapi, nech viem ze sa to dalo doporiadku

krivka5
28. apr 2010

romy...inac nevolnosti mam stale, ale uz to nie je az take zle. asi som si zvykla 🙂 a ty este dietkujes? ja by som mala, lebo uz mam 16 kg navyse 😒

krivka5
28. apr 2010

tak to mas uplnu pravdu. vsetko su to tehu neduhy a po porode to bude zase v normale.mam s tym ako druhorodicka skusenosti 🙂

romy01
28. apr 2010

krivka ja tak striedavo oblacno- niekedy sa odtrhnem a jem co pride, a ked mi vyskoci vaha tak si dam den dva dietnejsie jedla. Problem su hlavne vikendy lebo to ked si uziva mm s jedlom tak aj ja. Mne sa teraz vaha pohybuhe niekde od plus 14 do plus 16 kilov- - dnes mam plus 15 kilov

denis19
28. apr 2010

ahoj krivka a romy.......!
romy, super že je to v porádku!!!! A souhlasím v tehuhu je to vše vzhuru nohama.......jak pokračuješ v pribírání, já celkem napreduji 😀 😀

Krivka....+16kg.....to je na začátek dost,ne????Ale zase, co si telo žádá to dostane aono to potom pujde dolu...verím tomu i u sebe!!!!

krivka5
28. apr 2010

denis...dufam veru , ze to pri babatkach vybehame 🙂 co robi tvoj tlak?

romy01
28. apr 2010

😀 krivka co sa tyka toho chudnutia po porode - to je jasne ze to pojde dole, ale daj si pozor aby si neprobrala 25 a viac, lebo ku koncu ta budu z nadvahy boliet aj kolena, klby a pod. Mna desne bolia kolena a to je fest neprijemne, lebo zohnut sa nemozem a ked si cupnem tak mam slzy od bolesti na krajicku. Este aj na wc je problen si sadnut. 😀

denis19
28. apr 2010

Krivka...muj tlak byl dopoledne 160/100, dr mi po telefonátu zvýšil dávku na dvojnásobek...jako dopegytu....to je na tlak, tak uidím co to udelá do zítrka..snad to zabere, jsem se sice i zbalila do nemocky,ale nerada bych tam šla,pokud však bude zle tak pujdu!

Romy......jak moc cítíš v tomto stádiu tehuhu pohyby?

krivka5
28. apr 2010

romy...tak to si na tom stale lepsie ako ja. ja som mala problem so spalovanim tukov uz pred tehu, ale som nejedla a nepila nic sladke a mstne tak som si vahu udrziavala. no ale co ked si melicke stale pyta 🙂

denis19
28. apr 2010

krivka....ked pýta tak pýta.......co už nadeláš......nemáš nejaké nové foto bríška????? já se už od soboty chi dát cvaknou,ale stále mi na to večer nezustane energie......snad se zítra prepumužu a udelám bríško foto ať mám památku.......Ty jsi se Romy ted nekdy nefotila????

romy01
28. apr 2010

denis, ahoj , co dnes robkas ? Mne sa nic nechce. Rano som len poutierala prach a umyla dlazky a teraz cumim prenos zo zasadania mestskeho uradu v MT a tukam na konika. Spekulujem co by som si dala. Sice som jedla a nie som hladna ale mam na nieco chut len neviem na co.

krivka5
28. apr 2010

romy...ja uz mam teraz problem s pohybom 😀 moja susedka bola vzdy taka plnsia a teraz je uz v siedmom mesiaci tehu a brusko ma mensie ako ja.a este moj muz povedal ze som silnejsia ako ona 😠
ak nezabudnem tak dnes hodim aktualne foto bruska do albumu. 🙂

krivka5
28. apr 2010

ja som teraz dotlacila plnenu papricku(mnam bola dobra) a asi si dam ako dezert zmrzlinku 🙂

romy01
28. apr 2010

krivka si mi dala dobry tip - mnam zmrzlinka - super ked pojdem mm kupit nieco na veceru tak si kupim aj zmrzlinku. Sice mam obmedzit sladke ale raz za cas to neuskodi, nie ?

denis19
28. apr 2010

zmrzlinka nikdy neublíží 😀 😀

romy, já dnes jen polehuji, sleduji pohyby malé, neboť se mi zdá,že se hýbe málo, jsem v stresu z tlaku a čekám,že zabera zvýšená dávka léku...tak v zásade nicmoc.

romy01
28. apr 2010

denis len klud. Moj drobec je dnes tiez kludny, zato vcera akoby bol z divych vajec. Vcera som mala aj kavicku tak asi preto bol cele hodiny jak keby bol za kopance plateny 😀 A dnes asi oddychuje 😀
No a doma mas nejaky tlakomer ? mozno si mala vyssi tlak po tej prechadzke.A lieky by ti mali zaberat - moj mm ma dlhodobo vysoky tlak no teraz ma take lieky ze ma tlak uplne v pohode

apple7
28. apr 2010

ahojte 🙂
prosim poradte mi, ja sa bojim....v pondelok idem na krv,
ci nam to vyslo....bojim sa...
najradsej by som si urobila test ale to je asi skoro , vsak?
neviem ci to vydrzim do pondelka..to je hrozne to cakanie

denis19
28. apr 2010

Romy.....tak dobre, dám malé ješte čas na spánek 🙂 tlakomer jsem si radeji nekupovala neboť se obávám,že potom budu trpet stihomanem...ale začínám nad ním uvažovat, že i do budoucna se muže na kontrolu hodit, jen asi chci ten ortuťový...nejak tem digitálum neverím.....uvidíme...neco jsem našla i na internete .....jinak dnes jsem si v panice, vše opet prekontrolovala , či mám vše do porodky a tak a snad je to v porádku. Te obdivuji,že se jete chystáš do PL na nákupy, já bych to už asi Romy nezvládla.... 🙂

denis19
28. apr 2010

apple......a pondelí je kolik dní od ET?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre