Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dana10
2. feb 2010

Krivka to foto čo máš manžela v albume není z Lietavského hradu?
A nemusíš sa mi ospravedlňovať 😉 🙂
Cisielko zajtra idem do Helíku na pohovor na KET+lieky s p.Mikulovou a s dr.vypísať žiadosť na 2IVF
Demizona PN ti dá tvoj doktor a určite ťa nechá na PN ak budeš chcieť aj celé tehotenstvo
Kajka ako???

kajka39
2. feb 2010

dana- ja len tak nakuknem, ked idem na WC co nove pisete... u mna stav ako rano, nic neboli, priznaky zaidne a ani nekrvacam. Ostalo to len pri tom rannom-jedinom, dost ma to naplasilo. Lezkam na postel som si dala taburetku, nohy hore, takze k sviecke nemam daleko... 😀 😀 😀

kajka39
2. feb 2010

dana- hned v dalsom cykle pojdes na KET? Dufam, ze sa ti podari vybavit ziadost na dalsie IVF koli poistovni, ale zelam ti, aby si ju uz nikdy nepotrebovala!!!!!!!!! 😵

dana10
2. feb 2010

Hneď pôjdem asi kvôli tomu veku uvidím zajtra Krajko mi povedal že by sa to malo stihnúť, zajtra budem múdrejšia

figurka.m
2. feb 2010

ahojte, kocule 😀

krivka, super, blahozelam k tehu, tak to HCG mas teda dost vysoke, podla mna, tak sa pekne vytesuj 😀 😀 😀

kajka, len pekne lezkaj a nenamahaj sa, podla mna by to mohlo byt uhniezdovanie 😉

cisielko, tak zajtra je ten den D, dufam, ze fazulka sa pekne rozmrazi a vo stvrtok sup do bruska 😎

dana, to je super, ze idete hned do toho, aspon nebudes mysliet na to,ze to nevyslo, ale budes verit, ze tentoraz sa do urcite podari 😉

minka051
2. feb 2010

kajka takto je dobre len ležkaj. Asi sa drobci zhryzkávajú 🙂 🙂

mirm
2. feb 2010

ahojte babule,
chcem sa spytat po kolkych dnoch po ET je dobre testovat? Teraz som presne tyzden po.

Gratulujem vsetkym // 🙂 🙂

dana10
2. feb 2010

Mir ahoj baby odporúčajú tak na 10deň po ET 😉
Figurka ty ideš kedy nakrv?,pre potvrdenie ///-tá tretia bude druhý bambuľko 😉

chcemebabo
2. feb 2010

Ahojte.Prosím,viete mi napísať ako dlho po odbere vajíčok a po transfere treba ostať v centre na lôžku?Chodím do Ferticentra.Ďakujem 🙂

mirm
2. feb 2010

chcemebabo ja som na odber prisla o 7:30 a odchadzala o 10:30 a co sa tyka transferu tak hodku som cakala na lekara 😠 a potom o zakroku 10 min lezat a cikat a potom som mohla ist. Ja chodim do iscaru, mozno v kazdom centre to maju ine

figurka.m
2. feb 2010

dana/// 😕
na krv idem vo stvrtok aj s kajtickou 😀

mirm ja som testovala 10 dni po ET, ale nemala som PK 😉a boli tam //

chcemebabo, po OPU sa lezi asi hodinu, podla toho ako sa citis, po ET cca 15min.ale to je v Heliose

krivka5
2. feb 2010

dani...nie,to foto je z cachtic...dani ja som na tom s vekom ako ty ,ale tiez som verila ze keby to teraz nevyslo tak by som este jedno IVF stihla.ved to prve som mala potvrdene do mesiaca...drzim vsetky palce nech ti to vyjde...

chcemebabo
2. feb 2010

Ahoj mirm.ďakujem 🙂 Iba tak málo??Ja som myslela že aspoň 2hod...

figurka.m
2. feb 2010

baby a ked ste sli na krv a sono platili ste uz nieco?

dana10
2. feb 2010

Ja som neplatila nič

majaja75
2. feb 2010

dopísala som svoj údaj do tabuľky:::

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL **EMB.1,* ***** KET- ET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
12. GUBIK ***** MT- HEK **EMB.? * OPU 3.2. ** ET: ???? **? mrazacik** VEK: 29 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-??? ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 *************** VEK: 30 ** výsledok ?
- CUKOTKA *** BA - ISC ** v stadiu stimulacie –zacala******************** VEK: 27 ** výsledok ?
- DEMIZON *** BA - GF ** v stadiu stimulacie ************************* VEK: 29 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?
- MAJAJA75 ***BA- GF ** v stadiu stimulacie ************************* VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 20tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1

krivka5
2. feb 2010

figurka ...nie to sa uz neplati.

kajticko
2. feb 2010

baby tehulky aj vy ste mali take pocity dnes ma strašne bolí podbruško uplne ako keby sa mi mala mrška pustiť. bojím sa ,že sa mi spusti 😠

figurka.m
2. feb 2010

kajticko, to je normalne, nic sa neboj, este si pobolievanie uzijes, to sa bude roztahovat maternica 😉

kajticko
2. feb 2010

dík figurka ked je to ta metrnica tak mi to nevadi len som sa báala aby sa mi mrška nespustila.a ty nič ešte necítiš že??

figurka.m
2. feb 2010

ja som zacala citit prsia, uz tak ako v tehu a tak to bude najmenej 9 mesiacov, inac tiez citim brusko, ale len sem tam, ja si to uz tak neberem, uz to trochu poznam, ale pre teba je to vsetko nove, ze? 😉

kajticko
2. feb 2010

to ano jo som bola prvý krat a prvý krát aj tehu 😉

brmbolcek
2. feb 2010

ahojte dievcatkaaaaaaaaaaa

pekny utorkovy vecer 😉 , idem si vas precitat co sa tu dnes popisalo 😉 🙂

brmbolcek
2. feb 2010

krivka - super foto v albume - mas IP- 🙂

Figurka- ti dialnice su neprehliadne

Denis- tak ako skrina postavena ????? to je radosti, nieco nove pre drobceka , pravda ? 🙂 🙂 🙂

Minka ja som testovala- az predposledny den pred helikom na kontrolu cize 15den 😉 , dufam, ze vydrzis , verime 😀

majaja- IP som obdrzala , a chvilocku strpenia 😀 😀

Kajka- mas IP .. lezat lezat a lezat a okamzite volat helik, to dufam, ze uz si volala 😉

Ciselko- tfuj, tfuj, ... na mrazacika 😉 😉 😉

idem studovat dalsiu stranu 🙂

brmbolcek
2. feb 2010

Gubik- drzim palceky - &opu je super narkoza jaj ako som sa ja dobre vyspala a este aj doma 😀 😀 😀 😀 😀

sanris
2. feb 2010

Ahojte dievčence dlho som sa neozvala, ale musím sa s vami podelit , dnes som bola v heliku na kontrole dokt.povedal že krásne rastime máme 20 vajok a na 99,9% v pondelok idem na ivf, cítim sa síce ako balón plný piesku prsia ma bolia , ale stojí to za to, držím palce všetkým babenkám 🙂

brmbolcek
2. feb 2010

dievcatka na zajtra vam drzim palcuchy ale aj do konca tyzdna , cakatelkam , stimulkam .... 😉 😉 a tehulkam 🙂

Danka-mas IP 😉

figurka -mna tak bolia prsia ze ani sprchu nemozem dat na nu... ked sa sprchujem 😒 a hlavne BRADAVKY

Dievcence kuknite na moj albumik 🙂 🙂 🙂 dakujem

brmbolcek
2. feb 2010

sanris- tak to je na dobrej cetse , super , drzim palce aby si to dotiahla do uspesneho konca 😉 😉 = 40tt

demizon
2. feb 2010

Ahojte, do tabulky si môžete doplniť moj termín OPU 4.2. 🙂 už aby to bolo za mnou , teším sa na // 😀

sanris
2. feb 2010

Brmbolček ďakujem dám vediet ako to dopadlo 🙂aj ja držím palce Vám všetkým, 🙂 🙂 a ako sa dostanem na album ked si ho chcem pozriet?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre