Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
17. sep 2009

ahoj denis aj sisi -
zdeja nebojkej výber nič nie je, a sono ťa už žiadne nečaká?
inak baby ja mam nehorazne bolesti z ms tak si idem pekne ležkať nech to nejak prejde

denis19
17. sep 2009

Nevidela jsem nikdy tolik ženských pohromade tešících se z menstruace 😀
Romy, jen oddychuj

sisi30
17. sep 2009

tak to hej teším sa , že sa to pohne ďalej, ale tento rok už asi nebudeme riešiť necháme to na budúci rok. 😝

sisi30
17. sep 2009

no čo je už ste utiekli všetky? ☹

zdeja
17. sep 2009

sisi necakaj ..... pomalicky si vsetko porieste.....my sme s tym vsetkym pozorovanim a papierovackami zabili 6 mesiacov

denis19
17. sep 2009

sisi, zdeja má pravdu.....,ale to také záleží od veku....mám v tom už chaos, to ty jsi ta mladice?

zdeja
17. sep 2009

🙂 akoze ja ci sisi??? mne je 31

gall
17. sep 2009

Ahoj,
tak ja začínam s puregonom v sobotu a to 150 j. ...
ROMY ... budem kúsok za tebou. Akú dávku si picháš?

denis19
17. sep 2009

myslela jsem sisi. ale dikas za info, jsem holka zvídavá.
gall, ty máš pero?

sasko25579
autor
17. sep 2009

xaftre baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sasko25579
autor
17. sep 2009

clovek tu nie je par dni a hned kolko novych tvari. 😢

denis19
17. sep 2009

ale né, šaško takto brzy!!!!
tak povídej co nového?

denis19
17. sep 2009

No vidíš, co z teho plyne????? nezanedbávat si vlastní forum. 🙂

sisi30
17. sep 2009

mám pekných okrúhlych 30 😀

stále mám pocit, že sa nám to podarí prirodzene ešte nie som s tým asi vysporiadaná.

mám z toho strach, je to pre mňa tak vela informácií, že už mám hlavu jak melón 😒

sasko25579
autor
17. sep 2009

ja nemam nove nic, a co ty a predoperacne vysetrenia?

denis19
17. sep 2009

sisi, takže ty jen sbíráš info, či už jste i byli v caru?

sasko25579
autor
17. sep 2009

SISI30
ja mam teiz 30 a cim viac inf mam tym mam z toho vecsi chaos, ale to male za to stoji,nemyslis? 😉

denis19
17. sep 2009

Šaško,
zvládla jsem to , narazila jsem u nás v poliklinike na super doktorku, která mi vzala krev a v pondelí budu mít výsledky, proťukne mne a je to v suchu!Hurá , jsem ráda, už jsem si myslela, že to nestihnu.
Co pojišťovna?

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS
ta sobota plati?alebo nie?ide sa do PK?

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS
poistovna stale nic, ani moj mz stale nic len cakam a cakam............ 😔

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS
vysvvetli mi, preco si ty teraz pred zakrokom tie dva tyzdne doma?ja som myslela, ze az po zakroku treba byt tyzden , dva doma. 😅

denis19
17. sep 2009

Holky, dnes jsem hlídala 4 1/2 mesíční neter ze "skumavky" a reknu vám je to fuška. Švagrová nekojí, tak jsem delali BEBu, hned se mi posrala, smrdel celý byt 🙂 potom usnula a já si odfukovala s ní🙂 Tak jsem tak premýšlela, že na jaký boj jsem se to dala, ve svém veku 😀

sasko25579
autor
17. sep 2009

kym to je male len to kadi a blinka, ale ked vyrastie dojde za tebou mama daj prachy a dojde az rano, ja mam takeho synovca 18r viem co hovorim........

denis19
17. sep 2009

V CARu jsou zastánci toho, že když začneš stimulovat, to je brát hormoše na podpotu tvorby vajíček, tak by jsi už mela být v klidu,bez stresu a napetí,aby se hezky vyovulovaly a byly k použití. Dosti to zatežuje vaječníky a nedoporučují ani kmitavé a točivé pohyby.

sisi30
17. sep 2009

chodím do Iscaru a zajtra idem na krv na hormonálny profil, gen.vyšetrenie máme zasebou.

denis19
17. sep 2009

A rejknu Ti dnes mne vaječníky fajn pichají.

Tak proč se do toho všeho pouštíme?????

sasko25579
autor
17. sep 2009

aha no tak dakujem. takdz ked si davas tu poslednu davku injekcii mas byt doma?ved ma v robote zozeru ked budem tolko pn 😠

denis19
17. sep 2009

SISI
tak jste naladeni na IVF?

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENISvies co ma udivuje?vsetci chodia na gen. vysetrenie a ja som nikde nebola.preco?????????????

denis19
17. sep 2009

ŠAŠKO ano,
helios to tak doporučuje,ale nenutí do toho. já se tak rozhodla, ukončila jsem si totiž v práci projekt a zustat tam, hned by mi prischl další a to jsem nechtela, tak sjem to vyrešila takto.
Také doporučují být první trimestr doma, to bych asi poslechla,ale pokud nebude nejaký problemos, tak potom pujdu do práce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre