Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
23. sep 2009

Ahojte a pekné slnečné ránko prajem 🙂 , len škoda že musím byť v práci.. Dúfam že čo skoro sa to zmení 🙂

romy01
23. sep 2009

minka uzi si to tam, ale neboj este ti to bude chybat

kajticko
23. sep 2009

ahojte baby tak sa Vám znovu hlásim 😉 nestíham ani čítať ☹ vy ste už v pekne pokročilích štádiach 😲 ja idem zajtra konečne na krv manžel na spermiogram a potom už budem čakať mesiac čo poisťovna 😠

minka051
23. sep 2009

kajtíčko a kde chodíš?

kajticko
23. sep 2009

ja do iscare v Ba a ty??

romy01
23. sep 2009

kajticko to nam to leti ze?

kajticko
23. sep 2009

strašne to letí teraz som dva dni pracovala a su tu samé novinky 😉 letí ,ale mám aj tak taký pocit ,že je to taký nekonečný príbeh 😒 dôfam,že aspon na vianoce budeme písať,že sme tehu 🙂

romy01
23. sep 2009

to dufam

denis19
23. sep 2009

Romy, jak jsi dopadla a ahoj kajticko!!!!

viera6
23. sep 2009

Ahojte,"všetkym pekny slnečny den" 😎
Romy tak ako si dopadla dnes v heli.bola si aj s mužom?

kajticko
23. sep 2009

Ahoj Denis ako pozerám tak ty si tu vážne pre každú 🙂 🙂 🙂

denis19
23. sep 2009

🙂 🙂 jsme si tu navzájem každá pro každou....Jak se Ti vede???? Už jsi tu dlouho nebyla?

kajticko
23. sep 2009

deni so ma čaká teraz .? zoberú mi zajtra prvý krát krv manžel spermiogram a budem čakať na poisťovnu vtedy asi zatial robiť nebudú nič a potom?

romy01
23. sep 2009

ahojte
dnes to slo, mala som asii polovicu folikulov od 14 do 16 mm a druha polovica bola 10 az 11 mm, sliznica ostala na 9 mm a celkom ma to ukludnilo. Zatial mi OPU planuju na utorok. A co sa tyka toho interneho tak som mala pravdu, dali mi kontakt na ineho lekara a v piatok dotiahnem interne do konca 😀

kajticko
23. sep 2009

☹ cez víkend brigáda a pondelok utorok vo svojej práci 😉 preto som tu nebola vždy ked som si to čítala boli ste už off,ale teraz idem až v pondelok naštasie mám do vtedy volno 😉 od stredy budúci týžden idem s mužom do Tatier na predlženy víkend 🙂 tak sa teším už sme dlho nikde neboli ☹ ☹ a ty ako vidím že si dosť nadúpana infoškami si fakt dobrá 😎 niekedy sa neviem ani zapojiť,lebo o tom nič neviem

denis19
23. sep 2009

Romy, tak jsi mne prei dobehla 😀 😀 😀

denis19
23. sep 2009

Kajki, klid, ani já jsem nevedela, to prinesla doma a i Romy mi toho hodne odevzdala 😀
už tolik nepracuj nebo neotehulkuješ!!!!!Dej na rady staršího 😀

romy01
23. sep 2009

no denis mozno ale nie som si ista ci je to dobre, lebo ovulka u mna byva prirodzene az na 15DC tak OPU na 11DC si myslim ze jajka nebudu az tak dozrete, ale uvidim, povedali, že mi zrejme zas znizia davku

kajticko
23. sep 2009

dá sa to zvládnuť 😉 ani na brigáde ani v práci nemám stres 😉 len tam chodím už s nechuťou chcem ísť na materskú 😎 😎 😎 a ty si teraz PN??

viera6
23. sep 2009

Romy
čo ti chybalo na to interné ideš k Suchovi-int.

gall
23. sep 2009

Ahoj dievčatá,

tak som si vás konečne prečítala ... 😝 😝 😝 ... bola to fuška

ROMY ... myslím, že nezáleži na tom ako si mala ovulku prirodzene ... hlavne by sa mal dodržať ten plán stimulácie. Ja som ovulku mala prirodzene až 23 deň. Ktorý deň stimuluješ?

denis19
23. sep 2009

Kajti,
ano jsem na PN a ted i celkem oprávnene, chytla mne pod krk nejaká vyroza, tak má m zvýšenou teplotu a neco v krku a na pruduškách,ale dr mne ubezpečil, že vajíška budou ok 😀

Romy,
také si myslím, že je nutno zapomenout na normální cyklus, ted jsme mimozemšťanky 🙂 tak bud v klidu,oni vedí co delají, já nemám ani takovu velikost folikulu a sliznice stále 7mm, co ty na to??

romy01
23. sep 2009

gall no ja mam dne len 7my den ale tym ze mi znizili davku v stredu tak sa to spomalilo, ja som mala uzu na 5 DC 15 folikov a veeeeliké na to ze to bol iba 5DC tak dufam ze to nebude na ukor kvality
ANo dnes mi dali kontakt na dr. Sucha a idem tam v piatok, Za to ze idem mimo objednavok si musim doplatit, ale co narobim, Keby mi U Dr Zilu hned povedali ze mi to neurobia kompletné tak tam ani nejdem. Inak bola Gatova fest nahn evana na toho doktora, lebo on tie ppredoperacne normaln e robi ale asi ma problem s tym ze ide o umele - proste je to zasrany nabozensky dement alebo co

viera6
23. sep 2009

Romy
Sucha je príjemny dok.,aj ja som vtedy u neho platila to je nič.Ja idem zajtra tak som zvedava aku budem mat sliz.a pod.chyta ma dost depka.A ešte ani ta teplota neklesla

gall
23. sep 2009

ROMY ... ja som bola na sone včera ... to bol 4 deň stimulky (teda 3 dávky puregonu) a folikuly som mala od 5mm do 10 mm, endometrium 7 mm. Dávku mi znížili na 108 jednotiek a vraj je všetko v poriadku. Folikulov mám kopec, nestíhala som ich počítať, ale môže ich byť oko 15.

romy01
23. sep 2009

gall tak sme na tom odobne, ja ich mam tiez okolo 15 ale ja som mala davku najskor 250 4 dni a teraz mam 200 a asi mi to dnes zas znizia, uvidime. Vierka sa tesim na tvoje vysledky zajtra, potom to porovname tak rataj 😀
denis som zabudla kedy ides na kontrolu? 😀

romy01
23. sep 2009

baby a mali ste uz pohovor s embriologickou? Ona nie je moc zastanca Vkladania dvoch vajicok, ze vraj ked ide o prvy pokus ze by sme nemali riskovat vojicky, lebo ono jedna vec je otehotniet a ina to vynosit v zdravi, ale ja si myslim ze je lepsie a zdravsie vynosit dve deticky ako absolvovat dalsie IVF ko - ved tie hormony musia telu ubrat par rokov, co myslite?

viera6
23. sep 2009

Romy
tak to stebou súhlasím určite aspon tie dve.Ja obdivujem sestrinu švagrinu tej vkladali v sobotu 8,ale v Španielsku a to už bola na 5 alebo až viac IVF a v utorok bude vediet vysledok takže na 10den.

romy01
23. sep 2009

co ? oni jej vkladali 8 vajicok ? To je hodne to ak sa ich ujme viac to si da nejake vziat ci co?
Ja ale budem trvat na 2 vajkach - nech hovoria o rizikach. Ja mam postavu dobru , nie so vobec utla a navyse s maternicou pb nemam verim ze to zvladnem, navyse my v rodine dvojcata mame tak si myslim ze to nebude problem Radsej 2 ako ani jedno, že je to tak?

viera6
23. sep 2009

Aj my mame v rodine dvojčata.No,v zahraničí je to normalne,ale u nás vkladaju nanajviš tri.Radšej dve ako nič tak...
Budem končit pekny zvyšok dna,tak zajtra.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre