Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

annamary27
3. jún 2010

@matakrok,tak už lejak dorazil aj k nám jak predpovedali.Ako sa cítiš?Máš lepy alebo si skor v poho človek. 😕

matakrok
3. jún 2010

Marika, u nas je nieco ako vichrica s obrovskymi navalmi dazda...uz niekolko hodin. viac ako o zajtrajsie vysledky sa bojim o tunajsich ludi, znicene polia, chudobu a hlad... ☹
ale inac som v poho, pride co ma prist. trochu ma palia vajecniky 😔

kuspitka
3. jún 2010

ahojte dievcata,ako sa mate?

annamary27
3. jún 2010

@matakrok,jaj len nech si zdravučká na to ET,možno sa už vaječníky tešia na návštevníkov.To počasie je katastrofa.My len kukáme tie smutné zábery v TV a sme radi,že okolo nás žiadna voda nie je aj ked je blízko vodná nádrž,ale tá zatial zvláda nápor,polia sú zaliate takže za jedlo z urody čo mala byť si asi poriadne priplatíme tento rok a to ešte nebolo medarda.

matakrok
3. jún 2010

@annamary27 , dakujem Marika. kupila som si Sinupred na kasel. uz ustupuje. navstevnici pojdu byvat do maternice 🙂

annamary27
3. jún 2010

sinupret aj mne vždy pomôže 😝 ,šak ja viem ,že do maternice,ale chcela som ťo trochu utešiť. 😎

romy01
3. jún 2010

pekny vecer dievcence

annamary a matakrok - nebojte, treba verit ze to vyjde, ved lekari vybrali tie najlepsie spermijky takze ani spg nemoze byt problem.
minka aj tebe stale drzim palce - tfuj tfuj tfuj

cafko brmbolcek - tak ty makas na domceku ? To su prijemne starosti nie ? Ved si vyberas ze co kde bude, ake date farby a pod.
Co sa tyka pasov - je to jednoduche. U nas to bezi tk, ze prides dole na prijem a zapises sa do poradovnika. Potom ta sestra zavola ked prides na rad. ides do izby kde su tri postielky. Lahnes si na jednu daju ti take dva pasy s prisavkami na brusko a lezis a pocuvas ako malemu bije srdiecko. Dokonca pocut ked sa hybe. Moj tam dnes vyvadzal akoby dive huby pojedol. Ten si z tych prisaviek urobil fotvbalovu loptu a potom sa mu zacalo aj ckat. Takze tie dalsie dve deticky len lezkali - bolo im pocut srdiecka a tento moj robil bordel na celu izbu. 😀 😀 😀 Ja som lezala ani nie 10 min ale boli aj baby co lezali aj 30 min. Zrejme je lepsie ked je dieta v tom case aktivnejsie. Ja som si hodinku pred tym dala deci coca coly tak asi preto bol ako na drogach 😀 😀 😀 No a nakoniec sa caka na vysledok, ten mi doniesla sestricka po asi 20 min a isla som domov.

krivka5
4. jún 2010

ahojte 🙂
brmbolcek...tak na sone bolo fajn, maly je v poriadku, ale tvaricku nam neukazal. stale sa hmiril a doki ze to bude problemove dieta, lebo deti ked su velmi zive v brusku tak take su aj po narodeni. bola som trosku z toho vyhukana, lebo mne sa zda ze sa skor malo hybe 😒 no nic ,hlavne ze je v poriadku 🙂 na fotocke mame len nozicky ,ritku a pipika. hodim do albumu 🙂
romy,vierka...tak tie pasy su celkom sranda. uz sa na to tesim. pri romankovi mi ziadne pasy nerobili 😒 to sa asi este vtedy nerobilo.
annamary,matakrok,minka...vy si len pekne hladkajte bruska nech sa bublinky zahryznu. inac bolo by to zlate beky sa vam vsetkym trom zadarili dvojicky 🙂 aj my sme chceli parik, ale sme stastny ze mame aspon nasho maleho chlapceka v brusku.
a to dnes moj muz ze keby sme este adoptovali dievcatko. no uvidime, ale urcite nam aj nas maly da poriadene zabrat 🙂

krivka5
4. jún 2010

dnes mam zase nespavost ☹ tak preto tak neskoro pisem...

krivka5
4. jún 2010

brmbi...ozi este nam doki povedal ze je drobec o tyzden mensi. to mozno preto ze sme mali tu PK. a bol tam aj krajko. bol zlaty pytal sa ako sa nam dari a co to bude a tak 🙂 sranda ze si nas este pamatal 🙂 a este nam aj zauctovali sono, co sme boli po ET na to srdiecko. aj vy ste za to platili? vtedy nam povedali ze to je este v cene ivf tak sme boli vyhukany trosku 😨

brmbolcek
4. jún 2010

pekne ranko, ale strasna noc, lialo a lialo ........ ani spat sa nedalo....

matakrok- ty nie si na PN ?

Romy- dakujem za vysvetlenie, 🙂 🙂 🙂 takze si mala radost ze bol s tebou hore 🙂 🙂 🙂 a videla si ho ? ci iba pocula ...... ???
s pasmi, mna este len caka cukor - glukoza vypit ten sajrajt 😀 😀 😀 a domcek je to aj radost aj starost 😉 😉 😉 ako pri stavani, budovani a dokoncovani 🙂 🙂 🙂

Krivka - no vidim, ze si vobec nespala.... co sa stalo? ze sa ti nedalo hajat ? dufam ze pocas dna pospis..... 😉 😉 😉 a to ze je malicky, to dobehne raz-dva 😉 😉 😉 a krajko ti robil sono ? ale nerozumiem ake sono po ET ti zauctoval ked sme vsetko platili vtedy v tom case ...... ja som nic neplatila ......

pozdravujeme denisku s karolinkou 🙂 🙂 🙂 a vsetky ostatne od A po Z 😀 😀 😀

annamary27
4. jún 2010

Dobré znova zamračené a rozfúkané ránko,

@krivka5 ,tak tie dvojičky by neboli od veci a aj by nám tak mohli vyjsť podla rodokmenu,lebo svokra mala bratov dvojičky a moja krstná/otcova sestra sa narodila s dvojčaťom ale neprežilo/,takže v génoch by sme to mohli mať zakódované.Manžel vždy,ked odchádza do práce hovorí brušku držte sa chlapci,ja mu vravím nech si vymyslí iné oslovenie lebo by som chcela aj dievčatko 😎 😀 😝 😵

matakrok
4. jún 2010

cau Romy, aj ja dufam ,ze vybrali 🙂 ake pasy ti robili? ja ze sa bavite o pasoch do zahranicia 😀 😀

ahoj krivka, to je najlepsie co sa mohlo stat...ved babo mozno este budet e niekedy mat. nikdy nevies. hej, mas pravdu, bude to sranda, ak nam vyjdu dvojcata vsetkym... spravime potom dvojickovsku party, len asi sme kazda z druheho konca statu 😉

ahoj brmbolcek, som doma...sefka nie je v praci, sla do Azie 😀 , hodi s ami,lebo tam bude dlho. tak som si to poprekladala, Pcka a akoze dovolenky 😀 a od dnes idem na PN na 2 tyzdne a potom sa uvidi. takze vas tu budem obtazovat svojimi hlaskami casto 😀 😀

cau anamary, tak za hodku dojde po mna manzel a ideme na to! 😕

annamary27
4. jún 2010

@matakrok,myslím na teba,až mi bolo čudné,že píšeš,ja že už si na ceste. 🙂 😀

minka051
4. jún 2010

Ahojte prajem dobré ránko 🙂 🙂

annamary27 ako sa cítiš?

minka051
4. jún 2010

krivka ja zas spím a chce sa mi aj cez deň..No to asi lieky čo beriem a hlavne ten Crinone gel.

brmbolcek
4. jún 2010

matakrok- super si sa rozhodla a zvolila 2 tyzdne PN.... je to treba po takom zakroku a je to velmi vtedy dolezite aby sa v tele v klude usadili tvoje buduce dvojcatka 😉 😉 😉 a hlavne ziadny stres a pokoj 🙂 🙂 🙂

Ahoj Minka , ako sa mas okrem spania ? 🙂 🙂 🙂 beries aj utros pravda , po nom si taka ospala ved to uz poznas .... 😉 😉 😉 oddychujes ? dnes je taky den po tak hlucnej uprsanej noci ze cloveku sa nic nchce , ale dievcence zajtra bude krasne 😎 😎 😎 vikendik hlasi pekne a mi ideme malovat detsku izbicku 😀 😀 😀 juj ako sa tesikujeeeem

annamary27
4. jún 2010

Ahoj minka051,
dakujem za opýtanie,cítim sa celkom dobre,klop-klop.Už tretí den okupujem postielku,sem-tam vybehnem do kuchyne sa najesť,potešiť sa s mojím bastardíkom-psom Strapkom,ale väčšinou ležím,laptopujem a tiež zaspím aj niekolkokrát denne,aj na dlhšie,možno aj z toho počasia.
A ta ako?Ležíš alebo si akčnejšia ako ja?

matakrok
4. jún 2010

Marika, bduem ta nasledovat 🙂 ale laptop z bruska dole...pises za stolom,ci nie? kvoli ziareniu ☹

annamary27
4. jún 2010

@matakrok,laptop mám vedla seba a klikám don jednou rukou,ležmo na lavoboku, 😀

matakrok
4. jún 2010

hlasim sa už z gauca doma. priniesli sme si po ET 2 bohatierov ale žiadni mrazaci neboli:( doky bol kupodivu príjemný. asi lebo inkasoval🙂

annamary27
4. jún 2010

@matakrok,ta ťa vítam späť.Aspon,že tí dvaja bohatieŕi sa Vám urodili do krásy ako nám a teraz ťa može mužík obskakovať 😀 😝 😵

annamary27
4. jún 2010

A ako je to u vás počasím???sledujem Ta 3,no koniec sveta, ☹

matakrok
4. jún 2010

@annamary27 ďakujem🙂 stále leje a veľa. niektoré cesty v meste sú už uzavreté. rieka sa už prelieva cez okraj. vydržať do zajtra.

annamary27
4. jún 2010

@matakrok Aj moja sestra mala isť vystupovať do Bardejova,ale včs ich informovali,že je tam kritická situácia,evakuujú školy a pod.,tak som rada,že ostala doma 🙄
A ako sa cítiš po zákroku?Aj ti ukázali v akom vačku ležia bohatieri v tvojom brušku?

annamary27
4. jún 2010

KTO VYMYSLEL NáZOV ,,BOHATIERI?

annamary27
4. jún 2010

no dlho som sa netešila,že mi vrátili za injekcie v centre 50eur,drahý platil pokutu 40 za parkovanie na mieste pre invalidov. 😠

matakrok
4. jún 2010

Marika, to urobila dobre že na daleky vychod nesla.
cítim sa úplne normálne až na tu nadchu. nič mi neukazoval žiadne vačky. len mi povedal že sa vidíme o 2 týždne na krvi.
bohatierov som vymyslela ja dnes cestou domov. 🙂

annamary27
4. jún 2010

aj ja musím nejaký názov vymyslieť,lebo manžel im vždy hovorí chlapci,ale ja chcem aj dievčatko,ale vlastne ja ,ked som bola m alá som bola zlá jak 100chlapcov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
4. jún 2010

@matakrok ,píšem si ešte v téme pipiny z gynfivu,čo je moje centrum,mali tam isť dnes tri kočky na ET o 7,30 a 8,30 a ešte žiadna nepísala,dúfam,že im to dobre dopadlo,ty si sa ozvala späť jak blesk.aká náhoda,že máme podobný osud ,dvaja krpci a žiadny mrazáčikovia.ale tím dvom je už dobre u nás v teplúčku a my si nedáme 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre