Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
30. jún 2010

denis- ale to bol iba link, farebne by som si dala inaaaaaaaaaaaac zalezat 😉 😉 😉 to neni moj favorit , ja len aby mal hlboku vanicku a su aj ine kocariky s hlbo.vanickou a tie su krajsie 😉 😉 😉 , neboj ked uz budem ako tak rozhodnuta pre ten pravy tak dam vediet 🙂 🙂 🙂

Krivka- tie teploty nech nas obchadzaju 😉 😉 😉 a co tvoja vaha ? ako to s nou vyzera ?

Karolinka este spinka ?

krivka5
30. jún 2010

@brmbolcek kolko tabl. denne uzivas? ja len dve magnezka, krce uz sice nemam ,ale ta neuroza v nohach je horor 😒

krivka5
30. jún 2010

@brmbolcek mne sa pacia aj tu kociare a aj ceny su v poho 🙂 www.vasekociky.sk

brmbolcek
30. jún 2010

aj ja 2 krat denne si davam a je to v poho, len tie tvoje nozky nenamahaj 😉 😉 😉
uz musim skocit aj do lekarne ci sanitasu take veci ako su poporodne nohavicky, podprsenka atd......

Denis...- uz si bola Karolinku ukazat na utvare v praci ?

brmbolcek
30. jún 2010

camarello 12 je suoer kocik teraz ho v rodine vyuzivame mame 2txzdnove babatko 😉 😉 😉 a su s nim spokojny sice je to polsky vyrobok ale oni su obaja vysoky tak preto sa pren rozhodli, ja som malicke tak pre mna je lepsie nizsi 😉 😉

brmbolcek
30. jún 2010

... ja sa s vami zatial lucim vecer este nakuknem zelam Karolinke dobre ranecko ked sa chrustik nas prebudi 😉 😉 😉
@krivka5 ty si oddychni a som zvedava ako sa ma nasa ROMY A Vierka ,

tak pekny dnicek pa pa 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

brmbolcek
1. júl 2010

pekne slnecne dobre ranko 🙂 🙂 🙂

@krivka5- ako sa ti spalo prvu noc v novom byte ? 🙂 🙂 🙂

@viera6- este stale 2v1 ? ty si teraz nase kinderko 🙂 🙂 🙂

@denis19- aka bola dnesna noc s Karolinkou ? 🙂 🙂 🙂

ostatne zdravim a zelam pekny slnecny dnik 🙂 🙂 🙂

ROMY tesime sa na nove foto..... 😵 😵 😵

majaja75
1. júl 2010

@krivka5 to Poľsko ti môžem len doporučiť, my sme boli teraz v pondelok, nie na trhoch ale v obchode baby boo a nakupili sme všetko (postieľku, aj cestovnu, fľaše, perinku, veci na kupanie, oblečenie...) bol v tom jediný problém že doobeda sme eštenevedeli že čo to bude, tak sme kupovali neutrálne farby. Maju oveľa nižšie ceny ako u nás alebo v Maďarsku

romy01
1. júl 2010

ahojte dievcence

hlasim sa konecne - síce nás prepustili z nemocky v pondelok, ale doma mam akosi chaos a paniku, nic nestiham, irituje ma binec, s ktorym neviem co s nim a pod. Navyse mi stale chce niekto pomahat a to ma este viac " vyburava " Ale dnes som doma sama - aspon teraz doobeda a zacinam mat rytmus, ktory vyhovuje aj malemu.
Vcera mm vybavoval rodny list tak Vám vsetkym oznamujem ze oficialne sa maly vola Timotej Michal - dali sme nakoniec obe mena. 😀 😀 😀
Urcite nestihnem pocitat co je noveh, tak ak je niektora nova tehula tak gratulujem. Idem urobit albumik tak snad to sttihnem nez sa drobec zobudi 😀

jejo
1. júl 2010

@romy01 Gratulujemmmm , nenechaj si narusit svoj system, ved sestonedelie by k tebe ani navstevy chodit nemali, to je taka "fama" ze hned na navstevu. Hlavne vsetko s relaxom, bordel neries, ved vsetko si casom najde svoje miesto.
Pekny dnik ti prajem aj malinkemu. 🙂

romy01
1. júl 2010

baby kuk na album

krivka5
1. júl 2010

@brmbolcek ...spalo sa vyborne 🙂 hlavne muz si pochvaluje 🙂

figurka.m
1. júl 2010

@romy01 ahoj, tak ste domka, neboj casom sa vsetko spravi a na bordel sa teraz vykasli 😉
ozaj posles mi link na albumcek som zvedava 🙂

krivka5
1. júl 2010

@romy01 vitajte domka 🙂 🙂 🙂 maly je nadherny a ako sa vie zlatucko skerit 🙂 idem si ho este raz pokukat 🙂
aky bol porod?

krivka5
1. júl 2010

@majaja75 uz sa aj ja tesim na nase prve nakupy v polsku. v akom meste ste boli?

viera6
1. júl 2010

Ahojte slniečka 🙂

Dievčatá ďakujem vam za gratulácie 😉 Hlásim sa stále 2v1 😵 Sare sa nechcelo ani včera ist von už mam z toho strach ☹

Deniska...tak ako bolo dnes?

Romy....malý je krásny 😵 😵 😉

Krivka,brmbolcek.........a ostatne všetky zravim 🙂Dievčatá len pekne nakúpte 😵 😵

denis19
1. júl 2010

Vierka a doktori to nejdou rešit??? To tvé prenášení?
my s Karlínkou jsme dnes pochodili dobre..v nemocce si nás nenechali a bude se její krvička rešit jen ambulantne a léky, ža transfuzi si nechají jako poslední možnost, tak sjem ráda!!

ROMY....Timotej Michal je nádherné jméno a i on je krásný, jak je Tobe a jaký je malý??? Spinká, papká,m kaká a tak vše jak má???? A máš mléčko?

viera6
1. júl 2010

Deniska som rada,že ste pochodili dobre posielam Karolinke cmuk na líčko 😵
No už budu musieť niečo riešit v pondelok je 10den.Zajtra mam poradnu tak uvidím ,čo povie........

majaja75
1. júl 2010

@krivka5 v Nowom Targu

denis19
1. júl 2010

Vierka, je to treba rešit,já videla nehezké prípady v nemocnici ze zbytečního prenášení a ty určite nemáš špatne vypočítaný termín 🙂 tak to rešte! Jak jsi oslavovala???? 🙂 🙂
majaja a co jste nakoupili? A jak užívaš prázdnin?

majaja75
1. júl 2010

@denis19 v podstate všetko sme kúpili. Postieľku čo môže byť aj kolíska, potom cestovnu postieľku čo bude v obývačke miesto záhradky, zavinovačku, fľaše avent, plus dudlíky , vei na kúpanie, baldachýn, hniezdo do postielky a nejaké oblečenie, kolotoč nad postieľku.

romy..ukážeš fotku malého?

majaja75
1. júl 2010

baby aj vy ste stále unavené počas tehu? Mne vôbec nechutí jesť, nútim sa, stále by som spala a nič sa mi nechce. Možno to môže byť tým že mám málo železa

Ešte som sa chcela spýtať dôležitu vec, ktorá ma ničí....keď sme boli na sone 3D malinká mala pred tváričkou stále pupočnú šnúru...myslíte si že okolo krku obtočená....včera ma aj švagrina vystrašila keď povedala že ju má okolo krku....bojím sa

jejo
1. júl 2010

@romy01 ja to tu moc nepoznam kde najdem ten album prosim? ☹

denis19
1. júl 2010

majaja...tak super nákupky jste udelali...parádička.....co se pupečníku týče...možné je vše,ale nemysli na to a já si myslím, že to tak není, že si ji neomotá, i naše mela stále pred tváričkou pupečník a hele jak roste 😀
mne na začátku také nechutnalo jíst a spala jsem kde jsem lehla, tak bud klidná

majaja75
1. júl 2010

@denis19 Deniska, a ako to bolo s pitím a stravou po cisárskom..Tu som na jednom fore čítala že v GA sa pije až keď ti začnu črevá pracovať-pohybovať sa a máš plyny. A čo si jedla? Oni jedli po 3 dňoch....tak to si neviem predstvaviť..tak potom z čoho má byť mlieko...

denis19
1. júl 2010

majaja...posílám IP

denis19
2. júl 2010

Dobré ránko preji!

ROMY.....tak ako sa máte doma???? Timoti je hodný a spinká a papá???
VIERKA.....a vy ako se sárinkou?????
Brmbolcek....coTe dnes čeká?
Krivka.....ako dopadol syn???? A ty se máš ?
Majaja.....prázdniny..to je labužo co?

romy01
2. júl 2010

ahojte kocky-
ja len v rychlosti - ved to mamicky poznate ako je to prve dni.

mame sa dobre, uz sme si nasli system a maly papa kazde zhruba tri hodinky. Aj mliecka mam dost a maly je spokojny-
Inak dnes sme boli na kontrole u tety doktorky a maly sa jej zdal dost zlty. Tak mu vzala krvicku a cakam na vysledky - okolo 11 tej- Ak sa ukaze ze je bilirubin vyssi tak ideme do nemocky na infuzky - co si myslim ze sa potvrdi lebo fakt je dost zlty a aj ocne bielka ma nazltnute. Tak ak sa uz dnes neozvem tgak som s malym v nemocke.

majaja , jejo - poslem vam IP
zatial sa majte papa

cisielko
2. júl 2010

Ahojte

@romy01 silno gratulujem k chalpčiatkúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@viera6 a ty ako, ešte nič, nechystáš sa?

denis19
2. júl 2010

Romy..tak si to hezky užívejte a máš malého v perince..zavinovačce i v tomto teplu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre