Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tinafarkas
23. sep 2009

ahojte, konecne sa mi opat podarilo dostat sa na net. pozeram, ze Romy uz napreduje a za chvilu nam oznami dobru spravu! 🙂
ja som vcera bola v lekarni vyzdvihnut injekcie. Esteze ma lekarnicka pripravila na tu cenu (386 EUR), inak by ma tam asi kriesili. sa obavam, ze ked sa ma najblizsie niekto spyta, kedy bude babo, tak poviem, ze si ho ideme kupit. 😒

tinafarkas
23. sep 2009

kajticko, aj ja chodim to iscare v BA - Dr. Marsik. Ku komu chodis ty?

romy01
23. sep 2009

ahojte kocky,
tak zas mi znizili davky a na kontrolu idem v nedelu 😀

denis19
23. sep 2009

Romy, to jsou ale obrátky!!!

kajticko
23. sep 2009

ahoj tinafarkas aj ja chodík k Maršíkovi. teda bola som tam len raz. si s ním spokojná?? zajtra tam idem 😉

kajticko
23. sep 2009

inak pekne sme doplatili na to, že sa s nami príroda zahráva a nedarí sa 😠 a ešte platíme veľlké prachy za všetko 😲 😲 pekne nespravodlivé ine to majú bez problémov a zadarmo 😠 😠 😠

cukotka
23. sep 2009

ahojte dievčatá 😉 mám obrovskú radosť, dnes sa našiel môj mobil, ktorý mi ukradli pred dvoma mesiacmi

kajticko
23. sep 2009

ahoj Kati to fakt to je super dnes sa dá už všetko vypátrať 😉 ,ale je to aspon niečo pozítivne pre dnešok že??

cukotka
23. sep 2009

no veru aspoň niečo

kajticko
23. sep 2009

ty ked tu vidím tie pálky za lieky mám z toho strach 😠

cukotka
23. sep 2009

no to ani mňa moc neteší ☹

monika99
23. sep 2009

Ahojte babenky,
chcem Vas poprosiť ktorá ste boli v Košiciach na nejakom špecializovanom pracovisku. V piatok idem aj ja a neviem sa rozhodnuť kde pojdem

1, Centrum asistovanej
reprodukcie pri II. gyn.- pôr.
klinike FN L. Pasteura
Rastislavova 43,
041 90 KOŠICE

2, Centrum asistovanej
reprodukcie GYNCARE, s.r.o.
Štefánikova 30,
040 01 KOŠICE

3, Sanatórium pre liečbu
neplodnosti, spol. s r.o.
Masarykova 17
040 00 Košice

Dakujem velmi pekne

cukotka
23. sep 2009

monika99 tak v tomto Ti ja neporadím, ja chodím do BA, ale myslím, že je tu niekto kto chodí do KE

kajticko
23. sep 2009

ahoj monika99 myslím,že to je jedno aj tak je to len o peniazoch. a vieš že sto ludí sto chutí. niekomu s amôže niekde páčiť kde Tebe nie.

zdeja
23. sep 2009

monika99-ahoj ja momentalne chodim do spln-ke(sanatorium pre liecbu neplodnosti)
je to na urovni a v pohode...v piatok nam davaju dnu babetka 🙂
je tu aj stranka cisto pre kosicky spln.......plnime sny v spln 3 alebo tak neako

kajka39
23. sep 2009

ahojte babulky- tak dnes som po prvej kontrole pred IVF, ktora dopadla dobre, folikov mam dost viac nez 10 ks velkost 8mm a na stimulku reagujem OK! Vraj az velmi som sa rozbehla, takze znizili mi davky a dalsia kontrola o 4dni a potom odber vajicok....

tinafarkas - to si trafila celkom presne, da sa povedat, ze to babo si rovno ideme kupit. Ja som este len na zaciatku a uz nas to stalo okolo cca 470€, ´nabuduce si mame nachystat 1000€ a to este nie je koniec, ale stoji to zato.Len nech sa zadari..
🙂 🙂 🙂

monika- ja som si mohla vybrat bud Kosice alebo Martin. Jednoznacne som sa rozhodla pre Helios v Martine, tak ti tiez neporadim ☹ skus nejake recenzie na nete...

cukotka
23. sep 2009

kajka začo ste platili 470€? a za čo budete platiť 1000€

zdeja
23. sep 2009

kajka to neako vela platis???? ja som v dovere-za lieky som platila 300e a za zakrok 450e az 500e to je vsetoooo chodim do SPLNu v Kosiciach

cukotka
23. sep 2009

zdeja a zákrok nehradí poisťovňa?

zdeja
23. sep 2009

no holky 1/3 si hradite vy a 2/3 poistovna ja som platila 300 za lieky a 450-500e doktorovi za zakrok a asi aj za zmrazenie...takze max co sme do toho zatial dali je 800 doki povedal ze to je vsetko

kajka39
23. sep 2009

babulky- ja uz nemam narok na ziadne preplatenie od poistovne koli veku, tak si uplne vsetko platime sami /vysetrenia krvi,spermiogram,lieky komplet vsetky, striekacky, odber vajicok, kultivacia,transfer,pripadne dalsie zmrazenie, ale tam sme sa este nedostali 😉 /

cukotka- presne 995,82€ je stimulacia ovulacie, odber oocytov a transfer embrii

zdeja - ty si tiez samoplatca? Ja som myslela, ze ostatnym pod 38r. skoro vsetko hradi poistovna. Tak teraz som trocha prekvapena. ak to tak nie je?

cukotka
23. sep 2009

no suma stúúúúpa 😖

kajka39
23. sep 2009

U mna budeme este priplacat 265 az 331€ ak to bude ICSI a za kultivaciu 166€ ostatne este neviem. Davkuju nam tie platby postupne ako lieky: pomaly ale isto 😉

zdeja
23. sep 2009

ja mam 31 a nam doki povedal ze ja platim 1/3 ostatne poistovna

kajka39
23. sep 2009

zdeja-aj tak je to dost ak ides cez poistovnu... co uz? 😒

kajka39
23. sep 2009

..ja ratam, ze pod 2000€ sa asi nedostaneme. Nevadi, len nech sa to podari... 🙂 🙂 🙂 peniaze boli,su, aj budu..len ich musime nejako zarobit 😀

zdeja
23. sep 2009

no ja som prave preto nechcela vobec cakat

cukotka
23. sep 2009

zdeja na čo si nechcela čakať

zdeja
23. sep 2009

vela dievcat tu pise ze pocka do buduceho roka a podobne ....s touto vecou netreba cakat zbytocne

cukotka
23. sep 2009

no ja som si tiež povedala, že nebudem čakať ani minútu. čo tvoje vajíčka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre