Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

majaja75
6. feb 2010

krivka...mne doki nič také nehovoril, predpokladal asi že dostanem presne, ked dovtedy som mala pravidelný cyklus

brmbolcek
6. feb 2010

pekny sobotnajsi vecer divcatka 😉 idem si vas precitat co je tu nove 😉

brmbolcek
6. feb 2010

Luko - tak super dnes dtuha vcelicka a uz to pojde raz - dva , chce to pichnutie take aby si nezavahala 🙂 ,a sup a je to tam 😉 no Luko hlavne ze ste to nasli 🙂 a zelam skore uzdravenie pre tvoju maminu 😉

Krivka- to si nemozes nechat od chlapa velit, ved mu das dedica 😉 😀 😀 nech si ta vazi, co vsetko preto robis ! neoplati sa hadat koli peniazom, tie boli aj budu, kazda to mame po financnej stranke narocne ale treba sa vediet tolerovat a tesit sa , radovat a nie urazat, nestoji to za to su horsie pb.. a nehadaju sa, ono ta materstvo casom zmeni, budes mat drobcou a koli nim sa nebudes takto zahravat so svojimi citmi, viem ze teraz hormony robia svoje 🙂 ale da sa vsetko s rozumom riesit a vyriesit ! Tes sa , lebo mas z coho 😉

Janula18- ahoj ako mas ? drzim silno palceky aby to bolo vsetko uspsne 😉 😉

Afrika - ahoj a ty mas ako ?

Minka- este aj ta nedela je skoro na test, skus este pockat ja som testla 15den po ET 😉 oplatilo sa

Ciselko-teraz ti nepomozu ziadne slova, kt.by sme ti chceli pomoct mas velku bolest a zlost , sklamanie a nedoveru, hladas otazku preco ty a kde sa stala opet chyba, ciselko nevesaj hlavu, cas je najlepsi liek aj ked velmi dlho to trva , mas to tazke ako kazda jedna co si toto vsetko preskakala .... ale mas este terce pred sebou , ktore musis este vystrielat, 😉 vyplac sa, pokric si, urob to co citis , pomoze ti to aj ked s velkym bolom na srdiecku, bud silna verime ti !

brmbolcek
6. feb 2010

majaja - byt tebou volam hned do centra , mas to napisane aj v tom papieri..... 😉

luko
6. feb 2010

dakujem brmbolcek,,,troska stastia sa bude hodit 😉 ty sa mas ako?

brmbolcek
6. feb 2010

Luko ahoj moja- dakujem za opytanie, mam sem - tam pichanie v brusku ale inak sa citim akoby som ani tehu nebola 😀 😀 😀

luko
6. feb 2010

však to ešte príde 🙂

minka051
7. feb 2010

Ahojte

Tak zatial stále rovnako, netestujem mrcha zatial neprišla počkám do stredy a idem na krv.
brbolček možno bolo naozaj na test ešte skoro. Bodaj by to tak bolo.

luko
7. feb 2010

minka to je super ze nie je mrcha🙂

mariamaria
7. feb 2010

cisielko je mi to velmi luto.Viem to ti nepomoze ,ale chcem ,aby si vedela ,ze ti drzim palce do buducnosti a aby to uz vyslo a navzdy!

afrika si silna zena ,vyzaruje z teba pokoj.Dufam,ze coskoro sa tie zdravotne problemy doriesia. 😒

brmbolcek
7. feb 2010

Minka- nestresuj sa ved dnes mas den na kt, ti vychadza menzes tak este je skoro na test.... pokym budem menzes meskat tak to bude fajn,.... este netestuj, zbytoscne sa tym stresujes 😉

denis19
7. feb 2010

dobrý večer kočandy))))

cisielko...ani to nekomentuji,když chcešmužeme skočit na kafčo.aby jsi prišla na jiné myšlenky...ikdyž mrcha ješte není úplný koncec.

krivka....kg nesmí nosit ani netehotná žena, ne ješte žena na začátku tehuhu a kvuli prachum se fakt nehádejte, já mám pocit, že ti chlapi na nich lpejí více než my ženy, asi pocit zodpovednosti...a

kajticko....aspoň budete mít hezký detský pokoj a láska se dorovná s miminkem, uvidíš, ikdyž presne vím p čem mluvíš

dudo nás to vyšlo pres pojišťovnu cca 1300€ 🙂

minka051
7. feb 2010

brblček netestujem ja by som ani v sobotu netestovala, len môj drahý už bol nedočkavý a teraz je smutný 😢

Mrchu zatial nemám.

romy01
7. feb 2010

prajem všetkym pekný zbytok nedele.

Čo to tu čítam ? Kaé negativizmy ?

číselko - moc ma to mrzí, bože je to tak smutné normálne som z toho nešťastná. Dievča fakt ti držím palce do budúcnosti.

krivka, kajticko - toto nerobte. Aj ked vás mm trápia, je dosť pravdepodobn= že ste teraz viac citlive. Skúste sa nehadať a povedzte svojim polovickam, ze vám je smutno a potrebujete objatie. Oni to urcite pochopia. Vobec nerieste kolko co bude stat. Na to muzi vzdy zareaguju najskor negativne. Pockajte kym pojdete na sono v 12 tt a vezmite tam aj mm- Od toho okamihu si zacnu vytvarat s drobcom vztah. Potom zacne malé kopať a vasi mm vam daju aj modre z neba. Oni proste potrebuje viac casu a do tej doby vsetky diskusie na temy peniaze, byt, upravy a pod odlozte. Len sa teste ze cakate miminko. To je podla mna najlepsie co mozete urobit. Tie náklady budete mat tak ci onak a v case, kedy pride uz vasi mm budu pripravení. 🙂

afrika ako sa mas? Co teraz planujes ?

denis19
7. feb 2010

minka....ako? nepoddáváš se testu doufám?????

a holky...ROMY má pravdu!!!!!!!! nic vám nestojí za zbytečné nervy!!!!!

minka051
7. feb 2010

veru preto sa aj ja snažím byť kludná ako sa len dá. Nijako osud neovplyvním.

sanris
7. feb 2010

kedy sa robí tt po oplodnení alebo po vložení- na ten 14den

minka051
7. feb 2010

sanris kážu na 14 deň ale veľa báb ho robí oveľa skôr. No skôr ako na 9-10 deň asi nemusí mať zmysel.

denis19
7. feb 2010

monka.....no to je nejlepší!!!!! hlavne..pokračuješ v PN?

denis19
7. feb 2010

minka..sorry...stále se mi preklepne prstík a píšu monka 😀

sanris...tak jak ríká minka.....delá se i drív,ale muže to vyvolat zbytečné sklamání, možná ten 11 den po ET... je vhodný 🙂 ty jsi na tom jak?

minka051
7. feb 2010

denis no ja budem rasšej v klude PN som dalej a nechávam to na stredu na tú krv. A ak tá bude neg. tak potom uverím že to nevyšlo. nevieš ako rýchlo sa dá ísť na KET? Mám v zálohe ešte mrazáčika.

denis19
7. feb 2010

hned po další menstruaci...ale to nebudeš potrebovat 😀

minka051
7. feb 2010

Tak tomu sa snažím veriť. 🙂

brmbolcek
7. feb 2010

ahojte divcence, idem si vas pocitat co je tu noveho 😉

denis19
7. feb 2010

brmbolcek...panuje tu nedelní chvilka poezie...temer 🙂

brmbolcek
7. feb 2010

DENIS- ahoj , tak ako mas ?

Romy- zdravim ta 😉

Minka-si silna zena tak nepodliehaj testu 😉

.. ja idem zajtra do heliku na ultrazvuk.... mali by sme pocut srdiecko ale podla mna je to este skoro lebo to vychadza ze dnes je tomu 4tt a tento tyzden co zacne tak bude 5tt,

denis19
7. feb 2010

brmbolček...a jak počítáš ty týdny, medicínsky???? je to teda koĺem 20dní po ET?????

brmbolcek
7. feb 2010

no to urcite je 2O dni po ET , ET bol 16.1

sanris
7. feb 2010

denis19 ja idem zajtra na odber vajok, teším sa hlavne preto lebo mi je stále špatne dúfam,že po odbere mi bude menej zle

denis19
7. feb 2010

tak mne to vyšlo 23 dní po Et...tak to už uslyšíte srdíčko...uvidíš.....je to fantastický pocit, jde s tebou i milovaný?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre